Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Program
Oppdatert innbydelse
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
041
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3178
Thea Berge Haukaas
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thea Berge Haukaas
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2848
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 2848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3403
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3403
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3626
Finkel Henriksønn Haugen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3626
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finkel Henriksønn Haugen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3455
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3662
Lars Silseth
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3662
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Silseth
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3014
Maren Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maren Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3775
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3523
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3521
Marthe Hordvik
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthe Hordvik
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0
Eline Hordvik
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eline Hordvik
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening:
?ane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, ?ane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 4
Trym Wold Brønlund
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trym Wold Brønlund
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Karoline Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0001
Lars André Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 0001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars André Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0002
Tuva Skjold-Rosenvinge
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0002
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Skjold-Rosenvinge
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0003
Anniken Kratter
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anniken Kratter
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0004
Børre Johnsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Børre Johnsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0005
Alejandra Johnsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0005
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alejandra Johnsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3658
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3658
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3640
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3640
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0006
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 0006
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0007
Henrik Lunde
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0007
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lunde
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3301
John-Oevind Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3301
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John-Oevind Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0009
Celine Laegreid
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0009
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celine Laegreid
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3445
jonathan fredriksen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3445
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
jonathan fredriksen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0010
theodor fredriksen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 0010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
theodor fredriksen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0011
Even Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0011
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0012
Lovise Aske Løtveit
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0012
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lovise Aske Løtveit
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0013
Vilde Almeland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Almeland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0014
Georg Thorbjørnsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 0014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg Thorbjørnsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
Last ned CSV fil