Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt |
NOR 214943
Lucie Franssen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 214943
|
|
|
Lucie Franssen |
Stavanger Seilforening |
NOR 214961
Anders Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 214961
|
|
|
Anders Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 210992
|
|
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 213130
Aslak Iveland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 213130
|
|
|
Aslak Iveland |
Stavanger Seilforening |
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 213131
|
|
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 214016
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 214016
|
|
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 192679
Søren Homme Håland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192679
|
|
|
Søren Homme Håland |
Stavanger Seilforening |
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 209760
Dejan Suboticki
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 209760
|
|
|
Dejan Suboticki |
Stavanger Seilforening |
NOR 206362
Hanna Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206362
|
|
|
Hanna Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 207109
Jon Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
|
Jon Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening: Seilnummer: NOR 206869
|
|
|
Guro Gjesdal |
|
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt |
NOR 3845
Gudleik Berg Kjøpsnes
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
|
Gudleik Berg Kjøpsnes |
Stavanger Seilforening |
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3556
|
|
|
Daniel Nising Lundal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3640
Jonathan Sirevåg
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3640
|
|
|
Jonathan Sirevåg |
Stavanger Seilforening |
NOR 3658
Linnea Huth
Seilforening: Seilnummer: NOR 3658
|
|
|
Linnea Huth |
|
NOR 1
Eskil Lunde Solvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
|
Eskil Lunde Solvik |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Optimist - Treningsavgift ikke betalt |
NOR 3610
WILLIAM ANDRÉ Nagel-Alne
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3610
|
|
|
WILLIAM ANDRÉ Nagel-Alne |
Stavanger Seilforening |
NOR 3318
Dina Sirum
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3318
|
|
|
Dina Sirum |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Snipe |
NOR 27139
Luis Fernando de Lucca Carbonesi
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 27139
|
|
|
Luis Fernando de Lucca Carbonesi |
Stavanger Seilforening |
NOR 30559 30599
Olga og Heinz Balzer
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30559 30599
|
|
|
Olga og Heinz Balzer |
Stavanger Seilforening |
NOR 29938
Adriaan Schönhage
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 29938
|
|
|
Adriaan Schönhage |
Stavanger Seilforening |
NOR 28691
Sven Håland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 28691
|
|
|
Sven Håland |
Stavanger Seilforening |
NOR 30585
birte borrevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30585
|
|
|
birte borrevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 30675
Carl Fredrik Gyllenhammar
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30675
|
|
|
Carl Fredrik Gyllenhammar |
Stavanger Seilforening |
NOR 30270
Rune Kartveit
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30270
|
|
|
Rune Kartveit |
Stavanger Seilforening |
NOR 30847
Kristian Kleiberg
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30847
|
|
|
Kristian Kleiberg |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |