20. august 2022
Ytterøya Rundt
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Ytterøya Rundt 2022
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
HCP
Klasse: NOR Rating
NOR 9580
Svein Aasan
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Effie Marconi
Svein Aasan
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bavaria 37 AC
Svein Aasan
Innherred Seilforening
0,927
NOR 11843
Runar Søråsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bitches Brew
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 11843
NOR Rating:
NOR 0,9618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bitches Brew
Runar Søråsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bitches Brew
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 11843
NOR Rating:
NOR 0,9618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
First 34.7
Runar Søråsen
Trondhjems Seilforening
0,962
NOR 13937
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Mustang Sally
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
NOR 13937
NOR Rating:
NOR 1,0090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mustang Sally
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Mustang Sally
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
NOR 13937
NOR Rating:
NOR 1,0090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bavaria 38 match
Jan Eivind Stenhaug
Malvik og Stjørdal Seilforening
1,009
NOR 14151
Morten Bjerkholt
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Søren Folvik
Seilforening:
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hera
Morten Bjerkholt
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Søren Folvik
Seilforening:
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dufour 40
Morten Bjerkholt
Malvik og Stjørdal Seilforening
1,012
Deltagere i klassen: 4
Klasse: Tur & Hav - Uten målebrev
NOR 13983
Helge Moe
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Stein Erik Sætermo
Seilforening:
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Indianna
Helge Moe
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Stein Erik Sætermo
Seilforening:
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elan 340
Helge Moe
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 10411
Arne Talseth
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Martin Reitan
Seilforening:
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ariel
Arne Talseth
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Martin Reitan
Seilforening:
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanse 411
Arne Talseth
Innherred Seilforening
0,000
NOR 15972
Jann-Magnar Fiskvik
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Unda Maris II
Båttype:
Dufour 32 Classic
Seilnummer:
NOR 15972
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Unda Maris II
Jann-Magnar Fiskvik
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Unda Maris II
Båttype:
Dufour 32 Classic
Seilnummer:
NOR 15972
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dufour 32 Classic
Jann-Magnar Fiskvik
Innherred Seilforening
0,000
NOR 4432
Arne Hansen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Terje Faanes
Seilforening:
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milska
Arne Hansen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Terje Faanes
Seilforening:
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Omega 34
Arne Hansen
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 10514
Torbjørn Skei
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Båttype:
Sweden Yahct 45
Seilnummer:
NOR 10514
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Brisen
Torbjørn Skei
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Båttype:
Sweden Yahct 45
Seilnummer:
NOR 10514
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sweden Yahct 45
Torbjørn Skei
Innherred Seilforening
0,000
Deltagere i klassen: 5
Last ned CSV fil