Klasse: 29er |
NOR 12
Vilde A.S Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Marthe B. Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde A.S Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 204
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2015 |
NM |
2 |
|
|
|
Sofie Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1035
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Alexander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert With |
Asker Seilforening |
NOR 1225
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1225 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2014 |
NM |
2 |
RS Feva |
|
|
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 1374
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1595
Elise Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Madelen S. Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1596
Anders Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1596
|
|
Iver August Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 1606
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Jostein Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1665
Julie Lutro Emberland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1665
|
|
Eilif Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Lutro Emberland |
Asker Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2015 |
NM |
2 |
|
|
|
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 2044
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pia Dahl Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2319
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Dahl Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2417
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Casper Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
SWE 213
Oscar Engström
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 213
|
|
Hugo Westberg
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Engström |
Lerums Segelsällskap |
SWE 1699
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 1699
|
|
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: SWE 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
SWE 1751
Elin Nordin
Seilforening: KKKK Seilnummer: SWE 1751
|
|
Samuel Fredrikson
Seilforening: KKKK Seilnummer: SWE 1751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elin Nordin |
KKKK |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 2
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2 Beste prestasjoner
2016 |
77 plass, Lake Garda Meeting Optimist 2016 |
2015 |
Ranket 19 samenlagt i Norges Cup Optimist |
2015 |
12 plass i Nordisk Mesterskap, Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3
Seilbakgrunn Optimist med gjeste opptreden i Laser for første gang.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19201
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 19201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 152803
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 152803
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 196984
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 196984
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 198745
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 198745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 201111
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2015 |
NoM |
3 |
Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355 Beste prestasjoner
2015 |
6. plass NM Laser 4.7 |
2015 |
Nordisk mesterskap i optimist |
2016 |
5. plass NC 1 Laser 4.7 |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 206867
Kornelia Juul Nyland
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 206867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kornelia Juul Nyland |
Arendals Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207546
Martine B. Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
Seilbakgrunn Optimist seiler i 7 år, NC, Nordisk 2 ganger, div. utenlandsamlinger Medemblikk , Las Palmas, Quatar
Laser 4.7 i ca 2 år, NC, EM Polen
Topp 3 jente i norge Beste prestasjoner
2016 |
Norgescup Asker ( 3 plass ) |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martine B. Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 209135
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 210225
Thomas J Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas J Frigstad |
Lillesand Seilforening |
SWE 204034
Lucas Bergström
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 204034
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bergström |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Laser Radial |
DEN 210467
Laura Kragh Frederiksen
Seilforening: Egå Sejlklub Seilnummer: DEN 210467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laura Kragh Frederiksen |
Egå Sejlklub |
FIN 5520
Veera Kaakinen
Seilforening: Nylandska jaktklubben Seilnummer: FIN 5520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Veera Kaakinen |
Nylandska jaktklubben |
FIN 201553
Adele Tanhuanpaa
Seilforening: Nylandska jaktklubben Seilnummer: FIN 201553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Adele Tanhuanpaa |
Nylandska jaktklubben |
NOR 8
Vebjørn Sandaker
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Sandaker |
Drammens Seilforening |
NOR 18638
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 18638 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2013 |
NoM |
3 |
Laser Radial |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
Seilbakgrunn Vart i 15 år, 2016 blir mitt 16 år som aktiv seiler.
Optimist
Zoom 8
E-jolle
Laser og andre div. utprøvde båter
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 181323
Victor Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 181323
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 197343
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 197343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198950
Seilbakgrunn Optimist fra 2005
VM Optimist 2012 Dom Republ.
Laser fra 2013
Worlds Laser Radial,Youth U19, Malaysia 2015/16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Skaar |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203660
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 204355
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 205716
Victor Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205716
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 206866
Alexander Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 207107
Tiril Bue
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tiril Bue |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207133
Line Flem Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Line Flem Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sigurd tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207832
Celine Therese Herud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207832 Beste prestasjoner
2012 |
Gull VM laser 4,7 |
2013 |
Sølv VM Laser Radial U19 |
2009 |
Sølv NM optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Celine Therese Herud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208511
Marthe Enger Eide
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 208511
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marthe Enger Eide |
Bærum Seilforening |
NOR 208533
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 207534
Olivia Bergström
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 207534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Bergström |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
Deltagere i klassen: 34 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 1
Pål Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Brudevoll |
Drammens Seilforening |
NOR 204063
Michael Seddon
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 204063
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Michael Seddon |
Drammens Seilforening |
NOR 204666
Atle Lohrmann
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 204666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Atle Lohrmann |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3261
Charlotte Kvande Hay
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 3261
|
|
Emma Ditaranto
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 3261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Charlotte Kvande Hay |
Trondhjems Seilforening |
NOR 4416
Alexander Boulland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4416
|
|
Arthur Llewelyn
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Boulland |
Bærum Seilforening |
NOR 5196
Wilma Asting
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5196
|
|
Hedda Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 5196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilma Asting |
Moss Seilforening |
NOR 5207
Ola J. Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5207
|
|
Sondre Lorvik
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola J. Olstrøm |
Moss Seilforening |
NOR 5208
Linus Gylseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Ulrik Møller Broen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linus Gylseth |
Moss Seilforening |
NOR 5213
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2015 |
NM |
2 |
|
|
|
Sander Kjendbakke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 5308
Linus Ekvold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5308
|
|
Audun Butenchøn
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linus Ekvold |
Moss Seilforening |
NOR 5593
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Bengston |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5743
Jo Ingve Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5743
|
|
Andreas Salvesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5743
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jo Ingve Nymann Jåvold |
Bærum Seilforening |
NOR 5793
Jens Bækkevold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5793
|
|
Emma Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Bækkevold |
Moss Seilforening |
NOR 5893
Ida Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Nora Bruaseth Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida Olstrøm |
Moss Seilforening |
NOR 5974
Jorunn Kyvik Kornbrekk
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 5974
|
|
Skage Kyvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 5974
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jorunn Kyvik Kornbrekk |
Haugesund Seilforening |
NOR 5975
Solveig Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
David Weisser
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Solveig Brudevoll |
Drammens Seilforening |
NOR 5976
Francis Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5976
|
|
Aksel Strøm
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5976
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Francis Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 5978
Dagny Mathilde Mohn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
Lea Aaserud Borgen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dagny Mathilde Mohn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 6215
Hedda Corneliussen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6215
|
|
Sarah Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedda Corneliussen |
Drammens Seilforening |
NOR 6348
Lahaug Alexander Johansen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6348
|
|
Vebjørn Ringereide
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lahaug Alexander Johansen |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |