Klasse: Middag - 1 Person |
Albertine
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Sakshaug |
Havløye
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lasse Karstensen |
Havløye
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Eric Hauge |
Vilja
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HELGE NILSEN |
Spleis
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BERNT AANONSEN |
Spleis
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sivertsen Sørvig |
Julie
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tom Antonsen |
Ziggy
Tobias Juul Johnsen
Båtnavn: Ziggy Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2013 |
OL |
1 |
|
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Juul Johnsen |
Vinna
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Remii Rasmussen |
Julie
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Petter Beranek Holm |
Albertine
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fritz Leo Breivik |
Vilja
OLAV TARALDSEN
Båtnavn: Vilja Beste prestasjoner
2008 |
Overall seier Nordland Offshore Race |
2012 |
Andreplass i Shetland Race |
2009 |
Klubbmester BSF |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
OLAV TARALDSEN |
Ziggy
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kai Linde |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Middag - 2 personer |
Nirvana
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Eldby |
El Dorado
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Roar Bårdsen |
Valkyrjen
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Sten Gustavsen |
Havhesten
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ASBJØRN ØVERÅS |
Vinna
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helge Andreassen |
la Sirena
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kurt-Arne Mosand |
Lucille
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Harry Nilsen |
komite
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hege Kvalnes |
Nerthuz
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johnny Østerhus |
Ashiki
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Svein Tenggren |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Middag - 3 personer |
Patos
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ken Olsen |
Deltagere i klassen: 1 |