Klasse: 29er |
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
|
Jeppe Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1199
Sofie Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
|
Sofie Thurmann |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Bic-brett |
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
|
Tobias L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 60
Sofia Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
|
Sofia Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 194
Ole Marius Laeskogen
Seilforening: Kramfors Båtklubb Seilnummer: NOR 194
|
|
|
Ole Marius Laeskogen |
Kramfors Båtklubb |
NOR 121
Haakon Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Haakon Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 30
Matteo Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
|
Matteo Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
|
Fredrik L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2120
|
|
|
Henrik Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
|
Kristian Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
|
isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
|
Finn Lippestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1117
Marius Haram Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1117
|
|
|
Marius Haram Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
|
Live Rabo Lund-Roland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2010
Charlotte Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2010
|
|
|
Charlotte Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1118
|
|
|
Mads Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 122
Jeppe Eikrem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 122
|
|
|
Jeppe Eikrem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 151
Petter kramer Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
|
Petter kramer Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 43
Jacob Ruud
Seilforening: Seilnummer: NOR 43
|
|
|
Jacob Ruud |
|
NOR 141-x
Charlotte Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141-x
|
|
|
Charlotte Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR Oda
Oda Oda
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR Oda
|
|
|
Oda Oda |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR August
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR August
|
|
|
August Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206865
Anna Skaar
Seilforening: Seilnummer: NOR 206865
|
|
|
Anna Skaar |
|
NOR 189629
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 189629
|
|
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207540
|
|
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207539
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207539
|
|
|
Sindre Skaugset Olderkjær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 20127
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 20127
|
|
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 179274
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 179274
|
|
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
|
Martine Bjørve Thuen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 204348
DEJAN SUBOTICKI
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204348
|
|
|
DEJAN SUBOTICKI |
Stavanger Seilforening |
NOR 204355
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204354
Karoline Comiskey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204354
|
|
|
Karoline Comiskey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 188600
Niclas DOMACK
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188600
|
|
|
Niclas DOMACK |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207833
Line Flem høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207833
|
|
|
Line Flem høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201626
Kristoffer Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201626
|
|
|
Kristoffer Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Optimist - Optimist NC |
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3762
Marcus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
|
Marcus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3774
Henrik Aaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
|
Henrik Aaland |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist - Optimist Viderekommende |
NOR 3792
Regine Grøndahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3792
|
|
|
Regine Grøndahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3794
|
|
|
Nilas Goa Diab |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2977
Erik Aaby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
|
Erik Aaby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2669
Mattis Jødal Klôck
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2669
|
|
|
Mattis Jødal Klôck |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3797
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3797
|
|
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3504
Mikkel Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
|
Mikkel Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3787
Nils Svenkerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3787
|
|
|
Nils Svenkerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3752
Theo Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3752
|
|
|
Theo Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3785
Mårten Hilling
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3785
|
|
|
Mårten Hilling |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 111
Sofie Hald-Hesstvedt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
|
Sofie Hald-Hesstvedt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3795
Mathias Curle-Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3795
|
|
|
Mathias Curle-Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langgaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
|
Sverre Langgaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9
Eliot Bogstrand Evensen
Seilforening: Klädesholmens Segelsällskap Seilnummer: NOR 9
|
|
|
Eliot Bogstrand Evensen |
Klädesholmens Segelsällskap |
NOR 3781
Heine Sundt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3781
|
|
|
Heine Sundt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR x
Negin Øye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR x
|
|
|
Negin Øye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3858
Liv Kallevig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3858
|
|
|
Liv Kallevig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3717
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3717
|
|
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2834
Kaja Bérard-Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2834
|
|
|
Kaja Bérard-Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3869
|
|
|
Eira Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
|
Lea Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2861
Karl Gustav Thommesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2861
|
|
|
Karl Gustav Thommesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR Ringholm
Wilhelm Ringholm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR Ringholm
|
|
|
Wilhelm Ringholm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR Uglestad
Fredrik Uglestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR Uglestad
|
|
|
Fredrik Uglestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4
Mikkel Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
|
Mikkel Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 29 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5593
sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
|
sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5978
Nicolai Frich Møller
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
|
Nicolai Frich Møller |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5983
Dagny Mathilde Moen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
|
Dagny Mathilde Moen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5983
Dagny mohn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Nayana Syed
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
|
Dagny mohn |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: RS:X |
NOR 654
Christoffer L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
|
Christoffer L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 252
Endre Funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 252
|
|
|
Endre Funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 103
Marie Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 103
|
|
|
Marie Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 333
Kaja Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 333
|
|
|
Kaja Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 126
Hannah Kirkestuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
|
Hannah Kirkestuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 510
Sjur Funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
|
Sjur Funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 72
Georg H Knutsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 72
|
|
|
Georg H Knutsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |