5. august - 6. august 2017
Master NM Snipe
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Startlister
Startlister
For deltagerne
NOR for Master NM Snipe 2017
Oppdatert seilingsbestemmelser for Master NM Snipe 2017 ver. 3
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
014
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IKKE PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Berthelsen
, Bærum Seilforening
Janett Krefting, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30498
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Anne-Line Sundal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LIBERTY
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Anne-Line Sundal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Victor Svendsen
, Oslo Seilforening
Anne-Line Sundal, Oslo Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31414
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Kathrine Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CINCIN
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Kathrine Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tord Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Kathrine Bakke Hjellestad, Hjellestad Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
, Bærum Seilforening
Linda Vos,
Klasse: Snipe
NOR 30883
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre
, Brevik Seilforening
Karen Kristoffersen, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29720
Kjell Ove Birkeland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Ivar Olaf Jacobsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FRISK
Kjell Ove Birkeland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Ivar Olaf Jacobsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kjell Ove Birkeland
, Hjellestad Seilforening
Ivar Olaf Jacobsen, Hjellestad Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FUN4US
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Lise Gehrken, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30700
Birger Andreas Bull
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Fredrik Bjønness
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOJO
Birger Andreas Bull
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Fredrik Bjønness
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birger Andreas Bull
, Bærum Seilforening
Fredrik Bjønness, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29673
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CONSTANTIA
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Poulsson
, Bærum Seilforening
harald walder, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PROGDOG
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stein jacobsen
, Bærum Seilforening
stein jacobsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29428
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FILIOLUS
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Sinding-Larsen
, Bærum Seilforening
Liv Sinding-Larsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30318
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Janne Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Janne Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
, Bærum Seilforening
Janne Ugelstad, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29942
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NENNA
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karin Kolle
, Tønsberg Seilforening
Halvor Schøyen, Tønsberg Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30556
T.Thorgeir Harsem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Ida Harsem
Seilforening:
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GISSUR HVITE
T.Thorgeir Harsem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Ida Harsem
Seilforening:
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
T.Thorgeir Harsem
, Bærum Seilforening
Ida Harsem,
Klasse: Snipe
Last ned CSV fil