Klasse: 1 dag |
NOR 3190
Andreas Klepsvik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Klepsvik |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Brett |
NOR 00
Aurora Elisabeth Nyegaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aurora Elisabeth Nyegaard |
Bergens Seilforening |
NOR 11111
Sofie Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 11111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 00
Ingrid Glattetre-Henriksen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Glattetre-Henriksen |
Bergens Seilforening |
NOR 1
Olivia Lothe
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olivia Lothe |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: ILCA 4 |
NOR 11111
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 11111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: ILCA 6 |
NOR 220087
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 220087
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 215910
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 215910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 148
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 211307
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinus Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 211307
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiliam Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 207832
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 209763
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Optimist rekrutt |
NOR 3377
Clementine Gurvin Rekeland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3377
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Clementine Gurvin Rekeland |
Bergens Seilforening |
NOR 3776
Anine Søfting Samal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Søfting Samal |
Bergens Seilforening |
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist U13 + U15 |
NOR 3663
Vita Storm Oehme
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vita Storm Oehme |
Bergens Seilforening |
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3178
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofus Kongshavn Frønsdal |
Åsane Seilforening |
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Giak |
Ran Seilforening |
NOR 3820
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 4045
Sjur Ø. Heggernes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 4045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjur Ø. Heggernes |
Åsane Seilforening |
NOR 4012
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 4012
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |