Påmelding
Påmelding
Endre påmelding
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Endre påmelding
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Færdersnekke - Mannskapsregatta
NOR FS 2
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR FS 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Krabben
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Seilnummer:
NOR FS 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjarne van der Linden
Færder Seilforening
Deltagere i klassen: 1
Klasse: Yngling
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GiGazza
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arve Roaas
Færder Seilforening
NOR 414
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tingeling
Espen Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Stokkeland
Færder Seilforening
NOR 422
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bada Bing!!
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!!
Seilnummer:
NOR 422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Vislie
Færder Seilforening
NOR 417
Jo Braadlie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kilen
Jo Braadlie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kilen
Seilnummer:
NOR 417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jo Braadlie
Færder Seilforening
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
To-To
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Torgersen
Færder Seilforening
NOR 274
Martin Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tante Grønn
Seilnummer:
NOR 274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tante Grønn
Martin Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tante Grønn
Seilnummer:
NOR 274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Tobiasson
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 410
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Riff Raff
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bent Christian Wilhelmsen
Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil