Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Invitasjon
NSFs regler for NM 2016
Klassereglar Yngling
NSFs lisensside
Kunngjering Yngling-NM
Korleis finne fram?
Eigenerklæringsskjema Yngling
HSK's KM-reglar for Eintype
Seilingsbestemmelser Yngling-NM
Seilingsbestemmelser Melges
Førebelse resultat Melges
Historie - tidligere regatta
RAN Eintype Regatta 2015
RAN Eintype Regatta 2014
RAN Eintype Regatta 2013
RAN Eintype Regatta 2012
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
028
NOR Uten nr (svart båt)
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR Uten nr (svart båt)
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLACK JACK
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR Uten nr (svart båt)
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Buch
, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 600
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne,
Sindre Alvestad,
Henrik Rye Jakobsen,
Klasse: Melges 24
NOR 404
chris skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Team Guffen
Seilnummer:
NOR 404
Torbjørn Halvorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Guffen
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEAM GUFFEN
chris skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Team Guffen
Seilnummer:
NOR 404
Torbjørn Halvorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Guffen
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
chris skogen
, Askøy Seilforening
Torbjørn Halvorsen,
Torstein Hellebust,
Klasse: Yngling
NOR 369
Øyvind Skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Team Daffy
Seilnummer:
NOR 369
Kristian Øpstad
Seilforening:
Båtnavn:
Team Daffy
Seilnummer:
NOR 369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEAM DAFFY
Øyvind Skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Team Daffy
Seilnummer:
NOR 369
Kristian Øpstad
Seilforening:
Båtnavn:
Team Daffy
Seilnummer:
NOR 369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Skogen
, Askøy Seilforening
Kristian Øpstad,
Harald Svardal,
Klasse: Yngling
NOR 105
Lene Seim
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Batman
Seilnummer:
NOR 105
Claus Gladyszak
Seilforening:
Båtnavn:
Batman
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BATMAN
Lene Seim
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Batman
Seilnummer:
NOR 105
Claus Gladyszak
Seilforening:
Båtnavn:
Batman
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lene Seim
, Ran Seilforening
Claus Gladyszak,
Petter Hermansen,
Klasse: Yngling
NOR 007
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Salt 5
Seilnummer:
NOR 007
Kurt Furnes
Seilforening:
Båtnavn:
Salt 5
Seilnummer:
NOR 007
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SALT 5
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Salt 5
Seilnummer:
NOR 007
Kurt Furnes
Seilforening:
Båtnavn:
Salt 5
Seilnummer:
NOR 007
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Kurt Furnes,
Leif Gunnar Sandtorv,
Klasse: Yngling
NOR 344
Jan Hopland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
REDWHITEBLUE
Jan Hopland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Hopland
, Askøy Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 99
Erling Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Erlingen.
Seilnummer:
NOR 99
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ERLINGEN.
Erling Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Erlingen.
Seilnummer:
NOR 99
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Gangdal
, Stord Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 30
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
JAVA Stord
Seilnummer:
NOR 30
Karoline F Dale
Seilforening:
Båtnavn:
JAVA Stord
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JAVA STORD
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
JAVA Stord
Seilnummer:
NOR 30
Karoline F Dale
Seilforening:
Båtnavn:
JAVA Stord
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingvald Miljeteig
, Stord Seilforening
Karoline F Dale,
Jakob Molland,
Jonas Børtveit,
Knut-Ove Eidsnes,
Klasse: Melges 24
NOR 799
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 799
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLE 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 799
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Edward Jansen
, Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy,
Espen Markhus,
Klasse: Melges 24
NOR 251
Rimmert van der Kooij
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Mikael Viggen
Seilforening:
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BøLLA
Rimmert van der Kooij
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Mikael Viggen
Seilforening:
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rimmert van der Kooij
, Trondhjems Seilforening
Mikael Viggen,
Julian Straus,
Marta Lall,
Klasse: Yngling
FRA 3
mario ditaranto
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Odette
Seilnummer:
FRA 3
Svend Tollak Munkejord
Seilforening:
Båtnavn:
Odette
Seilnummer:
FRA 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ODETTE
mario ditaranto
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Odette
Seilnummer:
FRA 3
Svend Tollak Munkejord
Seilforening:
Båtnavn:
Odette
Seilnummer:
FRA 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
mario ditaranto
, Trondhjems Seilforening
Svend Tollak Munkejord,
Christophe Pelabon,
Klasse: Yngling
NOR 411
Kenneth Buvik
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Thor
Seilnummer:
NOR 411
Christoffer Buvik
Seilforening:
Båtnavn:
Thor
Seilnummer:
NOR 411
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
THOR
Kenneth Buvik
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Thor
Seilnummer:
NOR 411
Christoffer Buvik
Seilforening:
Båtnavn:
Thor
Seilnummer:
NOR 411
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kenneth Buvik
, Trondhjems Seilforening
Christoffer Buvik,
Klasse: Yngling
NOR 189
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
joakim pedersen
Seilforening:
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
COME ALOT
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
joakim pedersen
Seilforening:
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
kenneth bruseland
, Farsund Seilforening
joakim pedersen,
ørjan bruseland,
øyvind ore,
Klasse: Melges 24
NOR 409
Svein Andre Hol
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Eivind Mellingen
Seilforening:
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WHITE RUSSIAN
Svein Andre Hol
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Eivind Mellingen
Seilforening:
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Andre Hol
, Askøy Seilforening
Eivind Mellingen,
Fabian Bruvik,
Klasse: Yngling
NOR 697
Rolf Granli Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Torodd Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
YOLO
Rolf Granli Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Torodd Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rolf Granli Gangdal
, Stord Seilforening
Torodd Olsen,
Ole Reinert Eskeland,
Kristian Aamodt,
Klasse: Melges 24
NOR 25
Joachim Lowzow
Seilforening:
Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 25
Herman Christoffersen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim Lowzow
Seilforening:
Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 25
Herman Christoffersen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim Lowzow
, Sjøkrigsskolen Seilforening
Herman Christoffersen,
Julius Yran,
Klasse: Yngling
NOR 138
Karl Emil Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Skyline
Seilnummer:
NOR 138
Magnus Mjømen
Seilforening:
Båtnavn:
Skyline
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SKYLINE
Karl Emil Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Skyline
Seilnummer:
NOR 138
Magnus Mjømen
Seilforening:
Båtnavn:
Skyline
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karl Emil Haugen
, Askøy Seilforening
Magnus Mjømen,
Ingrid Øpstad,
Klasse: Yngling
NOR 311
stian soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Skvettlappen
Seilnummer:
NOR 311
Jon Lystrup
Seilforening:
Båtnavn:
Skvettlappen
Seilnummer:
NOR 311
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SKVETTLAPPEN
stian soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Skvettlappen
Seilnummer:
NOR 311
Jon Lystrup
Seilforening:
Båtnavn:
Skvettlappen
Seilnummer:
NOR 311
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
stian soltvedt
, Askøy Seilforening
Jon Lystrup,
Klasse: Yngling
NOR 217
Silje Christine Fløysand
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Wild Thing
Seilnummer:
NOR 217
Trine Fossheim
Seilforening:
Båtnavn:
Wild Thing
Seilnummer:
NOR 217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WILD THING
Silje Christine Fløysand
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Wild Thing
Seilnummer:
NOR 217
Trine Fossheim
Seilforening:
Båtnavn:
Wild Thing
Seilnummer:
NOR 217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Silje Christine Fløysand
, Askøy Seilforening
Trine Fossheim,
Kristian Amlie,
Klasse: Yngling
ITA 799
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
JAVA Askoy
Seilnummer:
ITA 799
Bernt Svendsen
Seilforening:
Båtnavn:
JAVA Askoy
Seilnummer:
ITA 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JAVA ASKOY
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
JAVA Askoy
Seilnummer:
ITA 799
Bernt Svendsen
Seilforening:
Båtnavn:
JAVA Askoy
Seilnummer:
ITA 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gordon Wright
, Askøy Seilforening
Bernt Svendsen,
Sandy Macarly,
Klasse: Melges 24
NOR 95
Frank Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Victoria
Seilnummer:
NOR 95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VICTORIA
Frank Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Victoria
Seilnummer:
NOR 95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frank Huth
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
NOR 345
Håvard Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Sølvguttene
Seilnummer:
NOR 345
Stian Bruvoll
Seilforening:
Båtnavn:
Sølvguttene
Seilnummer:
NOR 345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SøLVGUTTENE
Håvard Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Sølvguttene
Seilnummer:
NOR 345
Stian Bruvoll
Seilforening:
Båtnavn:
Sølvguttene
Seilnummer:
NOR 345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Håvard Espeseth
, Askøy Seilforening
Stian Bruvoll,
Klasse: Yngling
NOR 1
Christos Kalavrytinos
Seilforening:
Båtnavn:
NTNUI
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NTNUI
Christos Kalavrytinos
Seilforening:
Båtnavn:
NTNUI
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christos Kalavrytinos
,
Klasse: Yngling
NOR 506
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 506
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 506
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DO IT
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 506
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 506
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Julius Nilsen
, Bergens Seilforening
Sølvi Uthaug,
Bård Ove Hansen,
Klasse: Melges 24
NOR 628
Trond Aarø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 628
Eirik Knudsen
Seilforening:
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ILTER
Trond Aarø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 628
Eirik Knudsen
Seilforening:
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Aarø
, Ran Seilforening
Eirik Knudsen,
Jon Arild Tørresdal,
Helge Holmbek,
Klasse: Melges 24
NOR 71
Ronny Rognhaugen
Seilforening:
Vågsbygd Seilforening
Båtnavn:
Yme
Seilnummer:
NOR 71
Silje Elisabeth Rognhaugen
Seilforening:
Båtnavn:
Yme
Seilnummer:
NOR 71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
YME
Ronny Rognhaugen
Seilforening:
Vågsbygd Seilforening
Båtnavn:
Yme
Seilnummer:
NOR 71
Silje Elisabeth Rognhaugen
Seilforening:
Båtnavn:
Yme
Seilnummer:
NOR 71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ronny Rognhaugen
, Vågsbygd Seilforening
Silje Elisabeth Rognhaugen,
Erling Rognhaugen,
Klasse: Yngling
NOR 221
Fredrik Karlsen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Asterix
Seilnummer:
NOR 221
Jan-Tore Horn
Seilforening:
Båtnavn:
Asterix
Seilnummer:
NOR 221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ASTERIX
Fredrik Karlsen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Asterix
Seilnummer:
NOR 221
Jan-Tore Horn
Seilforening:
Båtnavn:
Asterix
Seilnummer:
NOR 221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Karlsen
, Askøy Seilforening
Jan-Tore Horn,
Knut Erik Hjorth,
Klasse: Yngling
Last ned CSV fil