Klasse: Europajolle |
NOR 341
Richard Hersvik
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Hersvik |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3649
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3630
Anne Sophie Tjøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Sophie Tjøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3382
Gard T. Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard T. Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 3267
Elias Holmboe Skår
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3267
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elias Holmboe Skår |
Soon Seilforening |
NOR 3383
Oda Christine Pettersen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Christine Pettersen |
Soon Seilforening |
NOR 3670
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 3667
Karoline comiskey olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3667
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline comiskey olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3567
julian moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3567
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
julian moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 2946
Martine Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Thuen |
Bærum Seilforening |
SWE 3980
sofie thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: SWE 3980
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sofie thurmann |
Bærum Seilforening |
NOR 3188
Emilie Kringstad
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3188
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Kringstad |
Bærum Seilforening |
NOR 3622
Caspar Mohn
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caspar Mohn |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3186
Martin Habberstad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Habberstad |
Soon Seilforening |
NOR 3140
Magnus Hammond Moe
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Hammond Moe |
Soon Seilforening |
NOR 0000
Hedda Eline Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Eline Berntsen |
Soon Seilforening |
N 2000
Knut A L. Bugge
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: N 2000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut A L. Bugge |
Soon Seilforening |
NOR 3460
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Fadler Opdal |
Bærum Seilforening |
SWE 4105
Håkon Steine Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: SWE 4105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Steine Jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3436
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3349
Vitus Aparicio Tjøm
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vitus Aparicio Tjøm |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3293
Birk Eyde
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Eyde |
Soon Seilforening |
NOR 0
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 162
Vegar S. Hansen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vegar S. Hansen |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |