Klasse: Laser 4.7 |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203261
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201111
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 19413
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 19413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 19413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 203907
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 326
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ferdinand August Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 183276
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 212762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 212762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 208683
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 208683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 208683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Optimist Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Optimist
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Optimist Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Johannes Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3242
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Andrea Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3860
stian Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
stian Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
stian Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3922
Sverre Langaas-holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas-holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas-holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: L'étoile filante Seilnummer: NOR 3919
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
L'étoile filante
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: L'étoile filante Seilnummer: NOR 3919
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 17
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Hetle Ravnestad |
Soon Seilforening |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3578
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3625
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik kaspersen Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3796
Ingeborg K. Skjoldager
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingeborg K. Skjoldager
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingeborg K. Skjoldager |
Moss Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3823
Joakim Fengfan Helge
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: 153527 Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
153527
Joakim Fengfan Helge
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: 153527 Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joakim Fengfan Helge |
Nesodden Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3580
Hennie Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hennie Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hennie Holm Olsen |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
DEN 8242
Tara Nicoline Marcussen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tara Seilnummer: DEN 8242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tara
Tara Nicoline Marcussen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tara Seilnummer: DEN 8242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tara Nicoline Marcussen |
Nesodden Seilforening |
NOR 32
Maria Block Hellum
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Optimist Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist
Maria Block Hellum
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Optimist Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Block Hellum |
Nesodden Seilforening |
NOR 000
Phillip Malkin
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Phillip Malkin
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Phillip Malkin |
Soon Seilforening |
NOR 2994
Oliver Werner
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 2994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Werner
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 2994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Werner |
Nesodden Seilforening |
NOR 3574
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Haugen Selliken |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2212
Åsa Eldøy
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 2212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Åsa Eldøy
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 2212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Åsa Eldøy |
Nesodden Seilforening |
NOR 111
Fredrik August Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Fredrik August Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik August Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 00
Kasper Nordanger
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kasper Nordanger
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kasper Nordanger |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |