Klasse: Optimist 10 - Nybegynnere (C) |
NOR 3852
Viktor Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktor Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3708
Astrid Tonheim
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3708
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Tonheim |
Askøy Seilforening |
NOR 1
Sofie Lothe Fauske
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Lothe Fauske |
Bergens Seilforening |
NOR 1
Ylva Lothe Fauske
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ylva Lothe Fauske |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist 12 - Viderekommende (B) |
NOR 4012
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 4012
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Giak |
Ran Seilforening |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3126
Leon Pitula
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leon Pitula |
Ran Seilforening |
NOR 3661
Synne Glattetre-Henriksen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Glattetre-Henriksen |
Bergens Seilforening |
NOR 0
Leanna Joranger
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leanna Joranger |
Askøy Seilforening |
NOR 4045
Sjur Ø Heggernes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 4045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjur Ø Heggernes |
Åsane Seilforening |
NOR 3178
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofus Kongshavn Frønsdal |
Åsane Seilforening |
NOR 3906
Kalle Jordan-Lokøy
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kalle Jordan-Lokøy |
Ran Seilforening |
NOR 3988
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3377
Clementine Gurvin Rekeland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3377
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Clementine Gurvin Rekeland |
Bergens Seilforening |
NOR 3911
Ingrid Isrenn Andreassen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Isrenn Andreassen |
Åsane Seilforening |
NOR 3663
Vita Storm Oehme
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vita Storm Oehme |
Bergens Seilforening |
NOR 3776
Anine Søfting Samal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Søfting Samal |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Optimist 15 - Erfaren / Norgescup-nivå (A) |
NOR 3254
Magnus Torsvik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Torsvik |
Ran Seilforening |
NOR 3993
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 4051
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 4051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3383
Karl Elstad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Elstad |
Ran Seilforening |
NOR 3816
Kathrine Bakke Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kathrine Bakke Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |