Klasse: 29er |
NOR 1374
Martin Aamodt
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Aamodt |
Bærum Seilforening |
NOR 1620
Stine Melkild
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Marie Rønningen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stine Melkild |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1618
Marius Kvalheim
Seilforening: Måløy Seilforening Seilnummer: NOR 1618
|
|
Kristian Kvalheim
Seilforening: Måløy Seilforening Seilnummer: NOR 1618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Kvalheim |
Måløy Seilforening |
NOR 1601
Sander Svarstad
Seilforening: Måløy Seilforening Seilnummer: NOR 1601
|
|
Kristian Runderheim
Seilforening: Måløy Seilforening Seilnummer: NOR 1601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Svarstad |
Måløy Seilforening |
NOR 1594
Verena Dietze
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Hedda Beate Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Verena Dietze |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1892
Anders Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Harald Fæste
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2044
Ragna Agerup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Maia Agerup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragna Agerup |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1595
Mads Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Tinius Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Mellbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 964
Eline Norum Snerlebakken
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 964
|
|
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 964
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Norum Snerlebakken |
Moss Seilforening |
NOR 1609
Astrid Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1609
|
|
Linn Emelie Schäffer
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 1609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1225
Laurence Tunbridge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Jonathan Haug
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laurence Tunbridge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1199
Tallak Iyer Utne
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Jonas Berg Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tallak Iyer Utne |
Bærum Seilforening |
NOR 1961
ludvig johansson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1961
|
|
Bror With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1961
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ludvig johansson |
Asker Seilforening |
NOR 1067
Amanda DiBiagio
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1067
|
|
Christiane Hovland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1067
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amanda DiBiagio |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1210
Jon Alexander Hvam
Seilforening: Oppegård Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Even Eide Onstad
Seilforening: Florø Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jon Alexander Hvam |
Oppegård Seilforening |
NOR 1745
Anne Sophie Tjøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Tobias Jarl Tjøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Sophie Tjøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1962
Håvard Toft Larsen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Lars Lied
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Toft Larsen |
Lillesand Seilforening |
NOR 878
Marius Nordrik
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 878
|
|
Viktor Grytdahl
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 878
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Nordrik |
Bergens Seilforening |
NOR 558
Andreas Finstad Busch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 558
|
|
Mickel Segalstad-Slaatto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 558
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Finstad Busch |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1606
Ane Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Helene Næss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ane Gundersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Bic-brett |
NOR 11
Fabian Wilkens Solheim
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Wilkens Solheim |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 51
Georg H Knutsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Georg H Knutsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 43
Jakob Ruut
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Ruut |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 119
Samuel Bjørgan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Bjørgan |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 926
William Teig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 926
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Teig |
Asker Seilforening |
NOR 47
Simen Lindstad Dokken
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 47
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Lindstad Dokken |
Asker Seilforening |
NOR 74
Celine Føyen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 74
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Føyen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Frithjof Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sjur funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8
Theodor Sundbye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Sundbye |
Asker Seilforening |
NOR 89
Oda Skaug
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 89
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skaug |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 81
Peder Vilhelm Aubert
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 81
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Vilhelm Aubert |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 525
Henrik Ulrichsen Svendsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Ulrichsen Svendsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 134
Petter Vogt Foss
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Vogt Foss |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 135
Emil Engelstad Moghaddam
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Engelstad Moghaddam |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 136
Thorvald Molthe Ballstad
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorvald Molthe Ballstad |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 137
Jørgen Brevik
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Brevik |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 111
Eilert Blomkvist
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eilert Blomkvist |
Asker Seilforening |
NOR 139
Petter Storm Kvannes
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Storm Kvannes |
Asker Seilforening |
NOR 116
Sverre Riis Rasmussen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Riis Rasmussen |
Asker Seilforening |
NOR 315
Marie Hole Blindheim
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Hole Blindheim |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Europajolle - Gutt |
NOR 896
Henrik Bucher
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bucher |
Nesodden Seilforening |
NOR 901
Ulrik Backe
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Backe |
Soon Seilforening |
NOR 865
Per Mathias Krogholm
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Mathias Krogholm |
Tønsberg Seilforening |
NOR 430
Henrik Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 431
Sindre Skrede
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 431
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Skrede |
Bærum Seilforening |
NOR 814
Gard Jakob Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard Jakob Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 904
Håvard Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 815
Emil Kvamme
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Kvamme |
Bærum Seilforening |
NOR 385
Endre Nordstrand
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 385
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Nordstrand |
Bærum Seilforening |
NOR 816
Thomas Henrik Reistad
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Henrik Reistad |
Brevik Seilforening |
NOR 421
Nicholas Fadler Martinsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 421
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicholas Fadler Martinsen |
Soon Seilforening |
NOR 480
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 480
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Horten Seilforening |
NOR 425
Håvard Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 425
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 821
Magnus Vold Gran
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 821
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Vold Gran |
Svelvik Seilforening |
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 894
Torstein Fagerlund
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 894
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Fagerlund |
Bærum Seilforening |
NOR 905
Einar S. Wahl
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 905
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar S. Wahl |
Bærum Seilforening |
NOR 910
Vincent S. Wahl
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent S. Wahl |
Bærum Seilforening |
NOR 438
Simen Duus Carlsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Duus Carlsen |
Arendals Seilforening |
NOR 404
Peder Møyner Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Møyner Lund |
Bærum Seilforening |
NOR 382
Henning Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henning Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 881
Martin Johan Janssen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Johan Janssen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 611
Martin Mejlænder-Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Mejlænder-Larsen |
Bærum Seilforening |
NOR 324
Thomas Ramm
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Ramm |
Tønsberg Seilforening |
NOR 867
Sondre Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 437
Martin Andreas Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Andreas Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 357
Thomas Skrautvol
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Skrautvol |
Tønsberg Seilforening |
NOR 341
Richard Hersvik
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Hersvik |
Soon Seilforening |
NOR 310
HARTVIG KRISTIANSEN
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HARTVIG KRISTIANSEN |
Grimstad Seilforening |
NOR 728
Christoffer Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 728
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
NOR 434
Martin Halseide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 434
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Halseide |
Asker Seilforening |
NOR 327
Christian Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 327
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Berger |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 313
Arthur Visedo Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Visedo Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 34 |
Klasse: Europajolle - Jente |
NOR 897
Tora Eidsmoen
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tora Eidsmoen |
Svelvik Seilforening |
NOR 392
Hanna Johansen
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Johansen |
Svelvik Seilforening |
NOR 794
Pernille Granlund
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 794
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Granlund |
Kragerø Seilforening |
NOR 358
Liv Rønholt Nilsen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Rønholt Nilsen |
Christianssands Seilforening |
NOR 810
Juni Bjørneset
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juni Bjørneset |
Soon Seilforening |
NOR 399
Nathalie Gjertsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nathalie Gjertsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 366
Martine Steller Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Steller Mortensen |
Arendals Seilforening |
NOR 374
Ida Kristine Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Kristine Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 350
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 396
Julie Sydow Mo
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 396
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sydow Mo |
Svelvik Seilforening |
NOR 723
Johanne Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanne Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
NOR 436
Maren Clausen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Clausen |
Nesodden Seilforening |
NOR 441
Ada Hovind
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ada Hovind |
Bærum Seilforening |
NOR 855
Elin Samdal
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elin Samdal |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 892
Ingrid Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Mortensen |
Arendals Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Laser 4.7 |
DEN 1644
Vilde lysgaard
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: DEN 1644
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde lysgaard |
Haugesund Seilforening |
NOR 180693
Amund Tenstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 180693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amund Tenstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 8
Edward V. Jensen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edward V. Jensen |
Moss Seilforening |
NOR 189629
Kristoffer Helmersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 189629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Helmersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 192970
Karl Emil Haugen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 192970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Emil Haugen |
Askøy Seilforening |
NOR 186929
Knut Halvor Rismyhr
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 186929
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Halvor Rismyhr |
Lillesand Seilforening |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 161427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 198740
Kristoffer Comiskey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Comiskey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 192013
Elise Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198745
Kristine Mohr
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Mohr |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198737
Elisabeth Mathisen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198737
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisabeth Mathisen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 183365
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 183365
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 186004
Tobias Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 186004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 186926
Lena Louise Vinje-Christensen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 186926
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lena Louise Vinje-Christensen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 194766
Herman Nordquelle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 194766
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Nordquelle |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 198747
Celine Therese Herud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 198747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Therese Herud |
Moss Seilforening |
NOR 198148
Henrik Begby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Begby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201725
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 183276
Eirik Gramnæs
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Gramnæs |
Nesodden Seilforening |
NOR 196882
Ina Kullmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 196882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Kullmann |
Bærum Seilforening |
NOR 197343
Tiril Bue
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 197343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiril Bue |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198741
Gotfred Andenes
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gotfred Andenes |
Hjellestad Seilforening |
NOR 201640
Line Flem Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Flem Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198949
Kristine Strandenes
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 198949
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Strandenes |
Grimstad Seilforening |
NOR 197245
Andrea Rolstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 197245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrea Rolstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 201370
Marthe Enger Eide
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 201370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Enger Eide |
Bærum Seilforening |
NOR 1
Mathias Mollatt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Mollatt |
Moss Seilforening |
NOR 202156
cedrik kløvstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 202156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
cedrik kløvstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198148
Jonas Jam
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Jam |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 189633
Andreas Sandnes Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 189633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Sandnes Larsen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 193445
jørgen bue
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jørgen bue |
Asker Seilforening |
NOR 179274
Marthe Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 179274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 179274
Marthe Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 179274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0
Kyrre Laugerud Moe
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kyrre Laugerud Moe |
Asker Seilforening |
NOR 194766
Nicolay Andreas Herud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 194766
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolay Andreas Herud |
Moss Seilforening |
NOR 3
Martin Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Baklid |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Optimist - Gutt |
NOR 3580
mads severin hassum-olsen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
mads severin hassum-olsen |
Horten Seilforening |
NOR 3670
Torstein E Tenstad
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein E Tenstad |
Horten Seilforening |
NOR 3648
GARD T SØDERHOLM
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GARD T SØDERHOLM |
Soon Seilforening |
NOR 3532
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 3684
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Horten Seilforening |
NOR 3722
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 3501
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3620
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 3663
Steffen Bertelsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steffen Bertelsen |
Ran Seilforening |
NOR 3668
Emil Bratbak
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3668
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bratbak |
Horten Seilforening |
NOR 3711
Sigurd Tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3678
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3678
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Boe |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3608
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 3642
Pelle G Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pelle G Lund |
Stavanger Seilforening |
NOR 3701
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3424
Simen Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 3709
ADRIAN SNELL
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3709
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ADRIAN SNELL |
Bærum Seilforening |
NOR 3289
Vegard Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3289
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vegard Smith |
Ran Seilforening |
NOR 369
Mads Harsem
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Harsem |
Asker Seilforening |
NOR 3447
Martin Bjørndahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Bjørndahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3625
Sander Raggan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Raggan |
Bærum Seilforening |
NOR 3614
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3622
Caspar Mohn
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caspar Mohn |
Bærum Seilforening |
NOR 3657
Julian Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3657
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julian Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3674
Casper Rosenberg Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Rosenberg Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3529
Lars Høydahl-Ohme
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3529
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Høydahl-Ohme |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3627
Thor Due
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3627
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thor Due |
Molde Seilforening |
NOR 3290
Henrik Hauglie-Hanssen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3290
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Hauglie-Hanssen |
Asker Seilforening |
NOR 3720
Andreas Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Erik Karlsen |
Horten Seilforening |
Deltagere i klassen: 29 |
Klasse: Optimist - Jente |
NOR 3699
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3653
Mina Nordli
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3653
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Nordli |
Bærum Seilforening |
NOR 3586
Tonje Guldvog
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3586
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tonje Guldvog |
Moss Seilforening |
NOR 3612
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 3686
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3686
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3471
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 3647
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 3040
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3666
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3621
Victoria espeseth
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Bærum Seilforening |
NOR 3609
MAREN EDLAND
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MAREN EDLAND |
Asker Seilforening |
NOR 3611
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 3708
Vilde Haugland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3708
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Haugland |
Ran Seilforening |
NOR 3467
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3452
Marie Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Aas |
Asker Seilforening |
NOR 3510
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3667
karoline Comiskey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3667
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
karoline Comiskey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3413
Julie Lutro Emberland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Lutro Emberland |
Asker Seilforening |
NOR 3715
Victoria P. Wilberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria P. Wilberg |
Asker Seilforening |
NOR 3536
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3536
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 3383
Oda Christine Pettersen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Christine Pettersen |
Soon Seilforening |
NOR 3710
Vilde Anine S. Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Anine S. Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3541
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3640
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Emilie Kathrin Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Kathrin Vab |
Ran Seilforening |
NOR 3384
Inger Margrethe Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3384
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vab |
Ran Seilforening |
NOR 3403
Andrea Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrea Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
NOR 3658
Astrid Gran Lunder
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Gran Lunder |
Horten Seilforening |
NOR 3238
Marie M Valderhaug
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3238
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie M Valderhaug |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3388
Emilie Grenth
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Grenth |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 30 |
Klasse: Optimist - JuniorCup |
NOR 299
Birk Eyde
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Eyde |
Soon Seilforening |
NOR 3602
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3235
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3235
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 3583
Niklas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niklas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 3689
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3467
Joar Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joar Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3466
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3928
Tora G Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tora G Lund |
Stavanger Seilforening |
NOR 24
Gaute Onsaker
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gaute Onsaker |
Moss Seilforening |
NOR 3714
Peder Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Smith |
Ran Seilforening |
NOR 3341
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3688
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah K. L. Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3326
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 3603
Tobias BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias BAKKE |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2931
Karoline Eirin Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 2931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vab |
Ran Seilforening |
NOR 3555
Julius Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julius Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3259
Thomas Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 3700
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3717
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9999
Anders Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 9999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 4
Wilma Asting
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilma Asting |
Moss Seilforening |
NOR 3457
Julie Jørstad
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Jørstad |
Moss Seilforening |
NOR 5
Johanne Jørstad
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanne Jørstad |
Moss Seilforening |
NOR 1234
Jonas Braseth
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Braseth |
Karmøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 24 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3295
Synne Mønsdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3295
|
|
Hedevig Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3295
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Mønsdal |
Bærum Seilforening |
NOR 4692
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Sindre Ekern
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 4690
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4690
|
|
Stian Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4690
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 3237
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Aleksander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3337
Regine Syrdal Tronstad
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3337
|
|
Carl Henrik Grefstad
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3337
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Regine Syrdal Tronstad |
Risør Seilforening |
NOR 3368
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 3372
Eirik Lundberg
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3372
|
|
Ingrid Smevold
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Lundberg |
Risør Seilforening |
NOR 3363
Hanne Pedersen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3363
|
|
Stine Ommundsen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Pedersen |
Risør Seilforening |
NOR 3264
Maria Hagerup
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3264
|
|
Lise Gehrken
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3264
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Hagerup |
Moss Seilforening |
NOR 4801
Herman Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4801
|
|
Josefine Kristine Haakseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 4512
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4512
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 4139
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Rasmus Wichstrøm Munter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3313
Eirik Bjørn-Hansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3313
|
|
Emil Alexander Larsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bjørn-Hansen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4142
Andreas Løyning Vu
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Karoline Josefine Gudbjerg
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Løyning Vu |
Asker Seilforening |
NOR 4515
Elias Froholt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4515
|
|
Erlend Rødsten
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elias Froholt |
Moss Seilforening |
NOR 3371
Thor William H. Blandford
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 3371
|
|
Magnus Hammond- Moe
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3371
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thor William H. Blandford |
Risør Seilforening |
NOR 00
Maren Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Mina Måleng
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Holm Olsen |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Emil Bauck Kroksnes
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Daniel Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bauck Kroksnes |
Oslo Seilforening |
NOR 3370
Sara Børresen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3370
|
|
Silje Alslie
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara Børresen |
Moss Seilforening |
NOR 4476
Kristian Steen Pedersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 4476
|
|
Helle Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 4476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Steen Pedersen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: RS:X |
NOR 23
Maria Aadland Mollestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Aadland Mollestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 72
Sigurd Kalvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 72
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Kalvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 7
sebastian Wang-Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sebastian Wang-Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Zoom8 - Gutt |
NOR 203
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 218
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 115
Lars Erik Nilsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Erik Nilsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 163
David Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
David Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 169
Torbjørn Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torbjørn Smith |
Ran Seilforening |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 213
Alexander Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Ringstad |
Sandefjord Seilforening |
NOR 144
Mats Skjønhaug
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Skjønhaug |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186
Birk Kvitrud Haugstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Kvitrud Haugstad |
Asker Seilforening |
NOR 123
Sondre Braseth
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Braseth |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 187
Thomas Nicolaysen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Nicolaysen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Zoom8 - Jente |
NOR 54
Hanna Victoria Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Victoria Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 205
pernille Tangevold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 205
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
pernille Tangevold |
Moss Seilforening |
NOR 73
Gunhild Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 73
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunhild Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 180
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 146
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 199
Vilde Smievoll
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Smievoll |
Hjellestad Seilforening |
NOR 176
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 132
Line Gaard Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Gaard Pedersen |
Bærum Seilforening |
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Homstvedt |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 149
Victoria Liseth
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Liseth |
Ran Seilforening |
NOR 204
Anne Marie Waage Enger
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Marie Waage Enger |
Asker Seilforening |
NOR 219
Rita Røsland Fors?
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rita Røsland Fors? |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |