Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Resultater
For deltagerne
Egenerklæring
Praktisk opplysninger Laser NM 2015
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
065
Tiril Bue
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tiril Bue
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 9
Jacob Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 19201
Marte Christophersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 19201
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Christophersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 161427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorbjørn Thomas Hansen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 179274
Magnus Fjellstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 179274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Fjellstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 180693
Torstein Tenstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 180693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Tenstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 186398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 190684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 192013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øystein Homstvedt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192715
Herman Sjøboden
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Sjøboden
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 194135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katarina Cezilie Broch
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 194136
Ole Martin Lunde Lidal
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 194136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Martin Lunde Lidal
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 196988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cecilie Baklid
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 198950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Severin Hassum-Olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 199613
Thomas Henrik Reistad
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 199613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Henrik Reistad
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 201276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Preben Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203263
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203263
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Fladsrud Boe
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Rosmo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Skaar
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Reiersen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203908
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tarjei Mo Batalden
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Wilhelmsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204337
Line Flem Høst
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Line Flem Høst
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 204352
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204354
Karoline Comiskey Olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Comiskey Olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204355
Victoria Espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria Espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205715
Christoffer Sørlie
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 205715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christoffer Sørlie
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206355
Olai HAGLAND
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai HAGLAND
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206359
Juni Bjørneset
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 206359
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Juni Bjørneset
, Soon Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206862
Peder Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peder Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206865
Anna Mathea Skar
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 206865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Mathea Skar
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207539
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Skaugset Olderkjær
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207541
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein August Wikesland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207547
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sigurd tveit
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Josefine Hvass Bendiksby
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207719
Eline Flotoft Elnan
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 207719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Flotoft Elnan
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207828
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 207828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207832
Celine Therese Herud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celine Therese Herud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigrid Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208468
Margrethe Pettersson
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208468
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Margrethe Pettersson
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208533
Marthe Enger Eide
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthe Enger Eide
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 209135
Knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
SWE 195231
Rasmus ALNEBECK
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 195231
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rasmus ALNEBECK
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser 4.7
SWE 199612
Olle Lindbom
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 199612
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olle Lindbom
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser 4.7
SWE 199616
Ronja Lundberg
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 199616
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ronja Lundberg
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser 4.7
SWE 203884
Emil Alnebeck
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 203884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Alnebeck
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser Radial
SWE 204304
Wilhelm Kark
Seilforening:
Kungl Svenska Segel Sällskapet
Seilnummer:
SWE 204304
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wilhelm Kark
, Kungl Svenska Segel Sällskapet
Klasse: Laser Radial
SWE 207536
Julia Dahlberg
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 207536
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julia Dahlberg
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser 4.7
SWE 208291
Klara Utterström
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 208291
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Klara Utterström
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser 4.7
SWE 208879
Lovisa Karlsson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 208879
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lovisa Karlsson
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil