Klasse: 2.4 mR |
NOR 96
Elisabeth Ihlen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elisabeth Ihlen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 98
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Sverre Førde |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 431
Jan Nordin
Seilforening: Fagerviks Båtklubb Seilnummer: SWE 431
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Nordin |
Fagerviks Båtklubb |
NOR 118
ole eide
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ole eide |
Røyken Seilforening |
NOR 130
sigurd utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sigurd utbjoe |
Stord Seilforening |
SWE 442
Hans Ekholm
Seilforening: Sundsvalls Segelsällskap Seilnummer: SWE 442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Ekholm |
Sundsvalls Segelsällskap |
NOR 127
Ove Rørvik
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ove Rørvik |
Ålesunds Seilforening |
NOR 132
Ola Herje jr.
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Herje jr. |
Ålesunds Seilforening |
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
anthony Hayers |
Ålesunds Seilforening |
NOR 117
Pål Kragset
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Kragset |
Ålesunds Seilforening |
NOR 81
sverre førde
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 81
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sverre førde |
Ålesunds Seilforening |
NOR 112
Trond Mele
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 112
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Mele |
Ålesunds Seilforening |
NOR 126
Hans Ludvig Skjong
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Ludvig Skjong |
Ålesunds Seilforening |
NOR 122
Inge Almås
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inge Almås |
Ålesunds Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |