30. mai - 6. juni 2017
OAS Kretsmesterskap i Express 2017
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser 2017 KM Express
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
040
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
BAGHDAD EXPRESS
Seilnummer:
NOR 600
BAGHDAD EXPRESS
Kristian Nergaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
BAGHDAD EXPRESS
Seilnummer:
NOR 600
Kristian Nergaard
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 2007
GLORY
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 501
BLACK JACK
Thomas Elvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 501
Thomas Elvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 1150
HVERGANG
Trygve Leergaard
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 1150
Trygve Leergaard
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 755
Erik Holter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 755
ORCA
Erik Holter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 755
Erik Holter
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 536
Stein Sørlie
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Proxy
Seilnummer:
NOR 536
PROXY
Stein Sørlie
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Proxy
Seilnummer:
NOR 536
Stein Sørlie
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Albicilla
Seilnummer:
NOR 186
ALBICILLA
Camilla Nore
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Albicilla
Seilnummer:
NOR 186
Camilla Nore
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 147
Arild Holt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sånnja
Seilnummer:
NOR 147
SåNNJA
Arild Holt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sånnja
Seilnummer:
NOR 147
Arild Holt
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 349
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gormeline Racing
Seilnummer:
NOR 349
GORMELINE RACING
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gormeline Racing
Seilnummer:
NOR 349
Jan Fredrik Knudsen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 1121
AAAAAAAAAAAA aa
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Team Blow
Seilnummer:
NOR 1121
TEAM BLOW
AAAAAAAAAAAA aa
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Team Blow
Seilnummer:
NOR 1121
AAAAAAAAAAAA aa
, Arendals Seilforening
Klasse: Express
NOR 2000
Sven Augland
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
PULS
Seilnummer:
NOR 2000
PULS
Sven Augland
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
PULS
Seilnummer:
NOR 2000
Sven Augland
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express
NOR 134
Andreas Næss
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gunhild
Seilnummer:
NOR 134
GUNHILD
Andreas Næss
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gunhild
Seilnummer:
NOR 134
Andreas Næss
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Crazy Anna
Seilnummer:
NOR 819
CRAZY ANNA
Richard Karlsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Crazy Anna
Seilnummer:
NOR 819
Richard Karlsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 54
BBB BBB
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 54
NN
BBB BBB
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 54
BBB BBB
,
Klasse: Express
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
DNF3
Seilnummer:
NOR 164
DNF3
Jostein Magnussen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
DNF3
Seilnummer:
NOR 164
Jostein Magnussen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 91
CCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCC
Seilforening:
Båtnavn:
New Sweden
Seilnummer:
NOR 91
NEW SWEDEN
CCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCC
Seilforening:
Båtnavn:
New Sweden
Seilnummer:
NOR 91
CCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCC
,
Klasse: Express
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer:
NOR 952
REGATTAMASKINEN ASBJøRN
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer:
NOR 952
Ane Berg Tomter
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 2
Erik Rønneberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snabben
Seilnummer:
NOR 2
SNABBEN
Erik Rønneberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snabben
Seilnummer:
NOR 2
Erik Rønneberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
MILONGA
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 535
Erling Guderud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Thunderchicken
Seilnummer:
NOR 535
THUNDERCHICKEN
Erling Guderud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Thunderchicken
Seilnummer:
NOR 535
Erling Guderud
, Bærum Seilforening
Klasse: Express
NOR 997
HMK Harald V
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Fram XVII
Seilnummer:
NOR 997
FRAM XVII
HMK Harald V
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Fram XVII
Seilnummer:
NOR 997
HMK Harald V
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 537
Pål Albinson
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Pinta
Seilnummer:
NOR 537
PINTA
Pål Albinson
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Pinta
Seilnummer:
NOR 537
Pål Albinson
, Skøyen Seilforening
Klasse: Express
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
innit!
Seilnummer:
NOR 1080
INNIT!
Arne Haabeth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
innit!
Seilnummer:
NOR 1080
Arne Haabeth
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
JaJa
Seilnummer:
NOR 988
JAJA
Randi Wøien
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
JaJa
Seilnummer:
NOR 988
Randi Wøien
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mani To
Seilnummer:
NOR 493
MANI TO
Dag Tønder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mani To
Seilnummer:
NOR 493
Dag Tønder
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 1105
AKVA
Ivar Engen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 1105
Ivar Engen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 253
Gerhard Lorange
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
EXENA
Gerhard Lorange
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Gerhard Lorange
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Expenser
Seilnummer:
NOR 950
EXPENSER
Morten Larsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Expenser
Seilnummer:
NOR 950
Morten Larsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express
NOR 378
DDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDD
Seilforening:
Båtnavn:
Tussi
Seilnummer:
NOR 378
TUSSI
DDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDD
Seilforening:
Båtnavn:
Tussi
Seilnummer:
NOR 378
DDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDD
,
Klasse: Express
NOR 98
Inger Vikan
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Expresso
Seilnummer:
NOR 98
EXPRESSO
Inger Vikan
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Expresso
Seilnummer:
NOR 98
Inger Vikan
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 136
Tore Volden
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Seilnummer:
NOR 136
BRISEN
Tore Volden
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Seilnummer:
NOR 136
Tore Volden
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 121
Peter Dørsch
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
XANIA
Peter Dørsch
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
Peter Dørsch
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 916
Louisa Børresen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Crazy Bananas
Seilnummer:
NOR 916
CRAZY BANANAS
Louisa Børresen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Crazy Bananas
Seilnummer:
NOR 916
Louisa Børresen
, Bærum Seilforening
Klasse: Express
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sfinx
Seilnummer:
NOR 212
SFINX
Kjetil Mo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sfinx
Seilnummer:
NOR 212
Kjetil Mo
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 193
Stig Arild Pettersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Faux pas
Seilnummer:
NOR 193
FAUX PAS
Stig Arild Pettersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Faux pas
Seilnummer:
NOR 193
Stig Arild Pettersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 205
Ulrik Hesselroth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hjørdis
Seilnummer:
NOR 205
HJøRDIS
Ulrik Hesselroth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hjørdis
Seilnummer:
NOR 205
Ulrik Hesselroth
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 829
Jon Erland Madsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Perplex
Seilnummer:
NOR 829
PERPLEX
Jon Erland Madsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Perplex
Seilnummer:
NOR 829
Jon Erland Madsen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 171
Geir Gotteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
North Shore
Seilnummer:
NOR 171
NORTH SHORE
Geir Gotteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
North Shore
Seilnummer:
NOR 171
Geir Gotteberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 168
Andre Vogt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Elix
Seilnummer:
NOR 168
ELIX
Andre Vogt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Elix
Seilnummer:
NOR 168
Andre Vogt
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 172
Thomas Gudbjerg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
VINA
Seilnummer:
NOR 172
VINA
Thomas Gudbjerg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
VINA
Seilnummer:
NOR 172
Thomas Gudbjerg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
Last ned CSV fil