9. juni - 10. juni 2018
Cort Adeler Cup
Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Kogg
NOR X74
Jørn Jensen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X74
Per Halvor Halvorsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X74
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørn Jensen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X74
Per Halvor Halvorsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X74
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørn Jensen
Brevik Seilforening
NOR X84
Thore Amundsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X84
Gro Kristensen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thore Amundsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X84
Gro Kristensen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thore Amundsen
Brevik Seilforening
NOR X82
Erik Undrum
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X82
Per Undrum
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X82
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Undrum
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X82
Per Undrum
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X82
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Undrum
Kragerø Seilforening
NOR X60
Finn Nilsen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X60
Øyvind Naper
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Nilsen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X60
Øyvind Naper
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Nilsen
Kragerø Seilforening
NOR X76
Jens Egil Ellefsen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X76
Stian Pedersen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X76
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Egil Ellefsen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X76
Stian Pedersen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X76
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Egil Ellefsen
Kragerø Seilforening
NOR X70
Harald Amundsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X70
Leif Marius Amundsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Amundsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X70
Leif Marius Amundsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Amundsen
Brevik Seilforening
NOR X68
Øyvind Jensen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X68
Magnus Sørdalen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X68
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Jensen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X68
Magnus Sørdalen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X68
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Jensen
Kragerø Seilforening
NOR X81
Finn Kristensen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X81
Ole Øyvind Ingebretsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Kristensen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X81
Ole Øyvind Ingebretsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Kristensen
Kragerø Seilforening
NOR X78
Øyvind Ingebretsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X78
Harald Thiis-Evensen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X78
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Ingebretsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X78
Harald Thiis-Evensen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X78
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Ingebretsen
Brevik Seilforening
NOR X72
Finn Coch
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X72
Ragnar Bredesen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X72
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Coch
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X72
Ragnar Bredesen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X72
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Coch
Brevik Seilforening
NOR X71
Oddbjørn Solum
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X71
Sturle Oterhals
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oddbjørn Solum
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X71
Sturle Oterhals
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR X71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oddbjørn Solum
Brevik Seilforening
Deltagere i klassen: 11
Last ned CSV fil