Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper | Forening |
---|---|
Klasse: FULL PAKKE - Todagersseminar inkl. overnatting i dobbeltrom, lunsj x 2 og middag - kr 3000 | |
Anne Kålstad | Tønsberg Seilforening |
John Hatch | Fredrikstad Seilforening |
Sandra Hatch? | Fredrikstad Seilforening |
BJØRN O SISSENER | Kongelig Norsk Seilforening |
Sandra Hjertås | Tønsberg Seilforening |
Glenn Dyhr Petersen | Moss Seilforening |
Carene Petersen | Moss Seilforening |
Katrine Reksten | Florø Seilforening |
Vegard Årebrot | Florø Seilforening |
BERNT AANONSEN | Bodø Seilforening |
Kari Bachmann | Molde Seilforening |
Anne Moe Nikolaysen | Kongelig Norsk Seilforening |
Dag Olav Nikolaysen | Kongelig Norsk Seilforening |
Marit Kuhle | Kongelig Norsk Seilforening |
Erich Kuhle | Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 | |
Klasse: FULL PAKKE - Todagersseminar inkl. overnatting i enkeltrom, lunsj x 2 og middag - kr 3200 | |
Jon Amtrup | Askøy Seilforening |
Jan Steven Johannessen | Moss Seilforening |
Åse Langli | |
Per Bøymo | Bundefjorden Seilforening |
Vibecke Schøyen | |
Jørgen Stang Heffermel | Kongelig Norsk Seilforening |
Torunn Sæthre | Brevik Seilforening |
Torill Elise Dahl Høgheim | Ran Seilforening |
Tom Bratlie | Hurum Seilforening |
Rune Hjertås | Tønsberg Seilforening |
Vidar Utne | Bærum Seilforening |
Kristian Fæste | Drøbaksund Seilforening |
Thomas Kresse | Kongelig Norsk Seilforening |
Tor Møinichen | Kongelig Norsk Seilforening |
Iens Ludvig Høst | Kragerø Seilforening |
Bjørn Anderse | Oslo Seilforening |
Jan Petter Gamborg-Nielsen | Oslo Seilforening |
Geir Victor Svendsen | Oslo Seilforening |
Giert Spæren | Tønsberg Seilforening |
Harald Thomsen | Bergens Seilforening |
Leif Middelthon | Stavanger Seilforening |
Knut Tore Fjon | Stavanger Seilforening |
Dag Rune Wiksten | Larvik Seilforening |
Cecilie Wold | Molde Seilforening |
Geir Oterhals | Molde Seilforening |
Espen Berg | Sandefjord Seilforening |
Per Eftang | Sandefjord Seilforening |
Margit Gyllenhammar-Wiig | Sandefjord Seilforening |
Dag Andersen | Oslo Seilforening |
Fredrik Gude | Oslo Seilforening |
Dag Sem | Oslo Seilforening |
Peter Thomas Hansen | Askøy Seilforening |
Hilde Johanne Syrrist | Tønsberg Seilforening |
STEIN ANGSUND | Horten Seilforening |
NN NN | Horten Seilforening |
Bjørnar Erikstad | Tønsberg Seilforening |
Anita B. Korsnes | Larvik Seilforening |
Ragnar Nielsen | Christianssands Seilforening |
Arvid Rove | Sandefjord Seilforening |
Stefan Christensen | Tromsø Seilforening |
Peter L Larsen | Ålesunds Seilforening |
Lene Johansen | Kongelig Norsk Seilforening |
Grim Gjønnes | Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
Inge Bøen | Ålesunds Seilforening |
Therese Giske Søvik | Ålesunds Seilforening |
Henrik Wigers Larsen | Bergens Seilforening |
Alf Magne Andersen Andersen | |
Tonny Vedeler Jensen Jensen | |
Karl Petter Haugen Haugen | |
Michaela Weissova | Stord Seilforening |
Christian Gundersen | Bærum Seilforening |
Espen Kuhle | Bærum Seilforening |
Lars Wilhelmsen | Bærum Seilforening |
Håkon Jelstad | Åsane Seilforening |
Tom Tveita | Åsane Seilforening |
Marit Grundseth | Kongelig Norsk Seilforening |
Ida Kathrine Berthet | Kongelig Norsk Seilforening |
Marte Haugen | Bundefjorden Seilforening |
Eivind Bakke | Bundefjorden Seilforening |
Per Bordal | Moss Seilforening |
Dag Løken | Moss Seilforening |
Anett Eidesund | Arendals Seilforening |
Morten Knutsen | Arendals Seilforening |
Kristian Eimind | Arendals Seilforening |
Jon Ekheim | Sandefjord Seilforening |
Peter Hauff | Kongelig Norsk Seilforening |
Jørn Fougner | Brevik Seilforening |
Jørn Vevstad | Norsk Europajolleklubb |
Rune Strømquist | Asker Seilforening |
Steinar Willassen | Asker Seilforening |
Kristian Carlstedt | Asker Seilforening |
Eira Naustvik | |
Kjell Totland | Milde Båtlag |
Ole Øyvind Ingebretsen | Brevik Seilforening |
Knut Helmundsen | Brevik Seilforening |
Espen Borresen | Ran Seilforening |
Karl Christian Agerup | Kongelig Norsk Seilforening |
Bjørn-Erik Knudsen | Ran Seilforening |
Helge Rognerud | Sarpsborg Seilforening |
Endre Sjøvold | Nesodden Seilforening |
Pål Sigurd Sletvold | Molde Seilforening |
Nils Hauff | Kongelig Norsk Seilforening |
Ragni Bjørnethun | Kongelig Norsk Seilforening |
Asbjørn Øverås | Bodø Seilforening |
Trond Strandenes | Grimstad Seilforening |
Jonas Høegh-Christensen | KDY |
Morten Jensen | Asker Seilforening |
Pål Sigurd Sletvold | Molde Seilforening |
Per Arne Skjeggestad | Fredrikstad Seilforening |
Vidar Moe | Fredrikstad Seilforening |
Deltagere i klassen: 90 | |
Klasse: Trener konferanse KUN LØRDAG inkl. lunsj - kr 700 | |
Kristian Fredrik Meyer Ødegård | Tønsberg Seilforening |
Steinar Elnes | Randsfjord Seilforening |
Bjørn Hagen | Randsfjord Seilforening |
Ronny Rognhaugen | Vågsbygd Seilforening |
Per Bakke | Moss Seilforening |
Eirik Bakke | Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |