Klasse: Europajolle - Gutt |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksander Gauslaa |
Lillesand Seilforening |
NOR 437
Martin Andreas Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Andreas Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 866
Erlend Nøss Rustekaas
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erlend Nøss Rustekaas |
Arendals Seilforening |
NOR 390
Samuel Selås
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Selås |
Arendals Seilforening |
NOR 881
Martin Johan Janssen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Johan Janssen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 358
Tiago sousa
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tiago sousa |
Søgne Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Europajolle - Jente |
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 902
Linnea Megrund Bartho
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 902
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Megrund Bartho |
Tønsberg Seilforening |
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |