Klasse: H-båt |
NOR 133
Bjørn Tore Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Kjell Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-04544 |
Masalama
Bjørn Tore Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Kjell Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Tore Gundersen |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 98
Vidar Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bajella Seilnummer: NOR 98
|
|
Jørn Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bajella Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-08741 |
Bajella
Vidar Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bajella Seilnummer: NOR 98
|
|
Jørn Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bajella Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vidar Larsen |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 139
Espen Berg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Christen Agerup
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
08154 |
Fonungen
Espen Berg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Christen Agerup
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Berg |
Sandefjord Seilforening |
6 |
NOR 105
Jørgen Abrahamsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Joakim Rønning
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-08152 |
Rå-båt
Jørgen Abrahamsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Joakim Rønning
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Abrahamsen |
Sandefjord Seilforening |
3 |
NOR 142
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Rune Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
08786 |
HVAL
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Rune Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johnny Hjerpseth |
Røyken Seilforening |
0 |
NOR 131
Carl C. Lie
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Kåre Kvestad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06891 |
NORDOCKS
Carl C. Lie
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Kåre Kvestad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl C. Lie |
Sandefjord Seilforening |
1 |
NOR 143
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: A.Sjølyst Elektro Seilnummer: NOR 143
|
|
Atle Dreng
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: A.Sjølyst Elektro Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-08444 |
A.Sjølyst Elektro
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: A.Sjølyst Elektro Seilnummer: NOR 143
|
|
Atle Dreng
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: A.Sjølyst Elektro Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nilssen |
Larvik Seilforening |
3 |
NOR 123
Joachim Nærø
Seilforening: Flosta Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Christian Løken
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8736 |
Hipp Hurra
Joachim Nærø
Seilforening: Flosta Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Christian Løken
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Nærø |
Flosta Seilforening |
1 |
NOR 100
Kristian Ottesen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Pål Herman Sund
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-08958 |
Helt 100
Kristian Ottesen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Pål Herman Sund
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Ottesen |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 32
Ketil Rivå
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Deadline Seilnummer: NOR 32
|
|
Truls Rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Deadline Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-08879 |
Deadline
Ketil Rivå
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Deadline Seilnummer: NOR 32
|
|
Truls Rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Deadline Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ketil Rivå |
Tønsberg Seilforening |
0 |
NOR 49
Anders Westrum Økstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Sondre Dahle
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
0000 |
RED
Anders Westrum Økstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Sondre Dahle
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Westrum Økstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
0 |
NOR 65
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: DNVGL Seilnummer: NOR 65
|
|
Arne Kristian Febakke
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: DNVGL Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
11 |
DNVGL
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: DNVGL Seilnummer: NOR 65
|
|
Arne Kristian Febakke
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: DNVGL Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Gunnar Bøe |
Sandefjord Seilforening |
1 |
NOR 110
Leif Skorge
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Skorgesaga Seilnummer: NOR 110
|
|
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Skorgesaga Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
08924 |
Skorgesaga
Leif Skorge
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Skorgesaga Seilnummer: NOR 110
|
|
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Skorgesaga Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leif Skorge |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 141
Jon Anders Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Team Opticrew Seilnummer: NOR 141
|
|
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Team Opticrew Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-07733 |
Team Opticrew
Jon Anders Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Team Opticrew Seilnummer: NOR 141
|
|
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Team Opticrew Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jon Anders Quamme |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 75
Margit Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 75
|
|
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Brygga 11
Margit Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 75
|
|
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Margit Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 138
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
07550 |
Buersund
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
0 |
NOR 95
Atle Bie Johansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Atle Bie Johansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Atle Bie Johansen |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 20
John Vatne
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
John Vatne
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Vatne |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 22
Ole Morten Hystad Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Ole Morten Hystad Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Morten Hystad Larsen |
Sandefjord Seilforening |
0 |
NOR 140
Jean B. Linaae
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Jean B. Linaae
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jean B. Linaae |
Sandefjord Seilforening |
0 |
Deltagere i klassen: 20 |