Klasse: Fjord & Fjell - Tysnes 2015 |
Serenity
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 44.7 |
Fridtjov Bergmann |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Miss Helen
Frode Rønning
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Miss Helen Båttype: First 36,7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 36,7 |
Frode Rønning |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Galadriel
Lars Christian Stendal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Galadriel Båttype: Hanse 400e
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 400e |
Lars Christian Stendal |
Bergens Seilforening |
1
| 1
|
Renate Christine II
Frode Sørnes
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Renate Christine II Båttype: Oceanis 393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oceanis 393 |
Frode Sørnes |
Bergens Seilforening |
0
| 2
|
Revue
PAUL CHR PAULSEN
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Revue Båttype: Beneteau OC 40
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteau OC 40 |
PAUL CHR PAULSEN |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Puffin
Leif G. Gleditsch
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Puffin Båttype: HR 342
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HR 342 |
Leif G. Gleditsch |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Nikada
Kurt Hjelset
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Nikada Båttype: Bavaria 39 CR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 39 CR |
Kurt Hjelset |
Bergens Seilforening |
3
| 3
|
Madcap
Birger Bjerke
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Madcap Båttype: First 40.7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40.7 |
Birger Bjerke |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Mio
Willy Berg Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Mio Båttype: Bavaria 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 32 |
Willy Berg Larsen |
Bergens Seilforening |
3
| 3
|
Krabbelure6
Ove Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krabbelure6 Båttype: First 45 f5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 45 f5 |
Ove Lind |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
NN
Rolf Samal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Najad 343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Najad 343 |
Rolf Samal |
Bergens Seilforening |
0
| 0
|
Angelina
Knut Jørgen Haaland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Angelina Båttype: Oceanis 46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oceanis 46 |
Knut Jørgen Haaland |
Bergens Seilforening |
2
| 2
|
Singoalla
Peter M. von Erpecom
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Singoalla Båttype: Grand Banks
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grand Banks |
Peter M. von Erpecom |
Bergens Seilforening |
0
| 2
|
Deltagere i klassen: 13 |