Klasse: Formula Windsurfing |
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magne Frønsdal |
Asker Seilforening |
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 20
kjell strand jacobsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
kjell strand jacobsen |
Tønsberg Brettseilerklubb |
NOR 91
Svein Rudihaugen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Rudihaugen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0
Rudolf Fredriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rudolf Fredriksen |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Waszp |
NOR 2325
Thomas Efskind
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2325
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2594
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Windfoil |
NOR 8
Stein Anders Sundbye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stein Anders Sundbye |
Asker Seilforening |
NOR 150
Øyvind Birkeland
Seilforening: Bergen Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Birkeland |
Bergen Brettseilerklubb |
DEN 291
Niklas Lillelund
Seilforening: SkIW/ÅWK Seilnummer: DEN 291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Niklas Lillelund |
SkIW/ÅWK |
DEN 431
Peder Noas
Seilforening: Skive Sejlklub Seilnummer: DEN 431
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peder Noas |
Skive Sejlklub |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Frithjof Askvig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 25
Einar Bleikvin
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Bleikvin |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 13
Endre Funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endre Funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 80
Johan Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 80
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johan Skaaret |
Asker Seilforening |
POL 1
Lukasz Grodzicki
Seilforening: SKZ Seilnummer: POL 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lukasz Grodzicki |
SKZ |
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Linnerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR P
Peder Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR P
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peder Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 11
Sigurd Skaug
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sigurd Skaug |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR X
Karl Aksel Aubert
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR X
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Aksel Aubert |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |