Klasse: Laser 4.7 |
NOR 215910
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 215910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 201382
Aksel Næshagen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 201382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aksel Næshagen |
Moss Seilforening |
NOR 213951
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 213951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 161427
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 161427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Ran Seilforening |
NOR 207545
Nanna Juell
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Juell |
Sandefjord Seilforening |
NOR 206358
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 197245
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 197245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Hetle Ravnestad |
Soon Seilforening |
NOR 209763
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR
Sindre Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 213130
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 213130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 211307
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinus Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 209761
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiliam Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 208681
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 208681
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Christian Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR
John-Øivind Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 216944
Ferdinand Juell
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 216944
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Juell |
Sandefjord Seilforening |
NOR 212563
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 212563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Didriks Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Rødland Jelstad |
Didriks Seilforening |
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist (Viderekommende og NC) |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 4001
Caroline Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 4001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4002
Jesper Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 4002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4051
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 4051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Giak |
Ran Seilforening |
NOR 3156
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 6515
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 6515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |