Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3790
Pontus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3771
Karen Linnestad Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karen Linnestad Spone |
Soon Seilforening |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3299
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 0013
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 17
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Hetle Ravnestad |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3379
Teodor Linnestad Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3379
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Teodor Linnestad Spone |
Soon Seilforening |
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mette Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0002
magnus thomas
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
magnus thomas |
Soon Seilforening |
NOR 3578
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0007
Edvard Aasen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0007
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvard Aasen |
Soon Seilforening |
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Pollen Briså |
Bærum Seilforening |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3335
Thomas Nordby
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3335
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Nordby |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 0000
Haakon Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 0000
Kalle Nyquist
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kalle Nyquist |
Soon Seilforening |
NOR
Max Ottesen
Seilforening: Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max Ottesen |
|
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3263
Øyvind Solbakken
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3263
|
|
Gjermund Ihlebekk
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Solbakken |
Soon Seilforening |
NOR 6745
Hedda Eline Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 6745
|
|
Vilma Stiansdatter Asting
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 6745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedda Eline Berntsen |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |