Klasse: 11:Mod |
NOR 157
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
Jacob Daas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
|
UGLY
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
Jacob Daas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
|
|
Kristian Fodstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Alle klasser (Åpent) - X-79 |
NOR 5785
Lasse Karstensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Flyvepappen Seilnummer: NOR 5785
|
|
|
Flyvepappen
Lasse Karstensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Flyvepappen Seilnummer: NOR 5785
|
|
|
|
Lasse Karstensen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Express |
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
|
Crazy Anna
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
|
|
Richard Karlsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
|
Akva
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
|
|
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 253
Gerhard Lorange
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Ktistoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
|
Exena
Gerhard Lorange
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Ktistoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
|
|
Gerhard Lorange |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 98
Inger Vikan
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Crafti Båtnavn: Expresso Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Expresso
Inger Vikan
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Crafti Båtnavn: Expresso Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Crafti |
Inger Vikan |
Oslo Seilforening |
NOR 171
Gotteberg Geir
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: North Shore Båtnavn: North Shore Seilnummer: NOR 171
|
|
Gitte Gotteberg
Seilforening: Teamnavn: North Shore Båtnavn: North Shore Seilnummer: NOR 171
|
|
|
North Shore
Gotteberg Geir
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: North Shore Båtnavn: North Shore Seilnummer: NOR 171
|
|
Gitte Gotteberg
Seilforening: Teamnavn: North Shore Båtnavn: North Shore Seilnummer: NOR 171
|
|
|
North Shore |
Gotteberg Geir |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
|
Glory
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
|
|
Geir Victor Svendsen |
Oslo Seilforening |
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: DNF Race Team Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Asbjørn Følstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: DNF Race Team Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
|
DNF3
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: DNF Race Team Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Asbjørn Følstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: DNF Race Team Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
|
DNF Race Team |
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 997
H.M. Kong Harald
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
|
Fram XVII
H.M. Kong Harald
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
|
|
H.M. Kong Harald |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
Morten Ring Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
|
Mani To
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
Morten Ring Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
|
|
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 378
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Nils Melsom Kristensen
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
|
Tussi
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Nils Melsom Kristensen
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
|
|
Birthe Marie Steensen |
Horten Seilforening |
NOR 134
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunnild Seilnummer: NOR 134
|
|
Nicolay Egeberg
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunnild Seilnummer: NOR 134
|
|
|
Gunnild
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunnild Seilnummer: NOR 134
|
|
Nicolay Egeberg
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunnild Seilnummer: NOR 134
|
|
|
BI Athletics I |
Andreas Næss |
Oslo Seilforening |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Kristine Gjessing
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
JaJa
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Kristine Gjessing
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 537
Pål Albinsson
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
Harald Rolfsen
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
|
Pinta
Pål Albinsson
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
Harald Rolfsen
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
|
|
Pål Albinsson |
Skøyen Seilforening |
NOR 829
Jon Erland Madsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Perplex Seilnummer: NOR 829
|
|
|
Perplex
Jon Erland Madsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Perplex Seilnummer: NOR 829
|
|
|
|
Jon Erland Madsen |
Oslo Seilforening |
NOR 2000
Sven Augland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Puls Seilnummer: NOR 2000
|
|
Morten Gulliksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Puls Seilnummer: NOR 2000
|
|
|
Puls
Sven Augland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Puls Seilnummer: NOR 2000
|
|
Morten Gulliksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Puls Seilnummer: NOR 2000
|
|
|
|
Sven Augland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Snabben Seilnummer: NOR 2
|
|
|
Snabben
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Snabben Seilnummer: NOR 2
|
|
|
|
Erik Rønneberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
|
Regattamaskinen Asbjørn
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
|
|
Ane Berg Tomter |
Oslo Seilforening |
NOR 755
Erik Holter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
|
Orca
Erik Holter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
|
|
Erik Holter |
Oslo Seilforening |
NOR 172
Thomas Gudbjerg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: VINA Seilnummer: NOR 172
|
|
Andre Backen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: VINA Seilnummer: NOR 172
|
|
|
VINA
Thomas Gudbjerg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: VINA Seilnummer: NOR 172
|
|
Andre Backen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: VINA Seilnummer: NOR 172
|
|
|
|
Thomas Gudbjerg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 91
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
|
New Sweden
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
|
|
Fredrik Dukan |
Arendals Seilforening |
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
|
Albicilla
Camilla Nore
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
|
|
Camilla Nore |
Oslo Seilforening |
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BAGHDAD EXPRESSEN Seilnummer: NOR 600
|
|
|
BAGHDAD EXPRESSEN
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BAGHDAD EXPRESSEN Seilnummer: NOR 600
|
|
|
|
Kristian Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: - Hvergang -} Båtnavn: -Hvergang-} Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
-Hvergang-}
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: - Hvergang -} Båtnavn: -Hvergang-} Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
- Hvergang -} |
Trygve Leergaard |
Oslo Seilforening |
NOR 329
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 329
|
|
Peter Brandt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 329
|
|
|
Kjappfot
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 329
|
|
Peter Brandt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 329
|
|
|
Team Gran Seil |
Terje Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1121
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
Anders Lofterød
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
Team Blow.no - Båtførerprøven
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
Anders Lofterød
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
|
Petter Mørland Pedersen |
Arendals Seilforening |
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
|
BlackJack
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
|
|
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 147
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
|
Sånnja
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
|
3 fat bastards and sometimes a Lady |
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
NOR 349
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gormeline RACING Seilnummer: NOR 349
|
|
Gorm Bue Søby
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gormeline RACING Seilnummer: NOR 349
|
|
|
Gormeline RACING
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gormeline RACING Seilnummer: NOR 349
|
|
Gorm Bue Søby
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gormeline RACING Seilnummer: NOR 349
|
|
|
|
Jan Fredrik Knudsen |
Oslo Seilforening |
NOR 54
Pål Roberstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 54
|
|
|
NN
Pål Roberstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 54
|
|
|
|
Pål Roberstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 121
Peter Dörsch
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Xania
Peter Dörsch
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
|
Peter Dörsch |
Oslo Seilforening |
NOR 535
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
|
Thunderchicken
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
|
|
Erling Guderud |
Bærum Seilforening |
NOR 916
Louisa Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
|
Crazy Bananas
Louisa Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
|
|
Louisa Børresen |
Bærum Seilforening |
NOR 136
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Brisen Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
Ingrid Fladmark
Seilforening: Ålesunds Seilforening Teamnavn: Team Brisen Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
|
Brisen
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Brisen Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
Ingrid Fladmark
Seilforening: Ålesunds Seilforening Teamnavn: Team Brisen Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
|
Team Brisen |
Tore Volden |
Oslo Seilforening |
NOR 193
Stig Arild Pettersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
Aron Halfen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
|
Faux Pas
Stig Arild Pettersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
Aron Halfen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
|
|
Stig Arild Pettersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205
Ulrik Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hjørdis Seilnummer: NOR 205
|
|
|
Hjørdis
Ulrik Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hjørdis Seilnummer: NOR 205
|
|
|
|
Ulrik Hesselroth |
Oslo Seilforening |
NOR 124
EIRIK MALTHE SØRENSSEN
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
Svein Ersdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
|
Milonga
EIRIK MALTHE SØRENSSEN
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
Svein Ersdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
|
|
EIRIK MALTHE SØRENSSEN |
Oslo Seilforening |
NOR 536
Stein Sørlie
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
|
Proxy
Stein Sørlie
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
|
|
Stein Sørlie |
Oslo Seilforening |
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
|
Sfinx
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
|
|
Kjetil Mo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
|
innit!
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
|
|
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
|
Expenser
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
|
|
Morten Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 168
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
Ketil Brydøy
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
|
Elix
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
Ketil Brydøy
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
|
|
André Vogt |
Oslo Seilforening |
NOR 151
Jonathan Sørbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DayTripper Seilnummer: NOR 151
|
|
|
DayTripper
Jonathan Sørbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DayTripper Seilnummer: NOR 151
|
|
|
|
Jonathan Sørbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 42 |
Klasse: H-båt |
NOR 37
Olav Høimyr
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kalliope Seilnummer: NOR 37
|
|
nn nn
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kalliope Seilnummer: NOR 37
|
|
|
Kalliope
Olav Høimyr
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kalliope Seilnummer: NOR 37
|
|
nn nn
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kalliope Seilnummer: NOR 37
|
|
|
|
Olav Høimyr |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: J/70 |
NOR 1057
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Rabalder Båtnavn: Rabalder Seilnummer: NOR 1057
|
|
Henrik Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Rabalder Båtnavn: Rabalder Seilnummer: NOR 1057
|
|
|
Rabalder
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Rabalder Båtnavn: Rabalder Seilnummer: NOR 1057
|
|
Henrik Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Rabalder Båtnavn: Rabalder Seilnummer: NOR 1057
|
|
|
Rabalder |
Jørgen Stang Heffermehl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 918
William Kidd
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Grundig I Båtnavn: Grundig ! Seilnummer: NOR 918
|
|
|
Grundig !
William Kidd
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Grundig I Båtnavn: Grundig ! Seilnummer: NOR 918
|
|
|
Grundig I |
William Kidd |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 917
Edward Teach
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Grundig II Båtnavn: Grundig II Seilnummer: NOR 917
|
|
|
Grundig II
Edward Teach
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Grundig II Båtnavn: Grundig II Seilnummer: NOR 917
|
|
|
Grundig II |
Edward Teach |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 919
Bartholomew Roberts
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: NoNajm Båtnavn: NoNajm Seilnummer: NOR 919
|
|
|
NoNajm
Bartholomew Roberts
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: NoNajm Båtnavn: NoNajm Seilnummer: NOR 919
|
|
|
NoNajm |
Bartholomew Roberts |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 993
Henry Every
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Sparebankstiftelsen Båtnavn: Sparebankstiftelsen Seilnummer: NOR 993
|
|
|
Sparebankstiftelsen
Henry Every
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Sparebankstiftelsen Båtnavn: Sparebankstiftelsen Seilnummer: NOR 993
|
|
|
Sparebankstiftelsen |
Henry Every |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 645
Eivind Astrup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Norwegian Steam Båtnavn: Norwegian Steam Seilnummer: NOR 645
|
|
Lasse Berthelsen
Seilforening: Teamnavn: Norwegian Steam Båtnavn: Norwegian Steam Seilnummer: NOR 645
|
|
|
Norwegian Steam
Eivind Astrup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Norwegian Steam Båtnavn: Norwegian Steam Seilnummer: NOR 645
|
|
Lasse Berthelsen
Seilforening: Teamnavn: Norwegian Steam Båtnavn: Norwegian Steam Seilnummer: NOR 645
|
|
|
Norwegian Steam |
Eivind Astrup |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Knarr |
NOR 113
Tobias Reiering
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Mathilde Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
Kjell Moberg
Seilforening: Teamnavn: Mathilde Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
|
Mathilde
Tobias Reiering
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Mathilde Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
Kjell Moberg
Seilforening: Teamnavn: Mathilde Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
|
Mathilde |
Tobias Reiering |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Arjen Zwaanswijk
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
|
Aiolos
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Arjen Zwaanswijk
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
|
|
Morten Heldal Haugerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 153
Carl Torres
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
Anders Krosby
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
|
Blå
Carl Torres
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
Anders Krosby
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
|
|
Carl Torres |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 75
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
|
Zen
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
|
|
Knut Espenes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
|
Lisa
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
|
|
Dag Ivar Ytreberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
|
Blåmann
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
|
|
Nils Petter Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 106
Sindre Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
|
Munin
Sindre Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
|
|
Sindre Bjerkestrand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14
Lise Horntvedt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Holter Horntvedt Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Holter Horntvedt Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
|
Esther
Lise Horntvedt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Holter Horntvedt Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Holter Horntvedt Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
|
Team Holter Horntvedt |
Lise Horntvedt |
Oslo Seilforening |
NOR 98
Alexander Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Oracle-RangeRover Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
niels Kjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Oracle-RangeRover Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Suzanne
Alexander Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Oracle-RangeRover Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
niels Kjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Oracle-RangeRover Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Team Oracle-RangeRover |
Alexander Arnesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 79
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
|
Namsen
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
|
|
Richard Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Melges 24 |
NOR 279
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marella V Seilnummer: NOR 279
|
|
Nils Jakob Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marella V Seilnummer: NOR 279
|
|
|
Marella V
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marella V Seilnummer: NOR 279
|
|
Nils Jakob Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marella V Seilnummer: NOR 279
|
|
|
|
Nils Nordenstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: X-35 |
NOR 191
Amund Høsøien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Xarabi Båtnavn: Xarabi Seilnummer: NOR 191
|
|
|
Xarabi
Amund Høsøien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Xarabi Båtnavn: Xarabi Seilnummer: NOR 191
|
|
|
Xarabi |
Amund Høsøien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 202
Martin Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Vortex Sailing Team Båtnavn: Vortex Seilnummer: NOR 202
|
|
|
Vortex
Martin Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Vortex Sailing Team Båtnavn: Vortex Seilnummer: NOR 202
|
|
|
Vortex Sailing Team |
Martin Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 88
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akhillevs-X Seilnummer: NOR 88
|
|
|
Akhillevs-X
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akhillevs-X Seilnummer: NOR 88
|
|
|
|
G. Yngve Amundsen |
Ullern Seilforening |
NOR 158
Benjamin Hummitzsch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Nor158 Seilnummer: NOR 158
|
|
|
Nor158
Benjamin Hummitzsch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Nor158 Seilnummer: NOR 158
|
|
|
|
Benjamin Hummitzsch |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 20
Arild Andresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: BABAR Båtnavn: BABAR Seilnummer: NOR 20
|
|
|
BABAR
Arild Andresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: BABAR Båtnavn: BABAR Seilnummer: NOR 20
|
|
|
BABAR |
Arild Andresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Deltagere i klassen: 5 |