6. mai - 7. mai 2023
Vårsnipa
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Georg Wilhelm Vist Hartmann
Seilforening:
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Flikk - Flakk
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Georg Wilhelm Vist Hartmann
Seilforening:
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Totto Hartmann
Bærum Seilforening
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Berthelsen
Bærum Seilforening
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Snipa
Seilnummer:
NOR 30840
Kai Arne Schröder Myklebust
Seilforening:
Båtnavn:
Snipa
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Snipa
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Snipa
Seilnummer:
NOR 30840
Kai Arne Schröder Myklebust
Seilforening:
Båtnavn:
Snipa
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 30811
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng Truelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng Truelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
NOR 30700
Tomas Hurtig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Lise Sørbø
Seilforening:
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Solvidri
Tomas Hurtig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Lise Sørbø
Seilforening:
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tomas Hurtig
Bærum Seilforening
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dolphin
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Schüssler
Bærum Seilforening
NOR 30713
Martin Tobiasson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Martin Tobiasson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Tobiasson
Bærum Seilforening
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Stina Hammarberg
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IMPETUS IX
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Stina Hammarberg
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Nygard
Bærum Seilforening
NOR 29010
Piotr Slowik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29010
Kacper Madon
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Piotr Slowik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29010
Kacper Madon
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Piotr Slowik
Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 9
Last ned CSV fil