Klasse: NOR Rating - NOR Rating Doublehanded fredag |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9401
|
|
Stien Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9401
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:15:31 |
4:55:31 |
4:37:48 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endorfine
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9401
|
|
Stien Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9401
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:15:31 |
4:55:31 |
4:37:48 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
0,940 |
NOR 190
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Anders Hereng Hansen
Seilforening: Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:37 |
5:34:37 |
4:39:16 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salacia
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Anders Hereng Hansen
Seilforening: Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:37 |
5:34:37 |
4:39:16 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin eXpress |
Marius Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
0,835 |
NOR 8438
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,0307
|
|
Geir Atle Lerkerød
Seilforening: Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,0307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:53:32 |
5:33:32 |
5:43:46 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spirit II
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,0307
|
|
Geir Atle Lerkerød
Seilforening: Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,0307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:53:32 |
5:33:32 |
5:43:46 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baltic43 |
Jon Ramm-Pettersen |
Asker Seilforening |
1,031 |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 0,9949
|
|
Gunnar Fossan
Seilforening: Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 0,9949
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:46:34 |
4:26:34 |
4:25:12 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 0,9949
|
|
Gunnar Fossan
Seilforening: Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 0,9949
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:46:34 |
4:26:34 |
4:25:12 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 Meter |
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
0,995 |
NOR 5975
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,8769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brunhildur
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,8769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-79 |
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
0,877 |
NOR 13335
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,045
|
|
Tore Kjellevand
Seilforening: Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hyggen
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,045
|
|
Tore Kjellevand
Seilforening: Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430e |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
1,045 |
NOR 14648
Snorre Strandrud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648 NOR Rating: NOR 0,9035
|
|
Erik Toftenes
Seilforening: Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648 NOR Rating: NOR 0,9035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:14 |
5:34:14 |
5:01:58 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vela
Snorre Strandrud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648 NOR Rating: NOR 0,9035
|
|
Erik Toftenes
Seilforening: Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648 NOR Rating: NOR 0,9035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:14 |
5:34:14 |
5:01:58 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Snorre Strandrud |
Asker Seilforening |
0,904 |
NOR 7616
Alexander Onstad Jørgensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 0,9977
|
|
Nikolai Gjerding
Seilforening: Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 0,9977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:14 |
5:34:14 |
5:33:27 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Coral
Alexander Onstad Jørgensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 0,9977
|
|
Nikolai Gjerding
Seilforening: Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 0,9977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:14 |
5:34:14 |
5:33:27 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 46 |
Alexander Onstad Jørgensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,998 |
NOR 15524
Stian Mæland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Skippy Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15524 NOR Rating: NOR 0,9417
|
|
Anders Johnsrud
Seilforening: Båtnavn: Skippy Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15524 NOR Rating: NOR 0,9417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:53:58 |
5:33:58 |
5:14:29 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skippy
Stian Mæland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Skippy Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15524 NOR Rating: NOR 0,9417
|
|
Anders Johnsrud
Seilforening: Båtnavn: Skippy Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15524 NOR Rating: NOR 0,9417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:53:58 |
5:33:58 |
5:14:29 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seascape 24 |
Stian Mæland |
Bundefjorden Seilforening |
0,942 |
NOR 16085
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Surfin´Lady Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1,0558
|
|
Tomas Mathisen
Seilforening: Båtnavn: Surfin´Lady Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1,0558
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:53:50 |
5:33:50 |
5:52:27 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Surfin´Lady
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Surfin´Lady Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1,0558
|
|
Tomas Mathisen
Seilforening: Båtnavn: Surfin´Lady Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1,0558
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:53:50 |
5:33:50 |
5:52:27 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan S5 |
Kristian Notto |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,056 |
NOR 7006
Tommy Bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Luringen Båttype: Finngulf 39 Seilnummer: NOR 7006 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Charlotta Johansson
Seilforening: Båtnavn: Luringen Båttype: Finngulf 39 Seilnummer: NOR 7006 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:54:24 |
4:34:24 |
4:32:28 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luringen
Tommy Bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Luringen Båttype: Finngulf 39 Seilnummer: NOR 7006 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Charlotta Johansson
Seilforening: Båtnavn: Luringen Båttype: Finngulf 39 Seilnummer: NOR 7006 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:54:24 |
4:34:24 |
4:32:28 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finngulf 39 |
Tommy Bergman |
Asker Seilforening |
0,993 |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating Doublehanded fredag og lørdag |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:04:19 |
5:04:19 |
5:12:00 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:04:19 |
5:04:19 |
5:12:00 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,025 |
NOR 15670
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0187
|
|
Christine Walder
Seilforening: Båtnavn: Mika Båttype: JPK1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:04:21 |
5:04:21 |
5:10:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mika
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0187
|
|
Christine Walder
Seilforening: Båtnavn: Mika Båttype: JPK1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:04:21 |
5:04:21 |
5:10:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK1080 |
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
1,019 |
NOR 15036
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Tim Sandberg
Seilforening: Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:33:07 |
4:33:07 |
4:48:37 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kraftkar
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Tim Sandberg
Seilforening: Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:33:07 |
4:33:07 |
4:48:37 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 400S |
Sigmund Andre Hertzberg |
Oslofjorden Seilklubb |
1,057 |
NOR 267
Sverre Samdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Svemar Båttype: Mini 650 proto Seilnummer: NOR 267 NOR Rating: NOR 0,9713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Svemar
Sverre Samdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Svemar Båttype: Mini 650 proto Seilnummer: NOR 267 NOR Rating: NOR 0,9713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mini 650 proto |
Sverre Samdal |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,971 |
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Morten Ring Andersen
Seilforening: Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:37 |
5:44:37 |
4:47:37 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mani To
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Morten Ring Andersen
Seilforening: Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493 NOR Rating: NOR 0,8346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:37 |
5:44:37 |
4:47:37 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,835 |
NOR 13859
Finn Thon
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sirkus Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 13859 NOR Rating: NOR 0,9771
|
|
Pia Andersen
Seilforening: Båtnavn: Sirkus Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 13859 NOR Rating: NOR 0,9771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:08:39 |
4:58:39 |
4:51:48 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sirkus
Finn Thon
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sirkus Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 13859 NOR Rating: NOR 0,9771
|
|
Pia Andersen
Seilforening: Båtnavn: Sirkus Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 13859 NOR Rating: NOR 0,9771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:08:39 |
4:58:39 |
4:51:48 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 370 |
Finn Thon |
Bærum Seilforening |
0,977 |
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9652
|
|
Erling Moen Synnes
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:22:27 |
5:12:27 |
5:01:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9652
|
|
Erling Moen Synnes
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:22:27 |
5:12:27 |
5:01:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SunFast 3200 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,965 |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,886
|
|
Gunnar Ebner
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:14 |
5:44:14 |
5:04:59 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,886
|
|
Gunnar Ebner
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:14 |
5:44:14 |
5:04:59 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
0,886 |
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cruella
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3200 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0,955 |
NOR 12392
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 0,9113
|
|
Vegard Aspelund
Seilforening: Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 0,9113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:51:41 |
5:41:41 |
5:11:22 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragnhild
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 0,9113
|
|
Vegard Aspelund
Seilforening: Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 0,9113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:51:41 |
5:41:41 |
5:11:22 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Edvard Aspelund |
Bundefjorden Seilforening |
0,911 |
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0846
|
|
Oddvar Larsen
Seilforening: Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:09:24 |
5:09:24 |
5:35:34 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Framtia
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0846
|
|
Oddvar Larsen
Seilforening: Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:09:24 |
5:09:24 |
5:35:34 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XP-44 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
1,085 |
NOR 15839
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 First Line Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1539
|
|
Øyvind Rishoff
Seilforening: Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 First Line Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:51:32 |
4:51:32 |
5:36:24 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 First Line Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1539
|
|
Øyvind Rishoff
Seilforening: Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 First Line Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:51:32 |
4:51:32 |
5:36:24 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 51.1 First Line |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
1,154 |
NOR 14784
Andreas Abildgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784 NOR Rating: NOR 0,9307
|
|
Andreas Buøen
Seilforening: Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784 NOR Rating: NOR 0,9307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kårstua
Andreas Abildgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784 NOR Rating: NOR 0,9307
|
|
Andreas Buøen
Seilforening: Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784 NOR Rating: NOR 0,9307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 310 |
Andreas Abildgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,931 |
NOR 10133
Fredrik Holm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Xbox Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10133 NOR Rating: NOR 1,0398
|
|
Andreas Drøsdal
Seilforening: Båtnavn: Xbox Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10133 NOR Rating: NOR 1,0398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:58:32 |
4:58:32 |
5:10:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xbox
Fredrik Holm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Xbox Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10133 NOR Rating: NOR 1,0398
|
|
Andreas Drøsdal
Seilforening: Båtnavn: Xbox Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10133 NOR Rating: NOR 1,0398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:58:32 |
4:58:32 |
5:10:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX 40 |
Fredrik Holm |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,040 |
NOR 13948
Eirik Tenningen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Orca Båttype: MD35 Seilnummer: NOR 13948 NOR Rating: NOR 1,0578
|
|
Maria Mikaela Tenningen
Seilforening: Båtnavn: Orca Båttype: MD35 Seilnummer: NOR 13948 NOR Rating: NOR 1,0578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Orca
Eirik Tenningen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Orca Båttype: MD35 Seilnummer: NOR 13948 NOR Rating: NOR 1,0578
|
|
Maria Mikaela Tenningen
Seilforening: Båtnavn: Orca Båttype: MD35 Seilnummer: NOR 13948 NOR Rating: NOR 1,0578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MD35 |
Eirik Tenningen |
Asker Seilforening |
1,058 |
NOR 11956
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 0,9836
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 0,9836
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:43:36 |
4:33:36 |
4:29:06 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morild
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 0,9836
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 0,9836
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:43:36 |
4:33:36 |
4:29:06 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Olav Mork Bjørnås |
Nesodden Seilforening |
0,984 |
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0593
|
|
Ellen Margrethe Lunde
Seilforening: Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:45:41 |
4:45:41 |
5:02:37 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FARRout
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0593
|
|
Ellen Margrethe Lunde
Seilforening: Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:45:41 |
4:45:41 |
5:02:37 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr395 |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
1,059 |
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 0,9964
|
|
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 0,9964
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:18:37 |
5:18:37 |
5:17:28 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JJ Flash
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 0,9964
|
|
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 0,9964
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:18:37 |
5:18:37 |
5:17:28 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Geir Inge Juriks |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,996 |
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 0,994
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 0,994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:56:45 |
4:46:45 |
4:45:01 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bris
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 0,994
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 0,994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:56:45 |
4:46:45 |
4:45:01 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 370 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Bundefjorden Seilforening |
0,994 |
NOR 10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8955
|
|
Knut Aaser
Seilforening: Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8955
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:00 |
5:44:00 |
5:08:03 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinbad
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8955
|
|
Knut Aaser
Seilforening: Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8955
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:54:00 |
5:44:00 |
5:08:03 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Impala 31 |
Bjørn Hansen |
Bærum Seilforening |
0,896 |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9259
|
|
Asbjørn Lønmo
Seilforening: Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:17:37 |
5:07:37 |
4:44:49 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakobine
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9259
|
|
Asbjørn Lønmo
Seilforening: Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:17:37 |
5:07:37 |
4:44:49 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
0,926 |
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii Båttype: Platu25 Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,8869
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båtnavn: Wii Båttype: Platu25 Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,8869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:16:03 |
5:06:03 |
4:31:26 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wii
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii Båttype: Platu25 Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,8869
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båtnavn: Wii Båttype: Platu25 Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,8869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 23:16:03 |
5:06:03 |
4:31:26 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Platu25 |
Ole Aabel |
Asker Seilforening |
0,887 |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1328
|
|
Øivinn Brudevoll
Seilforening: Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:24:28 |
4:24:28 |
4:59:35 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1328
|
|
Øivinn Brudevoll
Seilforening: Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:24:28 |
4:24:28 |
4:59:35 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-50 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
1,133 |
NOR 15743
Arnstein Hodne
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Third Sentence Båttype: Sun Odyssey 45 Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1,0005
|
|
Fred Gallefoss
Seilforening: Båtnavn: Third Sentence Båttype: Sun Odyssey 45 Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1,0005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Third Sentence
Arnstein Hodne
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Third Sentence Båttype: Sun Odyssey 45 Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1,0005
|
|
Fred Gallefoss
Seilforening: Båtnavn: Third Sentence Båttype: Sun Odyssey 45 Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1,0005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Odyssey 45 |
Arnstein Hodne |
Asker Seilforening |
1,001 |
NOR 12510
Morten Gaarud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Breezin Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 12510 NOR Rating: NOR 1,0173
|
|
Lars Jan Løwe
Seilforening: Båtnavn: Breezin Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 12510 NOR Rating: NOR 1,0173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:55:19 |
4:55:19 |
5:00:25 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Breezin
Morten Gaarud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Breezin Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 12510 NOR Rating: NOR 1,0173
|
|
Lars Jan Løwe
Seilforening: Båtnavn: Breezin Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 12510 NOR Rating: NOR 1,0173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
24.05.2019 22:55:19 |
4:55:19 |
5:00:25 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X 40 |
Morten Gaarud |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,017 |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8785
|
|
Trygve Trengereid
Seilforening: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 00:01:26 |
5:51:26 |
5:08:44 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8785
|
|
Trygve Trengereid
Seilforening: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 00:01:26 |
5:51:26 |
5:08:44 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
0,879 |
NOR 11958
Andreas Hoel
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: No Stress Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11958 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Eivind Carlsen
Seilforening: Båtnavn: No Stress Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11958 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
No Stress
Andreas Hoel
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: No Stress Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11958 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Eivind Carlsen
Seilforening: Båtnavn: No Stress Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11958 NOR Rating: NOR 0,993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grand Soleil 37 |
Andreas Hoel |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,993 |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag |
NOR 10580
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580 NOR Rating: NOR 0,9131
|
|
Arild Hvattum
Seilforening: Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580 NOR Rating: NOR 0,9131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:45:25 |
4:15:25 |
3:53:13 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stakkato
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580 NOR Rating: NOR 0,9131
|
|
Arild Hvattum
Seilforening: Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580 NOR Rating: NOR 0,9131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:45:25 |
4:15:25 |
3:53:13 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7 |
Eirik Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
0,913 |
NOR 14109
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109 NOR Rating: NOR 1,0030
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:54:27 |
3:34:27 |
3:35:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Little Wing
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109 NOR Rating: NOR 1,0030
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:54:27 |
3:34:27 |
3:35:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
T-34 |
Kristian Heder |
Asker Seilforening |
1,003 |
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9352
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:31:48 |
4:01:48 |
3:46:07 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9352
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:31:48 |
4:01:48 |
3:46:07 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
TROND GUNDERSEN |
Asker Seilforening |
0,935 |
NOR 26
Siri Sømme
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:46:07 |
3:26:07 |
3:35:32 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pakalolo II
Siri Sømme
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:46:07 |
3:26:07 |
3:35:32 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr 30 |
Siri Sømme |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
1,046 |
NOR 9155
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9826
|
|
Trond Strøm
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:48:48 |
4:18:48 |
4:14:17 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havhesten
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9826
|
|
Trond Strøm
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:48:48 |
4:18:48 |
4:14:17 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 41S |
Magnus Lingjærde |
Bærum Seilforening |
0,983 |
NOR 3
Jens Gran
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anahita Båttype: Laurin Seilnummer: NOR 3 NOR Rating: NOR 1,0497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:28:40 |
4:08:40 |
4:21:01 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anahita
Jens Gran
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anahita Båttype: Laurin Seilnummer: NOR 3 NOR Rating: NOR 1,0497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:28:40 |
4:08:40 |
4:21:01 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laurin |
Jens Gran |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,050 |
NOR 12312
jan nic. langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312 NOR Rating: NOR 0,9466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fadernes beslutning
jan nic. langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312 NOR Rating: NOR 0,9466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
makTEN |
jan nic. langfeldt |
Asker Seilforening |
0,947 |
NOR 694
Hedda Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Chix'en Båttype: Express Seilnummer: NOR 694 NOR Rating: NOR 0,8519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 16:04:40 |
4:34:40 |
3:53:59 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Chix'en
Hedda Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Chix'en Båttype: Express Seilnummer: NOR 694 NOR Rating: NOR 0,8519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 16:04:40 |
4:34:40 |
3:53:59 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Hedda Roll |
Asker Seilforening |
0,852 |
NOR 14710
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8611
|
|
Kjell Hundeide
Seilforening: Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 16:10:37 |
4:40:37 |
4:01:38 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Livlig
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8611
|
|
Kjell Hundeide
Seilforening: Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 16:10:37 |
4:40:37 |
4:01:38 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Odessey 30i |
John Harald Henriksen |
Bærum Seilforening |
0,861 |
NOR 12566
Richard von Mansfeldt Asheim
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Monica Lauritzen
Seilforening: Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:21:05 |
4:01:05 |
4:08:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ruffen
Richard von Mansfeldt Asheim
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Monica Lauritzen
Seilforening: Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:21:05 |
4:01:05 |
4:08:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 400e |
Richard von Mansfeldt Asheim |
Asker Seilforening |
1,030 |
NOR 11220
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavaria35 match Seilnummer: NOR 11220 NOR Rating: NOR 1,0031
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:18:54 |
3:58:54 |
3:59:38 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Saevitia
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavaria35 match Seilnummer: NOR 11220 NOR Rating: NOR 1,0031
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:18:54 |
3:58:54 |
3:59:38 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria35 match |
Morten Sollerud |
Asker Seilforening |
1,003 |
NOR 12541
Michael Kristiansen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: SoMa Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541 NOR Rating: NOR 1,0654
|
|
Marit Karstensen
Seilforening: Båtnavn: SoMa Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541 NOR Rating: NOR 1,0654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:49:30 |
3:29:30 |
3:43:12 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SoMa
Michael Kristiansen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: SoMa Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541 NOR Rating: NOR 1,0654
|
|
Marit Karstensen
Seilforening: Båtnavn: SoMa Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541 NOR Rating: NOR 1,0654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:49:30 |
3:29:30 |
3:43:12 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 410 |
Michael Kristiansen |
Nesodden Seilforening |
1,065 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:23:39 |
4:03:39 |
4:11:07 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:23:39 |
4:03:39 |
4:11:07 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
1,031 |
NOR 306
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306 NOR Rating: NOR 0,9893
|
|
Ørjan Huusebye
Seilforening: Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306 NOR Rating: NOR 0,9893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:10:10 |
3:40:10 |
3:37:48 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24/7 Sailing Team
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306 NOR Rating: NOR 0,9893
|
|
Ørjan Huusebye
Seilforening: Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306 NOR Rating: NOR 0,9893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:10:10 |
3:40:10 |
3:37:48 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Steinar Waler |
Røyken Seilforening |
0,989 |
NOR 320
Øyvind Degnes
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Ruffen Båttype: Dragonfly 32 Seilnummer: NOR 320 NOR Rating: NOR 1,2400
|
|
Line Katrin Rødseth
Seilforening: Båtnavn: Ruffen Båttype: Dragonfly 32 Seilnummer: NOR 320 NOR Rating: NOR 1,2400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:45:41 |
4:25:41 |
5:29:26 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ruffen
Øyvind Degnes
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Ruffen Båttype: Dragonfly 32 Seilnummer: NOR 320 NOR Rating: NOR 1,2400
|
|
Line Katrin Rødseth
Seilforening: Båtnavn: Ruffen Båttype: Dragonfly 32 Seilnummer: NOR 320 NOR Rating: NOR 1,2400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:45:41 |
4:25:41 |
5:29:26 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dragonfly 32 |
Øyvind Degnes |
Nesodden Seilforening |
1,240 |
NOR 11172
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tango II Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,1015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tango II
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tango II Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,1015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grand Soleil 42R |
Iver Iversen |
Nesodden Seilforening |
1,102 |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 1,0262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:51:08 |
3:31:08 |
3:36:39 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 1,0262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 14:51:08 |
3:31:08 |
3:36:39 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 Meter |
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
1,026 |
NOR 190
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190 NOR Rating: NOR 0,8519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:56:54 |
4:26:54 |
3:47:22 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salacia
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190 NOR Rating: NOR 0,8519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:56:54 |
4:26:54 |
3:47:22 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin eXpress |
Marius Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
0,852 |
NOR 5975
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,9015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:46:17 |
4:16:17 |
3:51:02 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brunhildur
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,9015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:46:17 |
4:16:17 |
3:51:02 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-79 |
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
0,902 |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endorfine
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
0,962 |
NOR 13335
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:56:25 |
4:36:25 |
4:53:23 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hyggen
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:56:25 |
4:36:25 |
4:53:23 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430e |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
1,061 |
NOR 16085
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Surfin´Lady Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1,0793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:24:58 |
4:04:58 |
4:24:23 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Surfin´Lady
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Surfin´Lady Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1,0793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.05.2019 15:24:58 |
4:04:58 |
4:24:23 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan S5 |
Kristian Notto |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,079 |
Deltagere i klassen: 22 |