Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Terminliste 2023
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Færdersnekke
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Gunn Røsand
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tora
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Gunn Røsand
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Huser
Færder Seilforening
NOR 2
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Arnt Opdahl
Seilforening:
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Krabben
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Arnt Opdahl
Seilforening:
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjarne van der Linden
Færder Seilforening
NOR 43
Martin Holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Nils Berntsen
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Live
Martin Holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Nils Berntsen
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Holter
Færder Seilforening
NOR 19
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Jack Andreassen
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Toff
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Jack Andreassen
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Marthinsen
Færder Seilforening
NOR 17
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Laffen
Seilnummer:
NOR 17
Hanko van Rooyen
Seilforening:
Båtnavn:
Laffen
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Laffen
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Laffen
Seilnummer:
NOR 17
Hanko van Rooyen
Seilforening:
Båtnavn:
Laffen
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
erik holter
Færder Seilforening
NOR 28
John Lotherington
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Havfruen
Seilnummer:
NOR 28
2 2
Seilforening:
Båtnavn:
Havfruen
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Havfruen
John Lotherington
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Havfruen
Seilnummer:
NOR 28
2 2
Seilforening:
Båtnavn:
Havfruen
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Lotherington
Færder Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Klasse: Yngling
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Sofie Roaas
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GiGazza
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Sofie Roaas
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arve Roaas
Færder Seilforening
NOR 422
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing !!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bada Bing !!
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing !!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Vislie
Færder Seilforening
NOR 414
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Alexandra Koefoed
Seilforening:
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tingeling
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Alexandra Koefoed
Seilforening:
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Stokkeland
Færder Seilforening
NOR 354
Melleby / Undrum
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hotline
Melleby / Undrum
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Melleby / Undrum
Færder Seilforening
NOR 251
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig Hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bema
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig Hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
peik christensen
Færder Seilforening
NOR 410
Lasse Bertelsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Riff Raff
Lasse Bertelsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lasse Bertelsen
Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil