Klasse: Melges 24 |
NOR 402
Carl-Erik Berentsen Kullmann
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 402
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl-Erik Berentsen Kullmann |
Trondhjems Seilforening |
NOR 592
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 592
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Solgaard Jakobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 787
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
peder nergaard |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 400
Baghdad II Baghdad II
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baghdad II Baghdad II |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 632
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Notto |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Larsen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 307
Dag Rune Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR 307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Rune Wiksten |
Larvik Seilforening |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 697
Petter Haug Jenssen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Haug Jenssen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Jahre |
Tønsberg Seilforening |
NOR 580
Nina Skalleberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nina Skalleberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 283
Fredrik Eriksen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 283
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Eriksen |
Brevik Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: ORC |
NOR 14445
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 14445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Colin Campbell |
Hurum Seilforening |
NOR 16000
Team Raa Glede
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 16000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team Raa Glede |
Asker Seilforening |
NOR 12243
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 12243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Skarsgård |
Asker Seilforening |
NOR 12383
Siddis Racing
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 12383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Siddis Racing |
Stavanger Seilforening |
NOR 15125
Morten Gaarud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 15125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Gaarud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14700
Knut G Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 14700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut G Heje |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9618
Eirik Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 9618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Brekke |
Tønsberg Seilforening |
NOR 12443
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 12443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torkjel Valland |
Bergens Seilforening |
NOR 10180
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 10180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Lycke |
Bærum Seilforening |
NOR 85
JØRGEN G HEJE
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JØRGEN G HEJE |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 15144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 9660
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 9660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Hall Torgersen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 12343
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 12343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
TORE KANDAHL |
Asker Seilforening |
NOR 11211
Geir Jensen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 11211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Jensen |
Moss Seilforening |
NOR 13946
Christian Toverud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 13946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Toverud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 13540
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 13540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aasmund Drolsum |
Soon Seilforening |
NOR 15183
Birger Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 15183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birger Lie |
Bærum Seilforening |
NOR 12242
Christian von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 12242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian von Trepka |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
NOR 11172
Ole Aabel
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Aabel |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: X-35 |
NOR 19
Andreas Wettre
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Wettre |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 182
Nikolai Bakker
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 182
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Bakker |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |