Klasse: Færdersnekke |
NOR 2
Bjarne van der Linden
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Krabben Seilnummer: NOR 2
|
|
Arnt Opdahl
Seilforening: Båtnavn: Krabben Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Krabben
Bjarne van der Linden
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Krabben Seilnummer: NOR 2
|
|
Arnt Opdahl
Seilforening: Båtnavn: Krabben Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjarne van der Linden |
Færder Seilforening |
NOR 20
Dag Augheim
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Honor Seilnummer: NOR 20
|
|
Kåre Wahlqvist
Seilforening: Båtnavn: Honor Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Honor
Dag Augheim
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Honor Seilnummer: NOR 20
|
|
Kåre Wahlqvist
Seilforening: Båtnavn: Honor Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Augheim |
Færder Seilforening |
NOR 37
Aleksander-Gjerpen Huser
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tora Seilnummer: NOR 37
|
|
Oscar Gjerpen-Huser
Seilforening: Båtnavn: Tora Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tora
Aleksander-Gjerpen Huser
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tora Seilnummer: NOR 37
|
|
Oscar Gjerpen-Huser
Seilforening: Båtnavn: Tora Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksander-Gjerpen Huser |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 36
Arne Huser
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bris Seilnummer: NOR 36
|
|
Håvard Hervik
Seilforening: Båtnavn: Bris Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bris
Arne Huser
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bris Seilnummer: NOR 36
|
|
Håvard Hervik
Seilforening: Båtnavn: Bris Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Huser |
Færder Seilforening |
NOR 19
Tore Marthinsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Toff Seilnummer: NOR 19
|
|
Jack Andreassen
Seilforening: Båtnavn: Toff Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Toff
Tore Marthinsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Toff Seilnummer: NOR 19
|
|
Jack Andreassen
Seilforening: Båtnavn: Toff Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tore Marthinsen |
Færder Seilforening |
NOR 17
Hanko van Rooyen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Laffen Seilnummer: NOR 17
|
|
Corinna Reiss
Seilforening: Båtnavn: Laffen Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laffen
Hanko van Rooyen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Laffen Seilnummer: NOR 17
|
|
Corinna Reiss
Seilforening: Båtnavn: Laffen Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanko van Rooyen |
Færder Seilforening |
NOR 43
Fredrik Deneker
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Live Seilnummer: NOR 43
|
|
Øistein Aasgaarden
Seilforening: Båtnavn: Live Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Live
Fredrik Deneker
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Live Seilnummer: NOR 43
|
|
Øistein Aasgaarden
Seilforening: Båtnavn: Live Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Deneker |
Færder Seilforening |
NOR 31
Ellen Morgenstierne
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Lis Seilnummer: NOR 31
|
|
Caspar Rieber-Mohn
Seilforening: Båtnavn: Lis Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lis
Ellen Morgenstierne
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Lis Seilnummer: NOR 31
|
|
Caspar Rieber-Mohn
Seilforening: Båtnavn: Lis Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Morgenstierne |
Færder Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Yngling |
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: GiGazza Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GiGazza
Arve Roaas
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: GiGazza Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arve Roaas |
Færder Seilforening |
NOR 422
Henrik Vislie
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bada Bing !! Seilnummer: NOR 422
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bada Bing !!
Henrik Vislie
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bada Bing !! Seilnummer: NOR 422
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Vislie |
Færder Seilforening |
NOR 414
Espen Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Tingeling Seilnummer: NOR 414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tingeling
Espen Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Tingeling Seilnummer: NOR 414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Stokkeland |
Færder Seilforening |
NOR 354
Melleby / Undrum
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Hotline Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hotline
Melleby / Undrum
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Hotline Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Melleby / Undrum |
Færder Seilforening |
NOR 410
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Riffraff Seilnummer: NOR 410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Riffraff
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Riffraff Seilnummer: NOR 410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bent Christian Wilhelmsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: To-To Seilnummer: NOR 416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
To-To
Espen Torgersen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: To-To Seilnummer: NOR 416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Torgersen |
Færder Seilforening |
NOR 417
Egil Karlsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 417
|
|
Jo Braadlie
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Egil Karlsen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 417
|
|
Jo Braadlie
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Egil Karlsen |
Færder Seilforening |
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ragazza Seilnummer: NOR 407
|
|
Erik Holter
Seilforening: Båtnavn: Ragazza Seilnummer: NOR 407
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragazza
Anders Dahl
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Ragazza Seilnummer: NOR 407
|
|
Erik Holter
Seilforening: Båtnavn: Ragazza Seilnummer: NOR 407
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Dahl |
Færder Seilforening |
NOR 419
Finn Engelsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aristoteles Onassis Seilnummer: NOR 419
|
|
Henrik Geelmuyden Magnus
Seilforening: Båtnavn: Aristoteles Onassis Seilnummer: NOR 419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aristoteles Onassis
Finn Engelsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aristoteles Onassis Seilnummer: NOR 419
|
|
Henrik Geelmuyden Magnus
Seilforening: Båtnavn: Aristoteles Onassis Seilnummer: NOR 419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Engelsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 54
Torstein Dehn
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Blaze Seilnummer: NOR 54
|
|
Kjetil Dager
Seilforening: Båtnavn: Blaze Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Blaze
Torstein Dehn
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Blaze Seilnummer: NOR 54
|
|
Kjetil Dager
Seilforening: Båtnavn: Blaze Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Dehn |
Færder Seilforening |
NOR 251
peik christensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bema Seilnummer: NOR 251
|
|
Oscar christensen
Seilforening: Båtnavn: Bema Seilnummer: NOR 251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bema
peik christensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Bema Seilnummer: NOR 251
|
|
Oscar christensen
Seilforening: Båtnavn: Bema Seilnummer: NOR 251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
peik christensen |
Færder Seilforening |
NOR 415
Arno Berg
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Comeback Seilnummer: NOR 415
|
|
Nicke Løvenskiold
Seilforening: Båtnavn: Comeback Seilnummer: NOR 415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Comeback
Arno Berg
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Comeback Seilnummer: NOR 415
|
|
Nicke Løvenskiold
Seilforening: Båtnavn: Comeback Seilnummer: NOR 415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arno Berg |
Færder Seilforening |
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Duchess Seilnummer: NOR 418
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Båtnavn: Duchess Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Duchess
Gerhard Lorange
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Duchess Seilnummer: NOR 418
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Båtnavn: Duchess Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gerhard Lorange |
Færder Seilforening |
NOR 333
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjappfot
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |