13. mai 2018
Arsgrunnen Shorthanded
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
Klasse: Express
NOR 89
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 89
Terje Rise
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 16:40:48
6:40:48
5:36:16
1
Total
1
Placebo
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 89
Terje Rise
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 16:40:48
6:40:48
5:36:16
1
Total
1
Express
Arne Liebich Rise
Seilforeningen 1928
NOR 898
Øivind Nerheim Torkelsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Happy Tuna
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 898
Snorre Risa
Seilforening:
Båtnavn:
Happy Tuna
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:37:12
7:37:12
6:23:35
3
Total
1
Happy Tuna
Øivind Nerheim Torkelsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Happy Tuna
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 898
Snorre Risa
Seilforening:
Båtnavn:
Happy Tuna
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:37:12
7:37:12
6:23:35
3
Total
1
Albin Express
Øivind Nerheim Torkelsen
Stavanger Seilforening
NOR 649
Rannveig Veholmen Erdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Doris
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 649
Øyvind Veholmen
Seilforening:
Båtnavn:
Doris
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:34:39
7:34:39
6:21:27
2
Total
1
Doris
Rannveig Veholmen Erdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Doris
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 649
Øyvind Veholmen
Seilforening:
Båtnavn:
Doris
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:34:39
7:34:39
6:21:27
2
Total
1
Albin Express
Rannveig Veholmen Erdal
Stavanger Seilforening
NOR 517
Simon PAUL
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Bonggu bât
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 517
Gregory LEJOSNE
Seilforening:
Båtnavn:
Bonggu bât
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 517
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:59:18
7:59:18
6:42:07
5
Total
1
Bonggu bât
Simon PAUL
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Bonggu bât
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 517
Gregory LEJOSNE
Seilforening:
Båtnavn:
Bonggu bât
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 517
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:59:18
7:59:18
6:42:07
5
Total
1
Express
Simon PAUL
Stavanger Seilforening
NOR 86
Stig Skjønhaug
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Reflex
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 86
Tomasz Stala
Seilforening:
Båtnavn:
Reflex
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:56:43
7:56:43
6:39:57
4
Total
1
Reflex
Stig Skjønhaug
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Reflex
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 86
Tomasz Stala
Seilforening:
Båtnavn:
Reflex
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:56:43
7:56:43
6:39:57
4
Total
1
Express
Stig Skjønhaug
Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 5
Klasse: NOR Rating
NOR 3127
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Mira
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 3127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
3
Total
1
Mira
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Mira
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 3127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
3
Total
1
Omega 34
Bjørn Forshei
Seilforeningen 1928
NOR 14787
Ketil Greve
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Marie G
Båttype:
X-99 JR
Seilnummer:
NOR 14787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:47:12
7:47:12
7:03:45
2
Total
1
Marie G
Ketil Greve
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Marie G
Båttype:
X-99 JR
Seilnummer:
NOR 14787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:47:12
7:47:12
7:03:45
2
Total
1
X-99 JR
Ketil Greve
Stavanger Seilforening
NOR 5662
Helge Sondresen
Seilforening:
Gandsfjord
Båtnavn:
Marco Polo
Båttype:
Nessy 94
Seilnummer:
NOR 5662
Nn Nn
Seilforening:
Båtnavn:
Marco Polo
Båttype:
Nessy 94
Seilnummer:
NOR 5662
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:37:54
7:37:54
6:55:18
1
Total
1
Marco Polo
Helge Sondresen
Seilforening:
Gandsfjord
Båtnavn:
Marco Polo
Båttype:
Nessy 94
Seilnummer:
NOR 5662
Nn Nn
Seilforening:
Båtnavn:
Marco Polo
Båttype:
Nessy 94
Seilnummer:
NOR 5662
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
13.05.2018 17:37:54
7:37:54
6:55:18
1
Total
1
Nessy 94
Helge Sondresen
Gandsfjord
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil