Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: H-båt
NOR 110
Arvid Rove
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Vest
Seilnummer:
NOR 110
Idar Salvesen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Vest
Seilnummer:
NOR 110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vest
Arvid Rove
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Vest
Seilnummer:
NOR 110
Idar Salvesen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Vest
Seilnummer:
NOR 110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Rove
Sandefjord Seilforening
NOR 143
Lars Nilssen
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Elektro A Sjølyst AS
Seilnummer:
NOR 143
Jørn Winters
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Elektro A Sjølyst AS
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elektro A Sjølyst AS
Lars Nilssen
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Elektro A Sjølyst AS
Seilnummer:
NOR 143
Jørn Winters
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Elektro A Sjølyst AS
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Nilssen
Larvik Seilforening
NOR 94
Tore Ibsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Marie II
Seilnummer:
NOR 94
Tor Laukvik
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Marie II
Seilnummer:
NOR 94
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie II
Tore Ibsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Marie II
Seilnummer:
NOR 94
Tor Laukvik
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Marie II
Seilnummer:
NOR 94
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Ibsen
Arendals Seilforening
NOR 139
Espen Berg
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Fonungen
Seilnummer:
NOR 139
Christien Agerup
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Fonungen
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fonungen
Espen Berg
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Fonungen
Seilnummer:
NOR 139
Christien Agerup
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Fonungen
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Berg
Sandefjord Seilforening
NOR 142
Johnny Hjerpseth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
HVAL
Seilnummer:
NOR 142
Rune Forsberg
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
HVAL
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HVAL
Johnny Hjerpseth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
HVAL
Seilnummer:
NOR 142
Rune Forsberg
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
HVAL
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johnny Hjerpseth
Røyken Seilforening
NOR 32
Ketil Rivå
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Deadline
Seilnummer:
NOR 32
Truls Rognerud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Deadline
Seilnummer:
NOR 32
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Deadline
Ketil Rivå
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Deadline
Seilnummer:
NOR 32
Truls Rognerud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Deadline
Seilnummer:
NOR 32
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ketil Rivå
Tønsberg Seilforening
NOR 130
Eivind Feragen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 130
Bjørn Johanson
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
nn
Eivind Feragen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 130
Bjørn Johanson
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eivind Feragen
Arendals Seilforening
NOR 123
Joachim Nærø
Seilforening:
Flosta Seilforening
Båtnavn:
Hipp Hurra
Seilnummer:
NOR 123
Ida Dokk Smith
Seilforening:
Flosta Seilforening
Båtnavn:
Hipp Hurra
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hipp Hurra
Joachim Nærø
Seilforening:
Flosta Seilforening
Båtnavn:
Hipp Hurra
Seilnummer:
NOR 123
Ida Dokk Smith
Seilforening:
Flosta Seilforening
Båtnavn:
Hipp Hurra
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim Nærø
Flosta Seilforening
NOR 64
Øystein Ytterdal
Seilforening:
Tvedestrand Seilforening
Båtnavn:
Helene
Seilnummer:
NOR 64
Jan Pleiderer
Seilforening:
Tvedestrand Seilforening
Båtnavn:
Helene
Seilnummer:
NOR 64
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helene
Øystein Ytterdal
Seilforening:
Tvedestrand Seilforening
Båtnavn:
Helene
Seilnummer:
NOR 64
Jan Pleiderer
Seilforening:
Tvedestrand Seilforening
Båtnavn:
Helene
Seilnummer:
NOR 64
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øystein Ytterdal
Tvedestrand Seilforening
NOR 81
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Langbein
Seilnummer:
NOR 81
Selma Lie Ludvigsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Langbein
Seilnummer:
NOR 81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Langbein
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Langbein
Seilnummer:
NOR 81
Selma Lie Ludvigsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Langbein
Seilnummer:
NOR 81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Clement Ludvigsen
Arendals Seilforening
Deltagere i klassen: 10
Last ned CSV fil