Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
034
NOR 43
jakob ruud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jakob ruud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 215
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Frithjof Askvig
, Asker Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Bjørne
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 141
Kristian K Wendelborg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian K Wendelborg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13 (ikke NM)
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 121
Haakon Brunvoll Nustad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 121
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Haakon Brunvoll Nustad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Wetlesen Borge
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matteo Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofia Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 2
Henrik Kalgraff Aasheim
Seilforening:
Glesnes Ungdom- og idrettslag
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kalgraff Aasheim
, Glesnes Ungdom- og idrettslag
Klasse: Bic-brett - U13 (ikke NM)
NOR 252
endre funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 252
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
endre funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 67
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Lippestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Live Rabo Lund-Roland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 7
sebastian Wang-Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sebastian Wang-Hansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Senior
NOR 23
Maria Mollestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Mollestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Senior
NOR 89
Pauline Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pauline Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 510
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sjur funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Senior
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Hessen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13 (ikke NM)
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Sverre
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13 (ikke NM)
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kathinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 103
Marie Brunvoll Nustad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Brunvoll Nustad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 26
Mikkel Løtveit
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 26
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikkel Løtveit
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 126
hannah kirkestuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
hannah kirkestuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 215
Ole Standal Barstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 215
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Standal Barstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 333
Kaja Mobekk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Mobekk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13 (ikke NM)
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 57
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Ulrichsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Senior
Andrine Hofstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andrine Hofstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 12581
Fredrik Berven
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 12581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Berven
, Åsane Seilforening
Klasse: RS:X - Senior
Last ned CSV fil