Klasse: 29er |
NOR 1374
Martin Aamodt
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Aamodt |
Bærum Seilforening |
NOR 2057
Eirik Lundberg
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Regine Syrdal Tronstad
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Lundberg |
Risør Seilforening |
NOR 2057
Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 916
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
DEN 1225
Laurence Bellagamba Tunbridge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: DEN 1225
|
|
Jonathan Haug
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: DEN 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laurence Bellagamba Tunbridge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1961
ludvig johansson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1961
|
|
bror with
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1961
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ludvig johansson |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Bic-brett |
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 987
Christoffer L. Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer L. Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 43
jakob ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jakob ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 121
Haakon Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 01
Nanna Scheie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 01
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Scheie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 130
Peder Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 8
Theodor Sundbye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Sundbye |
Asker Seilforening |
NOR 67
Marte Strand Fredriksen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Strand Fredriksen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 74
Celine Føyen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 74
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Føyen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 97
Simen Strand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 97
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Strand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 106
Emil S. Brenden
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil S. Brenden |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Brett - Åpen klasse |
NOR 0
Petter Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 194137
Torstein Mellingen Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 194137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Mellingen Langan |
Asker Seilforening |
NOR 186381
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 201725
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 186004
Tobias Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 186004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 189630
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 189630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 197695
Atle Lohrmann
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 197695
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Atle Lohrmann |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3
Martin Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paal HH Lindenskov |
Asker Seilforening |
NOR 95777
Roald L. Hoem
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 95777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Roald L. Hoem |
Asker Seilforening |
NOR 184139
Morten D. Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 184139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten D. Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 178205
Keith Jerkins
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 178205
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Keith Jerkins |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3699
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3670
Torstein E Tenstad
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein E Tenstad |
Horten Seilforening |
NOR 3467
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3685
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3609
MAREN EDLAND
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MAREN EDLAND |
Asker Seilforening |
NOR 3454
NORA EDLAND
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NORA EDLAND |
Asker Seilforening |
NOR 3040
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3643
Malin Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3643
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 3723
Christoffer Joys Røang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Joys Røang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3678
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3678
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Boe |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3501
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3660
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3184
Magnus Syvertsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3184
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Syvertsen |
Asker Seilforening |
NOR 3709
ADRIAN SNELL
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3709
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ADRIAN SNELL |
Bærum Seilforening |
NOR 3529
Lars Høydahl-Ohme
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3529
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Høydahl-Ohme |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3653
Mina Nordli
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3653
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Nordli |
Bærum Seilforening |
NOR 3352
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 3452
Marie Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Aas |
Asker Seilforening |
NOR 3424
Simen Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 3611
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 3465
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 3541
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3413
julie Lutro Emberland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
julie Lutro Emberland |
Asker Seilforening |
NOR 3608
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 3696
sofie thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3696
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sofie thurmann |
Bærum Seilforening |
NOR 3595
Rolf Peder Flem Gjerstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rolf Peder Flem Gjerstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3666
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3383
Oda Christine Pettersen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Christine Pettersen |
Soon Seilforening |
NOR 3715
Victoria P. Wilberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria P. Wilberg |
Asker Seilforening |
NOR 3674
Casper Rosenberg Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Rosenberg Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3711
Sigurd Tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3481
Henriette Rosenberg Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3481
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henriette Rosenberg Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3657
Julian Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3657
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julian Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3578
Henrik A. Platou
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik A. Platou |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3686
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3686
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3555
Julius Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julius Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3700
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 37 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3573
Jonatan Schøyen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3573
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonatan Schøyen |
Bærum Seilforening |
NOR 2901
Amanda Schøyen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amanda Schøyen |
Bærum Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 8
Daniel Sandsdalen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Sandsdalen |
Bærum Seilforening |
NOR 3554
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3554
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Bengston |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3476
Joar Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joar Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3349
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 369
Mads Harsem
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Harsem |
Asker Seilforening |
NOR 3076
Ida Harsem
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3076
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Harsem |
Asker Seilforening |
NOR 3218
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3629
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3520
Marius Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 3478
Eili Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eili Tanberg |
Asker Seilforening |
NOR 30
Sara Fløtten
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara Fløtten |
Nesodden Seilforening |
NOR 3515
Olve Steine Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olve Steine Jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3630
Nicolai Møller
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Møller |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3655
Henrik Standnes Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Standnes Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3527
Nora Saxebøl Eek
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Saxebøl Eek |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3414
Anniken Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anniken Langfeldt |
Asker Seilforening |
SWE 4001
joachim BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: SWE 4001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
joachim BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 8
Maximillian Malinowski
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maximillian Malinowski |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2199
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3601
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 2992
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3636
William Andreas Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3636
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Andreas Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3110
Erik Torvbråten
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Torvbråten |
Asker Seilforening |
NOR 3625
Jonas Kloster Havnegjerde
Seilforening: B?m Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Kloster Havnegjerde |
B?m Seilforening |
NOR 0
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Skaugset Olderkjær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2975
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 00
Nicoline Grenersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicoline Grenersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3116
Even Baanrud
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Røyken Seilforening |
NOR 3290
Henrik Hauglie-Hanssen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3290
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Hauglie-Hanssen |
Asker Seilforening |
NOR 3275
Sander Nygaard
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3275
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Nygaard |
Nesodden Seilforening |
NOR 90
Herman Havsgård
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Havsgård |
Bærum Seilforening |
NOR 33
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 2766
magnus lund
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2766
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
magnus lund |
Bærum Seilforening |
NOR 3291
Mathias Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 299
Birk Eyde
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Eyde |
Soon Seilforening |
NOR 0
Leonard Mueller-Henneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leonard Mueller-Henneberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3033
Sigrun Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3033
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrun Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3681
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3681
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
SWE 3784
Maud Thorstensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 3784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maud Thorstensen |
Asker Seilforening |
NOR 3693
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 44 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3646
Petter Flølo
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3646
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Flølo |
Asker Seilforening |
NOR 3600
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3441
Magnus Eivik Ryan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Eivik Ryan |
Asker Seilforening |
NOR 0
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2829
Theodor Dahl Stigar
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Dahl Stigar |
Asker Seilforening |
NOR 0
Sarah Joys Røang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Joys Røang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3465
Magnus Laurendz
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Laurendz |
Asker Seilforening |
NOR 3124
Ada Sterner Ranke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ada Sterner Ranke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2846
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 2846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2908
Eirik Syvertsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Syvertsen |
Asker Seilforening |
NOR 3221
Jeppe Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3566
Jonas Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3566
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1757
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1757
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3495
Mats Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3495
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 1778
Johanne Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanne Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 160
Philip A. Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip A. Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 6434
Martin Sommerud-Valand
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 6434
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Sommerud-Valand |
Asker Seilforening |
NOR 17
Marthe Sommerud-Valand
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Sommerud-Valand |
Asker Seilforening |
DEN 7374
Simen Meinike Dørre
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: DEN 7374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Meinike Dørre |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3606
Henriette Bustgaard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henriette Bustgaard |
Bærum Seilforening |
NOR 2701
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 2364
Nadia Marie Nilsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2364
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nadia Marie Nilsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3333
Amanda Fossnes Petersson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amanda Fossnes Petersson |
Asker Seilforening |
NOR 29357
Thea Dehli Thorkildsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 29357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Dehli Thorkildsen |
Asker Seilforening |
NOR 3034
Sophie Grys
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3034
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sophie Grys |
Asker Seilforening |
NOR 3188
Karen Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3188
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Krogenæs |
Bærum Seilforening |
NOR 00
Casper Grenersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Grenersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3374
Vebjørn Rooth
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Rooth |
Asker Seilforening |
NOR 00
Normann Røkke
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Normann Røkke |
Asker Seilforening |
NOR 00
Fredrik Unhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Unhjem Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 3346
Aksel Hauglie-Hanssen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aksel Hauglie-Hanssen |
Asker Seilforening |
NOR 0
Holger Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Holger Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 00000
Lars Engebret Lillejord Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 00000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Engebret Lillejord Hagen |
Asker Seilforening |
NOR 218
Celine Nygaard
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Nygaard |
Nesodden Seilforening |
NOR 21
Iben Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iben Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 28
Ingvild Halbo Aspelund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingvild Halbo Aspelund |
Asker Seilforening |
NOR 3564
Julie Fladsrud Boe
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Fladsrud Boe |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2954
Anders Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2954
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 3038
Lars Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3038
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 3209
Wilma Bergseth
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilma Bergseth |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Tobias Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3271
Victor Fallentin Sorteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Fallentin Sorteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Fantine Føyen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fantine Føyen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3344
Kasper Andreas Nesland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3344
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kasper Andreas Nesland |
Asker Seilforening |
NOR 3607
Peder Begby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3607
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Begby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 18
Herman Jakob Søreide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Jakob Søreide |
Asker Seilforening |
NOR 9
Aamund Kirkerud Berge
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aamund Kirkerud Berge |
Asker Seilforening |
NOR 08
Victor Fredrik Kempf
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 08
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Fredrik Kempf |
Asker Seilforening |
NOR 111
Sophie Strand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sophie Strand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 00
Oceane Øye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oceane Øye |
Asker Seilforening |
NOR 00
Alice Øye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alice Øye |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 52 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3237
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Aleksander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 4692
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Sindre Ekern
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 4690
Stian Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4690
|
|
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4690
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 4142
Marius Fossum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Andreas Løyning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Fossum |
Asker Seilforening |
NOR 4155
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 4139
Edvard Liodden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Rasmus Wichstrøm Munter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Liodden |
Bærum Seilforening |
NOR 3348
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3348
|
|
Tobias Klemetsen Nygård
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 170
Roald Strangstadstuen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Roald Strangstadstuen |
Asker Seilforening |
NOR 186
Birk Kvitrud Haugstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Kvitrud Haugstad |
Asker Seilforening |
NOR 54
Hanna Victoria Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Victoria Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 176
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 73
Gunhild Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 73
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunhild Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 132
Line Gaard Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Line Gaard Pedersen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |