10. juni - 11. juni 2023
Bigga Cup
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Europajolle
NOR 855
Martine Bjørum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Bjørum
Seilnummer:
NOR 855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørum
Martine Bjørum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Bjørum
Seilnummer:
NOR 855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Bjørum
Nesodden Seilforening
Deltagere i klassen: 1
Klasse: RS Feva
NOR 4139
Ingeborg Ousland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
4139
Seilnummer:
NOR 4139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
4139
Ingeborg Ousland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
4139
Seilnummer:
NOR 4139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingeborg Ousland
Bærum Seilforening
NOR 5774
Ethan Thomsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mageplask
Seilnummer:
NOR 5774
Johannes Nome
Seilforening:
Båtnavn:
Mageplask
Seilnummer:
NOR 5774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mageplask
Ethan Thomsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mageplask
Seilnummer:
NOR 5774
Johannes Nome
Seilforening:
Båtnavn:
Mageplask
Seilnummer:
NOR 5774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ethan Thomsen
Bærum Seilforening
NOR 4139
Alma Hoddevik Steinfeld
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NOR
Seilnummer:
NOR 4139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NOR
Alma Hoddevik Steinfeld
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NOR
Seilnummer:
NOR 4139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alma Hoddevik Steinfeld
Bærum Seilforening
NOR 213
Casper Hoel Haugerud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Casper&Stellan
Seilnummer:
NOR 213
Stellan Knut jr Grønseth
Seilforening:
Båtnavn:
Casper&Stellan
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Casper&Stellan
Casper Hoel Haugerud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Casper&Stellan
Seilnummer:
NOR 213
Stellan Knut jr Grønseth
Seilforening:
Båtnavn:
Casper&Stellan
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Casper Hoel Haugerud
Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Klasse: Snipe
NOR 31286
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 31286
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 31286
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 31286
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
PIANO
Seilnummer:
NOR 31286
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Berthelsen
Bærum Seilforening
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Cecilia Vasholmen
Seilforening:
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Flikk - Flakk
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Cecilia Vasholmen
Seilforening:
Båtnavn:
Flikk - Flakk
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Totto Hartmann
Bærum Seilforening
NOR 507
Henriette smith
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Grace
Seilnummer:
NOR 507
Solfrid Lindhjem Kvinnesland
Seilforening:
Båtnavn:
Grace
Seilnummer:
NOR 507
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Grace
Henriette smith
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Grace
Seilnummer:
NOR 507
Solfrid Lindhjem Kvinnesland
Seilforening:
Båtnavn:
Grace
Seilnummer:
NOR 507
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henriette smith
Asker Seilforening
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30840
Tove Cecilie Viebe
Seilforening:
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
nn
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30840
Tove Cecilie Viebe
Seilforening:
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 30700
Tomas Hurtig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Lise Sørbø
Seilforening:
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Solvidri
Tomas Hurtig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Lise Sørbø
Seilforening:
Båtnavn:
Solvidri
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tomas Hurtig
Bærum Seilforening
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Marita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IMPETUS IX
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Marita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Nygard
Bærum Seilforening
NOR 30811
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng Truelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng Truelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
BEL 30357
Dirk De Bock
Seilforening:
RYCB-BISC
Båtnavn:
Pupsi
Seilnummer:
BEL 30357
Sofia Lettenbichler
Seilforening:
Båtnavn:
Pupsi
Seilnummer:
BEL 30357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pupsi
Dirk De Bock
Seilforening:
RYCB-BISC
Båtnavn:
Pupsi
Seilnummer:
BEL 30357
Sofia Lettenbichler
Seilforening:
Båtnavn:
Pupsi
Seilnummer:
BEL 30357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dirk De Bock
RYCB-BISC
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jostein Grødem
Åsgårdstrand Seilforening
NOR 31314
Guillermo Garcia de la Concha
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Aleksander Røssaak
Seilforening:
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gipsy King
Guillermo Garcia de la Concha
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Aleksander Røssaak
Seilforening:
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guillermo Garcia de la Concha
Horten Seilforening
Deltagere i klassen: 10
Last ned CSV fil