9. september 2017
Festmiddag Bergen Singlehanded 2017
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
024
NOR 13590
MAGNE AALEN
Båtnavn:
(Hotel) Cesar
Seilnummer:
NOR 13590
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
(HOTEL) CESAR
MAGNE AALEN
Båtnavn:
(Hotel) Cesar
Seilnummer:
NOR 13590
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MAGNE AALEN
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 15553
Bård Singstad
Båtnavn:
Vandal
Seilnummer:
NOR 15553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VANDAL
Bård Singstad
Båtnavn:
Vandal
Seilnummer:
NOR 15553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Singstad
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 14787
Ketil Greve
Båtnavn:
Marie G
Seilnummer:
NOR 14787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MARIE G
Ketil Greve
Båtnavn:
Marie G
Seilnummer:
NOR 14787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ketil Greve
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 11247
Frode Rønning
Båtnavn:
Miss Helen
Seilnummer:
NOR 11247
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MISS HELEN
Frode Rønning
Båtnavn:
Miss Helen
Seilnummer:
NOR 11247
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frode Rønning
Klasse: Festmiddag 2 personer
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
Båtnavn:
FS 2
Seilnummer:
NOR 12144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
Båtnavn:
FS 2
Seilnummer:
NOR 12144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Vidar Nordstrand
Klasse: Festmiddag 2 personer
NOR 10921
PÅL HOLST
Båtnavn:
Tigergutt
Seilnummer:
NOR 10921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TIGERGUTT
PÅL HOLST
Båtnavn:
Tigergutt
Seilnummer:
NOR 10921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PÅL HOLST
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 11341
Willy Forland
Båtnavn:
LEVENS
Seilnummer:
NOR 11341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LEVENS
Willy Forland
Båtnavn:
LEVENS
Seilnummer:
NOR 11341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Willy Forland
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 14447
Torvald Fossestøl
Båtnavn:
Caroline
Seilnummer:
NOR 14447
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CAROLINE
Torvald Fossestøl
Båtnavn:
Caroline
Seilnummer:
NOR 14447
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torvald Fossestøl
Klasse: Festmiddag 2 personer
NOR 15067
Lars Hovland
Båtnavn:
Majuca
Seilnummer:
NOR 15067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MAJUCA
Lars Hovland
Båtnavn:
Majuca
Seilnummer:
NOR 15067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Hovland
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 11136
Finn Espeseth
Båtnavn:
Gleden
Seilnummer:
NOR 11136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GLEDEN
Finn Espeseth
Båtnavn:
Gleden
Seilnummer:
NOR 11136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Espeseth
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Båtnavn:
Winocean
Seilnummer:
NOR 12700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
WINOCEAN
Carl Olav Wickmann
Båtnavn:
Winocean
Seilnummer:
NOR 12700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carl Olav Wickmann
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 6854
Arne Kjell Nilsen
Båtnavn:
FRI
Seilnummer:
NOR 6854
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FRI
Arne Kjell Nilsen
Båtnavn:
FRI
Seilnummer:
NOR 6854
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Kjell Nilsen
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 90
Geir Bjarne Myre
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ANASTASIA
Geir Bjarne Myre
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Bjarne Myre
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 6874
Jon Hardie
Båtnavn:
Kelso
Seilnummer:
NOR 6874
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KELSO
Jon Hardie
Båtnavn:
Kelso
Seilnummer:
NOR 6874
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon Hardie
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 631
Helge Stokstad
Båtnavn:
FØNIX
Seilnummer:
NOR 631
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FØNIX
Helge Stokstad
Båtnavn:
FØNIX
Seilnummer:
NOR 631
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helge Stokstad
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 9341
Harald Matland
Båtnavn:
X-faktor
Seilnummer:
NOR 9341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
X-FAKTOR
Harald Matland
Båtnavn:
X-faktor
Seilnummer:
NOR 9341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Harald Matland
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 4473
norvald vikne
Båtnavn:
LISE
Seilnummer:
NOR 4473
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LISE
norvald vikne
Båtnavn:
LISE
Seilnummer:
NOR 4473
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
norvald vikne
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 6796
Espen Sandøy
Båtnavn:
Lona 4ever
Seilnummer:
NOR 6796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LONA 4EVER
Espen Sandøy
Båtnavn:
Lona 4ever
Seilnummer:
NOR 6796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Sandøy
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 11074
Erling Gangdal
Båtnavn:
Match
Seilnummer:
NOR 11074
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MATCH
Erling Gangdal
Båtnavn:
Match
Seilnummer:
NOR 11074
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Gangdal
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 2044
Bjørn Rundhovde
Båtnavn:
Mathilda
Seilnummer:
NOR 2044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MATHILDA
Bjørn Rundhovde
Båtnavn:
Mathilda
Seilnummer:
NOR 2044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørn Rundhovde
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 14930
Stein Olav Drange
Båtnavn:
Stegg XVI
Seilnummer:
NOR 14930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
STEGG XVI
Stein Olav Drange
Båtnavn:
Stegg XVI
Seilnummer:
NOR 14930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stein Olav Drange
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 4665
Trond Berntsen
Båtnavn:
Ferdinand II
Seilnummer:
NOR 4665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FERDINAND II
Trond Berntsen
Båtnavn:
Ferdinand II
Seilnummer:
NOR 4665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trond Berntsen
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 14550
Trond Wickman
Båtnavn:
YABADOO
Seilnummer:
NOR 14550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
YABADOO
Trond Wickman
Båtnavn:
YABADOO
Seilnummer:
NOR 14550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trond Wickman
Klasse: Festmiddag 1 person
NOR 9989
Endre Lie
Båtnavn:
Noctiluca
Seilnummer:
NOR 9989
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NOCTILUCA
Endre Lie
Båtnavn:
Noctiluca
Seilnummer:
NOR 9989
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Lie
Klasse: Festmiddag 1 person
Last ned CSV fil