24. september - 25. september 2011
Viking Snipen, 2011
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser v2
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 13923
Jørn Haga
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VIII
Seilnummer:
NOR 13923
Kristine Melsom
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VIII
Seilnummer:
NOR 13923
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Beccaccini VIII
Jørn Haga
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VIII
Seilnummer:
NOR 13923
Kristine Melsom
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VIII
Seilnummer:
NOR 13923
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørn Haga
Stavanger Seilforening
NOR 27971
Heidi Vihovde Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
.
Seilnummer:
NOR 27971
Tine Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
.
Seilnummer:
NOR 27971
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
.
Heidi Vihovde Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
.
Seilnummer:
NOR 27971
Tine Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
.
Seilnummer:
NOR 27971
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Heidi Vihovde Sandvig
Bærum Seilforening
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
NOR 27556
Amalie Henni
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Anna Celine Holtan
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Surprise
Amalie Henni
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Anna Celine Holtan
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Henni
Røyken Seilforening
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Vibeke Hammer
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Vibeke Hammer
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
Åsgårdstrand Seilforening
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
JEANETTE JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAPPY DAY`S
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
JEANETTE JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
Bærum Seilforening
NOR 30187
bjørn sundby
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
petrel
Seilnummer:
NOR 30187
ole martin moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
petrel
Seilnummer:
NOR 30187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
petrel
bjørn sundby
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
petrel
Seilnummer:
NOR 30187
ole martin moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
petrel
Seilnummer:
NOR 30187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
bjørn sundby
Bærum Seilforening
SWE 30811
Nicklas Torlegård
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
?
Seilnummer:
SWE 30811
Beata Torlegård
Seilforening:
Båtnavn:
?
Seilnummer:
SWE 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
?
Nicklas Torlegård
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
?
Seilnummer:
SWE 30811
Beata Torlegård
Seilforening:
Båtnavn:
?
Seilnummer:
SWE 30811
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicklas Torlegård
B?m Seilforening
NOR 29428
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Filiokus
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Sinding-Larsen
Bærum Seilforening
NOR 30225
Finn Hanssen
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
No Name
Seilnummer:
NOR 30225
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
No Name
Seilnummer:
NOR 30225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
No Name
Finn Hanssen
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
No Name
Seilnummer:
NOR 30225
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
No Name
Seilnummer:
NOR 30225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Hanssen
B?m Seilforening
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Kristian Svendsen
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Kristian Svendsen
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
CACHACA
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
Bærum Seilforening
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
snipe
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
snipe
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
snipe
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
snipe
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
snipe
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Schüssler
Bærum Seilforening
SWE 31031
Tobias Chronéer
Seilforening:
WSSW
Båtnavn:
SWE 31031
Seilnummer:
SWE 31031
Charlotta Chronéer
Seilforening:
WSSW
Båtnavn:
SWE 31031
Seilnummer:
SWE 31031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SWE 31031
Tobias Chronéer
Seilforening:
WSSW
Båtnavn:
SWE 31031
Seilnummer:
SWE 31031
Charlotta Chronéer
Seilforening:
WSSW
Båtnavn:
SWE 31031
Seilnummer:
SWE 31031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Chronéer
WSSW
NOR 203330
Ann-Christin Düring Andreassen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sneipen
Seilnummer:
NOR 203330
Gunnar Astrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sneipen
Seilnummer:
NOR 203330
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sneipen
Ann-Christin Düring Andreassen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sneipen
Seilnummer:
NOR 203330
Gunnar Astrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sneipen
Seilnummer:
NOR 203330
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ann-Christin Düring Andreassen
Bærum Seilforening
NOR 29673
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constancia
Seilnummer:
NOR 29673
Edel Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constancia
Seilnummer:
NOR 29673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Constancia
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constancia
Seilnummer:
NOR 29673
Edel Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constancia
Seilnummer:
NOR 29673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Poulsson
Bærum Seilforening
NOR 30847
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30847
christine walder
Seilforening:
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
nn
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30847
christine walder
Seilforening:
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
harald walder
Bærum Seilforening
NOR 30713
Martin Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Martin Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Tobiasson
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
Bærum Seilforening
GER 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Sofia Appelskog
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liselotte
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Sofia Appelskog
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
GER 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gustavo Ribbe
Bærum Seilforening
NOR 30312
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Morten Røisland
Seilforening:
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Texaco Stovner
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Morten Røisland
Seilforening:
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anette Melsom Myhre
Asker Seilforening
Deltagere i klassen: 21
Last ned CSV fil