Klasse: Færdersnekke |
NOR 2
Bjarne van der Linden
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Krabben Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Krabben
Bjarne van der Linden
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Krabben Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Bjarne van der Linden |
Færder Seilforening |
NOR 43
Trond V. Jensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Live Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Live
Trond V. Jensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Live Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Trond V. Jensen |
Færder Seilforening |
NOR 9
Sissel Karlsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Vesla Båttype: FS Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vesla
Sissel Karlsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Vesla Båttype: FS Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FS |
Sissel Karlsen |
Færder Seilforening |
NOR 17
Lise Horntvedt
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Laffen Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 17
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Båtnavn: Laffen Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laffen
Lise Horntvedt
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Laffen Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 17
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Båtnavn: Laffen Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Lise Horntvedt |
Færder Seilforening |
NOR 19
Tore Marthinsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Toff Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 19
|
|
Kjell Aarø
Seilforening: Båtnavn: Toff Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Toff
Tore Marthinsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Toff Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 19
|
|
Kjell Aarø
Seilforening: Båtnavn: Toff Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Tore Marthinsen |
Færder Seilforening |
NOR 37
Arne Huser
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Tora Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 37
|
|
Kåre Wahlqvist
Seilforening: Båtnavn: Tora Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tora
Arne Huser
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Tora Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 37
|
|
Kåre Wahlqvist
Seilforening: Båtnavn: Tora Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Arne Huser |
Færder Seilforening |
NOR 39
Ivar Næssø
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ewa Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 39
|
|
Kari-Anne Næssø
Seilforening: Båtnavn: Ewa Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ewa
Ivar Næssø
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ewa Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 39
|
|
Kari-Anne Næssø
Seilforening: Båtnavn: Ewa Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Ivar Næssø |
Færder Seilforening |
NOR 20
Hanko Huser
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Honor Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Honor
Hanko Huser
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Honor Båttype: Færdersnekke Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Færdersnekke |
Hanko Huser |
Færder Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Killing |
NOR 148
Fredrik Schaubert
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Gåsungen Båttype: Killing Seilnummer: NOR 148
|
|
Bent Bang-Hansen
Seilforening: Båtnavn: Gåsungen Båttype: Killing Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gåsungen
Fredrik Schaubert
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Gåsungen Båttype: Killing Seilnummer: NOR 148
|
|
Bent Bang-Hansen
Seilforening: Båtnavn: Gåsungen Båttype: Killing Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Killing |
Fredrik Schaubert |
Færder Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Windfoil |
NOR 97
Arthur Andresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Båttype: IQ foil Seilnummer: NOR 97
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Andresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Båttype: IQ foil Seilnummer: NOR 97
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IQ foil |
Arthur Andresen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14
Marius Andresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Båttype: IQ foil Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Andresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Båttype: IQ foil Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IQ foil |
Marius Andresen |
Bærum Seilforening |
NOR 151
Jørgen Schulstock
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NOR 151 Båttype: Iqfoil jr Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NOR 151
Jørgen Schulstock
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NOR 151 Båttype: Iqfoil jr Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iqfoil jr |
Jørgen Schulstock |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1231
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sjampis Båttype: IQfoil Seilnummer: NOR 1231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjampis
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sjampis Båttype: IQfoil Seilnummer: NOR 1231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IQfoil |
August Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Yngling |
NOR 333
Svein Sørensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Kjappfot Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjappfot
Svein Sørensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Kjappfot Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Svein Sørensen |
Færder Seilforening |
NOR 354
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Hotline Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hotline
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Hotline Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 420
Christian Jaksjø
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ling Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 420
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ling
Christian Jaksjø
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ling Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 420
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Christian Jaksjø |
Færder Seilforening |
NOR 54
Torstein Dehn
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Diamond Black Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diamond Black
Torstein Dehn
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Diamond Black Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Torstein Dehn |
Færder Seilforening |
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Duches Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Duches
Gerhard Lorange
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Duches Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Gerhard Lorange |
Færder Seilforening |
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ragazza Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 407
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragazza
Anders Dahl
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ragazza Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 407
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Anders Dahl |
Færder Seilforening |
NOR 412
Marius Mowe
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Eva Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 412
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eva
Marius Mowe
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Eva Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 412
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Marius Mowe |
Færder Seilforening |
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: To-To Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 416
|
|
Jon-Aksel Torgersen
Seilforening: Båtnavn: To-To Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
To-To
Espen Torgersen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: To-To Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 416
|
|
Jon-Aksel Torgersen
Seilforening: Båtnavn: To-To Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Espen Torgersen |
Færder Seilforening |
NOR 413
erik holter
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Z Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 413
|
|
Gunnar Velten
Seilforening: Båtnavn: Z Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Z
erik holter
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Z Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 413
|
|
Gunnar Velten
Seilforening: Båtnavn: Z Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
erik holter |
Færder Seilforening |
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: GiGazza Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GiGazza
Arve Roaas
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: GiGazza Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Arve Roaas |
Færder Seilforening |
NOR 415
Arno Berg
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Comeback Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 415
|
|
Nicke Løvenskiold
Seilforening: Båtnavn: Comeback Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comeback
Arno Berg
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Comeback Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 415
|
|
Nicke Løvenskiold
Seilforening: Båtnavn: Comeback Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Arno Berg |
Færder Seilforening |
NOR 399
Fredrik Thafvelin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Ville Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 399
|
|
Nicolay Thafvelin
Seilforening: Båtnavn: Ville Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ville
Fredrik Thafvelin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Ville Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 399
|
|
Nicolay Thafvelin
Seilforening: Båtnavn: Ville Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yngling |
Fredrik Thafvelin |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 251
peik christensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bema Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 251
|
|
stig Hvinden
Seilforening: Båtnavn: Bema Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bema
peik christensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bema Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 251
|
|
stig Hvinden
Seilforening: Båtnavn: Bema Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yngling |
peik christensen |
Færder Seilforening |
NOR 414
Espen K. Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Tingeling Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tingeling
Espen K. Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Tingeling Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Espen K. Stokkeland |
Færder Seilforening |
NOR 410
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening: Båtnavn: Riff Raff Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Riff Raff
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening: Båtnavn: Riff Raff Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Bent Christian Wilhelmsen |
|
Deltagere i klassen: 15 |