Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206862
Helene Grenne
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 206862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helene Grenne |
Horten Seilforening |
NOR 209135
Ida-Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 209135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida-Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 20173
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 20173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 203972
Ole Jakob Hoholm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole Jakob Hoholm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 206361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3806
Pernille Baann Eftang
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pernille Baann Eftang |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iver Elias Holm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3895
Jenny Elise Carlsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Elise Carlsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3972
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3912
Herik Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herik Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3777
Ada Vestli
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ada Vestli |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3712
Helene G. Hvidsten
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helene G. Hvidsten |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3875
Maren Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3875
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maren Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 384
Scott Berg
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 384
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scott Berg |
Horten Seilforening |
NOR 3622
Jenny Lekven Pøhner
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Lekven Pøhner |
Horten Seilforening |
NOR 3390
Eldar Ravn Holm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eldar Ravn Holm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3535
Connor Mc Carthy
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Connor Mc Carthy |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3918
Caroline Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3711
Kristian Høstvang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Høstvang |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Noah Boge |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1
Ida Kristine Bue
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida Kristine Bue |
Åsgårdstrand Seilforening |
DEN 1
Isabella Petterson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: DEN 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Isabella Petterson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3854
Sindre Sørebø
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Sørebø |
Åsgårdstrand Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt |
NOR 3284
Champoléon Zimmer
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Champoléon Zimmer |
Horten Seilforening |
NOR 830
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.04.2018 12:00:13 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ferdinand Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3118
Mats Lekven Pøhner
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.04.2018 12:00:13 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Lekven Pøhner |
Horten Seilforening |
NOR 3759
Håkon Sørebø
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3759
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.04.2018 12:00:13 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håkon Sørebø |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3727
Fredrik Bue
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.04.2018 12:00:13 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Bue |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 11
Lucian Engebraaten
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.04.2018 12:00:13 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lucian Engebraaten |
Horten Seilforening |
NOR 3129
Emanuel Hoholm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emanuel Hoholm |
Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 2549
Jacob Sole
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 2549
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.04.2018 11:00:12 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Sole |
Horten Seilforening |
NOR 3199
Jesper Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.04.2018 11:00:12 |
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jesper Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3370
Sindre Sørebø
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3370
|
|
Lars Emil Bue
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Sørebø |
Åsgårdstrand Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Snipe |
NOR 31314
Guillermo Garcia
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 31314
|
|
Roger Sløvik
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 31314
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Guillermo Garcia |
Horten Seilforening |
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 30186
|
|
Karen Kristoffersen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 30186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jostein Grødem |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 29942
Karin Kolle
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 29942
|
|
Halvor Schøyen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 29942
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karin Kolle |
Tønsberg Seilforening |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |