27. mai - 28. mai 2017
BergenCup 2017
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
184
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3845
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3826
Wenche Talloen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wenche Talloen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 210225
Thomas Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 210225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3875
Tobias Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3886
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3721
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Edvin Iver Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3930
Nicolai Østeby
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Østeby
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 003
Nicolai Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3878
Thomas Efskind
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3878
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Efskind
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192679
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 192679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3687
Mats Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3687
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3889
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3960
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Bjørve Thuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3885
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3914
Nicklas Høst
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3914
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicklas Høst
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frida Bakke Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3948
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3771
Karen Linnestad Spone
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karen Linnestad Spone
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3850
FREDRIKKE FOSS
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FREDRIKKE FOSS
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Tønnessen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3619
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jakob Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3915
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 204758
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3975
Erik Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3975
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mari Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3476
Helene Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3476
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3621
Felix A. Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix A. Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3288
Jenny Elise Carlsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3288
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Elise Carlsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 203887
Ludvig Carlsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 203887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Carlsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand August Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3709
Nanna Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2965
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Baanrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Sverre
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211309
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3738
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Emil Egeberg Hansen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Joachim Bergsbakk
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206869
GURO GJESDAL
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GURO GJESDAL
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207543
Victoria Espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207543
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria Espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3762
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 198747
Jacob Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 198747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3642
Linus Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3642
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 1231
August Landmark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1231
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Landmark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 210217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthe Elvrum
, Soon Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3089
Anna Helene Salvanes
Seilforening:
Søgne Seilforening
Seilnummer:
NOR 3089
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Helene Salvanes
, Søgne Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Øren-Svensen
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 190684
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 190684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigrid Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208683
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 208683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Linnerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Røgeberg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 332
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mina Mobekk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 212553
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 212553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofia Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Tobias Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 204336
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204336
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 201640
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christoffer Sørlie
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bruaset Andersen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3794
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nilas Goa Diab
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 3658
Lucie Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3658
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lucie Franssen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3475
Kajsa Mathilde Bergman
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3475
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kajsa Mathilde Bergman
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3809
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3809
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Sofie Ekeberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 207833
Line Flem Høst
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207833
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Line Flem Høst
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Sofie Kjellevold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 3663
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 205719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3546
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaisa Sofie Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 2986
Ruben Rosenkilde
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 2986
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ruben Rosenkilde
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3352
Alexander Rosenkilde
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3352
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Rosenkilde
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3906
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3906
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 2437
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kathinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 210222
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3207
Sara Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3207
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sara Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3472
Tea Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3472
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tea Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 201735
Magnus behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3750
Vilde Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 208724
Sivert S With
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 208724
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert S With
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lea Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eira Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3773
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
Last ned CSV fil