Klasse: Brett - Dame |
NOR 00
Benedicte Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Benedicte Jelstad |
Åsane Seilforening |
|
NOR 1569
Janne Blomgren
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1569
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Janne Blomgren |
Åsane Seilforening |
6,6 |
NOR 1530
Annette Skjold
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Annette Skjold |
Åsane Seilforening |
7,4 |
NOR 1548
Lene Kyte
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1548
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lene Kyte |
Bergens Seilforening |
6.6 |
NOR 673
Mie Skjold Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mie Skjold Larsen |
Bergens Seilforening |
|
NOR 1606
Eilat Furnes
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eilat Furnes |
Bergens Seilforening |
5.8 |
NOR 1612
Beate Aske Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beate Aske Løtveit |
Åsane Seilforening |
|
NOR 1520
Pauline Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pauline Mørner |
Åsane Seilforening |
|
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Brett - Herre |
NOR 2124
Kristian Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 2124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Oppedal |
Bergens Seilforening |
9.0 |
NOR 1502
Halvard Kallestad
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Seilnummer: NOR 1502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Halvard Kallestad |
Glesnes Ungdom- og idrettslag |
9 |
NOR 1970
Geir Henanger
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 1970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Geir Henanger |
Sola Brettseilerforening |
9,8 |
NOR 1478
Øyvind Birkeland
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Seilnummer: NOR 1478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Birkeland |
Glesnes Ungdom- og idrettslag |
8,2 |
NOR 2046
Nils Hordvik
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 2046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Hordvik |
Åsane Seilforening |
8,2 |
NOR 1405
Fredrik Berven
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1405
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Berven |
Åsane Seilforening |
8,2 |
NOR 424
Henrik Wigers Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Wigers Larsen |
Bergens Seilforening |
9 |
NOR 2127
Karl Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 2127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karl Løtveit |
Åsane Seilforening |
9.0 |
NOR 2148
Jon Steinar Midlang
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Seilnummer: NOR 2148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon Steinar Midlang |
Glesnes Ungdom- og idrettslag |
8,2 |
NOR 1977
Øystein Johansen
Seilforening: Seaway Oceansport Club Seilnummer: NOR 1977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Johansen |
Seaway Oceansport Club |
9.8 |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Brett - Kadett Gutt |
NOR 00
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
|
NOR 1758
Mikkel Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Løtveit |
Åsane Seilforening |
5.8 |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Brett - Kadett Jente |
NOR 01
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 01
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
7.4 |
Deltagere i klassen: 1 |