Påmelding
Påmelding
Endre påmelding
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Endre påmelding
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
008
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GIGAZZA
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arve Roaas
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 414
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TINGELING
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Stokkeland
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 422
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BADA BING!!
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Vislie
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 417
Jo Braadlie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KILEN
Jo Braadlie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jo Braadlie
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TO-TO
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Torgersen
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 274
Martin Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tante Grønn
Seilnummer:
NOR 274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TANTE GRøNN
Martin Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tante Grønn
Seilnummer:
NOR 274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Tobiasson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 410
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RIFF RAFF
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bent Christian Wilhelmsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Yngling
NOR FS 2
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR FS 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KRABBEN
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR FS 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjarne van der Linden
, Færder Seilforening
Klasse: Færdersnekke - Mannskapsregatta
Last ned CSV fil