Klasse: Express |
NOR 413
Øystein Spetland
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: FiXit Seilnummer: NOR 413
|
|
Gøran Spetland
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: FiXit Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FiXit
Øystein Spetland
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: FiXit Seilnummer: NOR 413
|
|
Gøran Spetland
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: FiXit Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Spetland |
Mandal Seilforening |
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crazy Anna
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Richard Karlsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 195
Øyvind Henriksen
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Klara Seilnummer: NOR 195
|
|
Skjalg Thunes
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Klara Seilnummer: NOR 195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Klara
Øyvind Henriksen
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Klara Seilnummer: NOR 195
|
|
Skjalg Thunes
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Klara Seilnummer: NOR 195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Henriksen |
Stavanger Seilforening |
NOR 216
Bård Sæthre
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Retro Seilnummer: NOR 216
|
|
Håkon Leth-Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Retro Seilnummer: NOR 216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Retro
Bård Sæthre
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Retro Seilnummer: NOR 216
|
|
Håkon Leth-Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Retro Seilnummer: NOR 216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bård Sæthre |
Brevik Seilforening |
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black jack Seilnummer: NOR 501
|
|
Magnus Brun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black jack Seilnummer: NOR 501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Black jack
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black jack Seilnummer: NOR 501
|
|
Magnus Brun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black jack Seilnummer: NOR 501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR-154
Jon A Houge
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team Bitpro Seilnummer: NOR-154
|
|
Kjetil Solvang
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team Bitpro Seilnummer: NOR-154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team Bitpro
Jon A Houge
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team Bitpro Seilnummer: NOR-154
|
|
Kjetil Solvang
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team Bitpro Seilnummer: NOR-154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon A Houge |
Christianssands Seilforening |
NOR 605
Rune Lande
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Team Ellida II Seilnummer: NOR 605
|
|
Hans Jacob Rossebø
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Team Ellida II Seilnummer: NOR 605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team Ellida II
Rune Lande
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Team Ellida II Seilnummer: NOR 605
|
|
Hans Jacob Rossebø
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Team Ellida II Seilnummer: NOR 605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rune Lande |
Haugesund Seilforening |
NOR 1121
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
Joachim Nærø
Seilforening: Flosta Seilforening Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team www.Blow.no - Båtførerprøven
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
Joachim Nærø
Seilforening: Flosta Seilforening Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven Seilnummer: NOR 1121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Petter Mørland Pedersen |
Arendals Seilforening |
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Glory
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Geir Victor Svendsen |
Oslo Seilforening |
NOR 1046
Halvor Aaslestad
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Gullhøna Seilnummer: NOR 1046
|
|
Jone Aaslestad
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båtnavn: Gullhøna Seilnummer: NOR 1046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gullhøna
Halvor Aaslestad
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Gullhøna Seilnummer: NOR 1046
|
|
Jone Aaslestad
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båtnavn: Gullhøna Seilnummer: NOR 1046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Halvor Aaslestad |
Stavanger Seilforening |
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
innit!
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 952
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
Ane Berg Tomter
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Regattamaskinen Asbjørn
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
Ane Berg Tomter
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Camilla Foss Hanssen |
Oslo Seilforening |
NOR 349
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
Gorm Bue Søby
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tilbake
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
Gorm Bue Søby
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Fredrik Knudsen |
Oslo Seilforening |
NOR 2001
Fredrik Hansen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Elin Mjelde Gjerde
Seilforening: Molde Seilforening Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pondus
Fredrik Hansen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Elin Mjelde Gjerde
Seilforening: Molde Seilforening Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Hansen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 1150
Esben Keim
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Espen Tønnesson
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hvergang
Esben Keim
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Espen Tønnesson
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Esben Keim |
Oslo Seilforening |
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Akva
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 936
Bjørn W Johansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Excel Seilnummer: NOR 936
|
|
Stefano Holguin
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Excel Seilnummer: NOR 936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Excel
Bjørn W Johansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Excel Seilnummer: NOR 936
|
|
Stefano Holguin
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Excel Seilnummer: NOR 936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn W Johansen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 66
Morten Hetlevik
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: 4eX Seilnummer: NOR 66
|
|
Leif Jørgen Andersen
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: 4eX Seilnummer: NOR 66
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
4eX
Morten Hetlevik
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: 4eX Seilnummer: NOR 66
|
|
Leif Jørgen Andersen
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: 4eX Seilnummer: NOR 66
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Hetlevik |
Mandal Seilforening |
NOR 535
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
Alexander Mysen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thunderchicken
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
Alexander Mysen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Guderud |
Bærum Seilforening |
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
Arnold Teeuwen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Expenser
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
Arnold Teeuwen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
Nina Bjærum
Seilforening: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sfinx
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
Nina Bjærum
Seilforening: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjetil Mo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 253
Gerhard Lorange
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exena
Gerhard Lorange
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gerhard Lorange |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 378
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Nils Melsom Kristensen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tussi
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Nils Melsom Kristensen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Birthe Marie Steensen |
Horten Seilforening |
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Ole Martin Nodenes
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DNF3
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Ole Martin Nodenes
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
SWE 2010
Arne K Larssen
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: regatta.nu Seilnummer: SWE 2010
|
|
Sven Augland
Seilforening: Båtnavn: regatta.nu Seilnummer: SWE 2010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
regatta.nu
Arne K Larssen
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: regatta.nu Seilnummer: SWE 2010
|
|
Sven Augland
Seilforening: Båtnavn: regatta.nu Seilnummer: SWE 2010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne K Larssen |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Jannike Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JaJa
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Jannike Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 173
Ida Aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Gerd Seilnummer: NOR 173
|
|
Stian Aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Gerd Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gerd
Ida Aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Gerd Seilnummer: NOR 173
|
|
Stian Aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Gerd Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida Aarum |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
Svein Ersdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milonga
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
Svein Ersdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Malthe-Sørenssen |
Oslo Seilforening |
NOR 329
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 329
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjappfot
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 329
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terje Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 190
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Seilnummer: NOR 190
|
|
erik Skagen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Seilnummer: NOR 190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salacia
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Seilnummer: NOR 190
|
|
erik Skagen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Seilnummer: NOR 190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad Expressen Seilnummer: NOR 600
|
|
Trond Solli-Sæther
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad Expressen Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baghdad Expressen
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad Expressen Seilnummer: NOR 600
|
|
Trond Solli-Sæther
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad Expressen Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 54
Pål Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Passe Laidback Seilnummer: NOR 54
|
|
Ole Kristoffer Røed
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Passe Laidback Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Passe Laidback
Pål Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Passe Laidback Seilnummer: NOR 54
|
|
Ole Kristoffer Røed
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Passe Laidback Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 156
Andreas Myklebust
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Aquila 1 Seilnummer: NOR 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aquila 1
Andreas Myklebust
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Aquila 1 Seilnummer: NOR 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Myklebust |
Oslo Seilforening |
NOR 134
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
Jesper Thoresen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gunild
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
Jesper Thoresen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Næss |
Oslo Seilforening |
NOR 91
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
New Sweden
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Dukan |
Arendals Seilforening |
NOR 688
Ulrik Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hjørdis Seilnummer: NOR 688
|
|
Helge Solfjeld
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hjørdis Seilnummer: NOR 688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hjørdis
Ulrik Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hjørdis Seilnummer: NOR 688
|
|
Helge Solfjeld
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hjørdis Seilnummer: NOR 688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrik Hesselroth |
Oslo Seilforening |
NOR 193
Stig Arild Pettersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
Aron Halfen
Seilforening: Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Faux Pas
Stig Arild Pettersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
Aron Halfen
Seilforening: Båtnavn: Faux Pas Seilnummer: NOR 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stig Arild Pettersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 226
Arild Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Team target everyone Seilnummer: NOR 226
|
|
Ole I Dole
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Team target everyone Seilnummer: NOR 226
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team target everyone
Arild Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Team target everyone Seilnummer: NOR 226
|
|
Ole I Dole
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Team target everyone Seilnummer: NOR 226
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Heldal |
Røyken Seilforening |
NOR 755
erik holter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Orca
erik holter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
erik holter |
Oslo Seilforening |
NOR 147
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sånnja
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
NOR 997
Bjørn Mørland-Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fram XVII
Bjørn Mørland-Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Mørland-Pedersen |
Arendals Seilforening |
NOR 695
truls rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Else Seilnummer: NOR 695
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Else
truls rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Else Seilnummer: NOR 695
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
truls rognerud |
Oslo Seilforening |
NOR 536
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Morten Tenvig
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Proxy
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Morten Tenvig
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Mosvold Larsen |
Oslo Seilforening |
NOR 106
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Siela Expreience Seilnummer: NOR 106
|
|
Joar Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Siela Expreience Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Siela Expreience
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Siela Expreience Seilnummer: NOR 106
|
|
Joar Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Siela Expreience Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 44 |