Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper |
---|
Klasse: Kurs 01: Lørdag 23.06 - kl. 12.00-15.00 |
Ole Valderhaug |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kurs 02: Søndag 24.06 - kl. 12.00-15.00 |
Ole Valderhaug |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kurs 03: Tirsdag 26.06 - kl. 17.00-20.00 |
Mads Skraastad |
Grete Wold |
Noah Skraastad Wold |
Julia Skraastad Wold |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Kurs 04: Torsdag 28.06 - kl. 17.00-20.00 |
Caroline Langberg |
Kristin Gråbø |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Kurs 07: Tirsdag 03.07 - kl. 17.00-20.00 |
Guro Steine |
Camilla Lindemark |
Annie Gangsaas |
Max Engesæth Kleivenes |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Kurs 08: Torsdag 05.07 - kl. 17.00-20.00 |
Guro Steine |
Camilla Lindemark |
Annie Gangsaas |
Stefan Jönsson |
Max Engesæth Kleivenes |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kurs 09: Lørdag 07.07 - kl. 12.00-15.00 |
Lars Dybwad |
Mette Dybwad Torstensen |
Steinar Jørgensen |
Petter Manger |
Bente Manger |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kurs 10: Søndag 08.07 - kl. 12.00-15.00 |
Mette Dybwad Torstensen |
Lars Dybwad |
Steinar Jørgensen |
Petter Manger |
Bente Manger |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kurs 11: Tirsdag 10.07 - kl. 17.00-20.00 |
Frode Kvalø |
Sofie Kvalø |
Trond Andersen |
Agnes Helene Andersen |
Iben Astrid Andersen |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kurs 13: Lørdag 14.07 - kl. 12.00-15.00 |
Kristin Bjørgo |
Marius Foss |
Trond Andersen |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Kurs 14: Søndag 15.07 - kl. 12.00-15.00 |
Marius Foss |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kurs 15: Lørdag 11.08 - kl. 12.00-15.00 |
Bjørn Lyngstad |
Dag Olav Flesland |
Geir Åge Løset |
Kristin Løset Krogsrud |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Kurs 17: Tirsdag 14.08 - kl. 17.00-20.00 |
Dag Olav Flesland |
Frank Tichy |
May Linn Sørensen Måleng |
Jan Gunnar Måleng |
Kjersti Nøkleby |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kurs 18: Torsdag 16.08 - kl. 17.00-20.00 |
Bjørn Erik Eriksen |
Helena Eriksen |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Kurs 19: Lørdag 18.08 - kl. 12.00-15.00 |
May Linn Sørensen Måleng |
Jan Gunnar Måleng |
Kjersti Nøkleby |
Thomas Andersen |
Einar kjus |
Deltagere i klassen: 5 |