Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
025
NOR 349
Arve Roaas
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GIGAZZA
Arve Roaas
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arve Roaas
Klasse: Yngling
NOR 414
Espen Stokkeland
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TINGELING
Espen Stokkeland
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Stokkeland
Klasse: Yngling
NOR 422
Henrik Vislie
Båtnavn:
Bada Bing!!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BADA BING!!
Henrik Vislie
Båtnavn:
Bada Bing!!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Vislie
Klasse: Yngling
NOR 417
Jo Braadlie
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KILEN
Jo Braadlie
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jo Braadlie
Klasse: Yngling
NOR 416
Espen Torgersen
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TO-TO
Espen Torgersen
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Torgersen
Klasse: Yngling
NOR 274
Martin Tobiasson
Båtnavn:
Tante Grønn
Seilnummer:
NOR 274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TANTE GRøNN
Martin Tobiasson
Båtnavn:
Tante Grønn
Seilnummer:
NOR 274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Tobiasson
Klasse: Yngling
NOR FS 2
Bjarne van der Linden
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR FS 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KRABBEN
Bjarne van der Linden
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR FS 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjarne van der Linden
Klasse: Færdersnekke
NOR 420
Christian Jaksjø
Båtnavn:
Li’l Darlin’
Seilnummer:
NOR 420
Jonathan Jaksjø
Båtnavn:
Li’l Darlin’
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LI’L DARLIN’
Christian Jaksjø
Båtnavn:
Li’l Darlin’
Seilnummer:
NOR 420
Jonathan Jaksjø
Båtnavn:
Li’l Darlin’
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Jaksjø
Jonathan Jaksjø
Klasse: Yngling
NOR 337
Paal Haugaard
Båtnavn:
Afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Per Godtfredsen
Båtnavn:
Afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AFRIKADRONNINGEN
Paal Haugaard
Båtnavn:
Afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Per Godtfredsen
Båtnavn:
Afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal Haugaard
Per Godtfredsen
Klasse: Killing
NOR 354
Eivind Melleby
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Sigurd Melleby
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HOTLINE
Eivind Melleby
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Sigurd Melleby
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eivind Melleby
Sigurd Melleby
Helle Undrum
Klasse: Yngling
NOR 419
Finn Engelsen
Båtnavn:
Vanlige folks tur
Seilnummer:
NOR 419
Helene Næss
Båtnavn:
Vanlige folks tur
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VANLIGE FOLKS TUR
Finn Engelsen
Båtnavn:
Vanlige folks tur
Seilnummer:
NOR 419
Helene Næss
Båtnavn:
Vanlige folks tur
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Engelsen
Helene Næss
Henrik Magnus
Klasse: Yngling
NOR 418
Gerhard Lorange
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Kristoffer Olsen
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DUCHESS
Gerhard Lorange
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Kristoffer Olsen
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
Kristoffer Olsen
Klasse: Yngling
NOR 296
Petter Fiksdahl
Båtnavn:
Nikita
Seilnummer:
NOR 296
Petter Fiksdahl
Båtnavn:
Nikita
Seilnummer:
NOR 296
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NIKITA
Petter Fiksdahl
Båtnavn:
Nikita
Seilnummer:
NOR 296
Petter Fiksdahl
Båtnavn:
Nikita
Seilnummer:
NOR 296
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Petter Fiksdahl
Petter Fiksdahl
Klasse: Yngling
NOR 407
Anders Dahl
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Hans Olav Kvalvaag
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAGAZZA
Anders Dahl
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Hans Olav Kvalvaag
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Dahl
Hans Olav Kvalvaag
Klasse: Yngling
NOR 251
peik christensen
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig Hvinden
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BEMA
peik christensen
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig Hvinden
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
peik christensen
stig Hvinden
Klasse: Yngling
NOR 410
Bent Christian Wilhelmsen
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RIFF RAFF
Bent Christian Wilhelmsen
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bent Christian Wilhelmsen
Klasse: Yngling
NOR 43
Trond V. Jensen
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Nils Berntsen
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LIVE
Trond V. Jensen
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Nils Berntsen
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond V. Jensen
Nils Berntsen
Øistein Aasgaarden
Klasse: Færdersnekke
NOR 25
Tom Torkildsen
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 25
Irja Torkildsen
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RASK
Tom Torkildsen
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 25
Irja Torkildsen
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tom Torkildsen
Irja Torkildsen
Nicolai Torkildsen
Klasse: Yngling
NOR 19
Tore Marthinsen
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Kjell Aarø
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TOFF
Tore Marthinsen
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Kjell Aarø
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Marthinsen
Kjell Aarø
Hanne Elise Marthinsen
Klasse: Færdersnekke
NOR 20
Rasmus Foyn Wahlqvist
Båtnavn:
Honor III
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HONOR III
Rasmus Foyn Wahlqvist
Båtnavn:
Honor III
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rasmus Foyn Wahlqvist
Klasse: Færdersnekke
NOR 22
John Lothrington
Båtnavn:
Thurill
Seilnummer:
NOR 22
Arne Huser
Båtnavn:
Thurill
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
THURILL
John Lothrington
Båtnavn:
Thurill
Seilnummer:
NOR 22
Arne Huser
Båtnavn:
Thurill
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Lothrington
Arne Huser
Turid Lothrington
Klasse: Færdersnekke
NOR 37 24
Nicolai Gjerpen-Huser
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37 24
Oscar Gjerpen-Huser
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TORA
Nicolai Gjerpen-Huser
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37 24
Oscar Gjerpen-Huser
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolai Gjerpen-Huser
Oscar Gjerpen-Huser
Philip Gjerpen-Huser
Aleksander Gjerpen-Huser
Klasse: Færdersnekke
NOR 415
Arno Berg
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Christopher Jammes
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
COMEBACK
Arno Berg
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Christopher Jammes
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arno Berg
Christopher Jammes
Klasse: Yngling
NOR 17
Mads Johansen
Båtnavn:
Laffen
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LAFFEN
Mads Johansen
Båtnavn:
Laffen
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mads Johansen
Klasse: Færdersnekke
NOR 243
Anders Wikborg
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Herbjørn Haslum
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KULING
Anders Wikborg
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Herbjørn Haslum
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Wikborg
Herbjørn Haslum
Vivi Bøyesen
Klasse: Yngling
Last ned CSV fil