Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kriterier for mannskapspokal
Oppslagstavle
Starten er utsatt til kl 13.00
For deltagerne
Link til Autostart
WhatsApp Link til arrangør
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Færdersnekke - Mannskapspokal
NOR 2
Arnt Opdahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Krabben
Arnt Opdahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arnt Opdahl
Færder Seilforening
NOR 43
Fredrik Deneker
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Fredrik Deneche
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Live
Fredrik Deneker
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Fredrik Deneche
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Deneker
Færder Seilforening
NOR 37
Gunn Røsand
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tora
Gunn Røsand
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gunn Røsand
Færder Seilforening
NOR 19
Kjell Aarø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Hanne Elise Marthinsen
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Toff
Kjell Aarø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Hanne Elise Marthinsen
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Aarø
Færder Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Klasse: Yngling
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GiGazza
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arve Roaas
Færder Seilforening
NOR 422
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing !!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bada Bing !!
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing !!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Vislie
Færder Seilforening
NOR 414
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tingeling
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Stokkeland
Færder Seilforening
NOR 354
Melleby/ Undrum
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hotline
Melleby/ Undrum
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Melleby/ Undrum
Færder Seilforening
NOR 410
Bent-Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riffraff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Riffraff
Bent-Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riffraff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bent-Christian Wilhelmsen
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
To-To
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Torgersen
Færder Seilforening
NOR 420
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder seilforening
Båtnavn:
Li'l Darlin' alias Ling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Li'l Darlin' alias Ling
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder seilforening
Båtnavn:
Li'l Darlin' alias Ling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Jaksjø
Færder seilforening
NOR 251
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Oscar Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bema
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Oscar Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
peik christensen
Færder Seilforening
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Finn Engelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Duchess
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Finn Engelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
Færder Seilforening
NOR 417
Christian Ekeberg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Jo Braadlie
Seilforening:
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kilen
Christian Ekeberg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Jo Braadlie
Seilforening:
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Ekeberg
Færder Seilforening
NOR 333
Svein Sørensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 333
Johan N
Seilforening:
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjappfot
Svein Sørensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 333
Johan N
Seilforening:
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Sørensen
Færder Seilforening
NOR 399
Fredrik Thafvelin
Seilforening:
Båtnavn:
Ung
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ung
Fredrik Thafvelin
Seilforening:
Båtnavn:
Ung
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Thafvelin
NOR 7
Jan Engelhardsen
Seilforening:
Båtnavn:
Kjappfot GRE 7
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjappfot GRE 7
Jan Engelhardsen
Seilforening:
Båtnavn:
Kjappfot GRE 7
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Engelhardsen
Deltagere i klassen: 13
Last ned CSV fil