Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 31010
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 31010
LISE GEHRKEN
Seilforening:
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 31010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAPPY DAY`S
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 31010
LISE GEHRKEN
Seilforening:
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 31010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
Bærum Seilforening
SWE 31031
Tobias Chronéer
Seilforening:
WSSW
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 31031
Charlotta Chronéer
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 31031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Chronéer
Seilforening:
WSSW
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 31031
Charlotta Chronéer
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 31031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Chronéer
WSSW
SWE 30044
Niklas Strömdahl
Seilforening:
Stockholms Snipe Klubb
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30044
Fredrik Åhl
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niklas Strömdahl
Seilforening:
Stockholms Snipe Klubb
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30044
Fredrik Åhl
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niklas Strömdahl
Stockholms Snipe Klubb
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
SWE 30637
Bjorn Sandberg
Seilforening:
JKV Vasteras
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30637
Jakob Andrén
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjorn Sandberg
Seilforening:
JKV Vasteras
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30637
Jakob Andrén
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 30637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjorn Sandberg
JKV Vasteras
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
Åsgårdstrand Seilforening
SWE 29438
Tomas Berg
Seilforening:
Göteborgs Snipe Club
Båtnavn:
Metallgutten
Seilnummer:
SWE 29438
Patric Wollmersson
Seilforening:
Båtnavn:
Metallgutten
Seilnummer:
SWE 29438
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Metallgutten
Tomas Berg
Seilforening:
Göteborgs Snipe Club
Båtnavn:
Metallgutten
Seilnummer:
SWE 29438
Patric Wollmersson
Seilforening:
Båtnavn:
Metallgutten
Seilnummer:
SWE 29438
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tomas Berg
Göteborgs Snipe Club
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
Bærum Seilforening
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK2
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Båtnavn:
VK2
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK2
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK2
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Båtnavn:
VK2
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
Bærum Seilforening
DEN 29916
Christian Skjoldvang Andersen
Seilforening:
ES
Båtnavn:
*
Seilnummer:
DEN 29916
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Båtnavn:
*
Seilnummer:
DEN 29916
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
*
Christian Skjoldvang Andersen
Seilforening:
ES
Båtnavn:
*
Seilnummer:
DEN 29916
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Båtnavn:
*
Seilnummer:
DEN 29916
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Skjoldvang Andersen
ES
NOR 29418
Lucas Örn
Seilforening:
Gkss
Båtnavn:
Wallenstam
Seilnummer:
NOR 29418
Axel Edwall
Seilforening:
Båtnavn:
Wallenstam
Seilnummer:
NOR 29418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wallenstam
Lucas Örn
Seilforening:
Gkss
Båtnavn:
Wallenstam
Seilnummer:
NOR 29418
Axel Edwall
Seilforening:
Båtnavn:
Wallenstam
Seilnummer:
NOR 29418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lucas Örn
Gkss
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
29650
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Båtnavn:
29650
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
29650
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Båtnavn:
29650
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
Bærum Seilforening
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Delfin
Seilnummer:
NOR 29725
MArita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Delfin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Delfin
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Delfin
Seilnummer:
NOR 29725
MArita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Delfin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Schüssler
Bærum Seilforening
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Ragnhild T. Aas
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IMPETUS IX
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Ragnhild T. Aas
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Nygard
Bærum Seilforening
NOR 29088
Pauline Bratbak
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 29088
Alexandra Wang
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 29088
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Pauline Bratbak
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 29088
Alexandra Wang
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 29088
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pauline Bratbak
Åsgårdstrand Seilforening
GER 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Sofia Appelskog
Seilforening:
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liselotte
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Sofia Appelskog
Seilforening:
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gustavo Ribbe
Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 16
Last ned CSV fil