7. mai - 8. mai 2022
Vårsnipa
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fun4Us
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Fun4Us
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fun4Us
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fun4Us
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Fun4Us
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan G Mejlænder
Bærum Seilforening
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Flikk Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Stina Hammarberg
Seilforening:
Båtnavn:
Flikk Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Flikk Flakk
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Flikk Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Stina Hammarberg
Seilforening:
Båtnavn:
Flikk Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Totto Hartmann
Bærum Seilforening
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Berthelsen
Bærum Seilforening
NOR 30700
Tomas Hurtig
Seilforening:
Alingsås Segelsällskap
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Lise Sørbø
Seilforening:
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Solvidri
Tomas Hurtig
Seilforening:
Alingsås Segelsällskap
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Lise Sørbø
Seilforening:
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tomas Hurtig
Alingsås Segelsällskap
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Petter Amundsen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Petter Amundsen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 30811
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng Truelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng Truelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
NOR 31314
Guillermo Garcia de la Concha
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gipsy King
Guillermo Garcia de la Concha
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guillermo Garcia de la Concha
Horten Seilforening
POL 29728
Piotr Slowik
Seilforening:
PZKS
Båtnavn:
Cafe Varsovia
Seilnummer:
POL 29728
Kacper Madon
Seilforening:
Båtnavn:
Cafe Varsovia
Seilnummer:
POL 29728
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cafe Varsovia
Piotr Slowik
Seilforening:
PZKS
Båtnavn:
Cafe Varsovia
Seilnummer:
POL 29728
Kacper Madon
Seilforening:
Båtnavn:
Cafe Varsovia
Seilnummer:
POL 29728
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Piotr Slowik
PZKS
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
HerrogFru
Seilnummer:
NOR 30186
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Båtnavn:
HerrogFru
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HerrogFru
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
HerrogFru
Seilnummer:
NOR 30186
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Båtnavn:
HerrogFru
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jostein Grødem
Åsgårdstrand Seilforening
Deltagere i klassen: 9
Last ned CSV fil