|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
023 |
|
NOR 26
Marius Aandersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Olaf Christensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
PAKALOLO II
Marius Aandersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Olaf Christensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Aandersen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Olaf Christensen, Kongelig Norsk Seilforening Jan Robert Pedersen, Siri Sømme, Kongelig Norsk Seilforening Oskar Keller, Bærum Seilforening Peter Keller, Bærum Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Farr 30
Måltall: 1,000
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9618
Eirik Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 628,000
|
|
Thorstein Bryde
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 628,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FELICIA IV
Eirik Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 628,000
|
|
Thorstein Bryde
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 628,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Brekke, Tønsberg Seilforening Thorstein Bryde, Tønsberg Seilforening Karl Oskar Jørgensen, Sandefjord Seilforening Knut Bartho Hansen, Tønsberg Seilforening Wim Beukers, Tønsberg Seilforening Fredrik Smiths, Tønsberg Seilforening Ivar Brekke, Tønsberg Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-382
Måltall: 628,000
|
|
|
|
NOR 9660
Gunder Valle
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660 NOR Rating: NOR 654,200
|
|
Konrad Nøkleby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660 NOR Rating: NOR 654,200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ANDANTE
Gunder Valle
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660 NOR Rating: NOR 654,200
|
|
Konrad Nøkleby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660 NOR Rating: NOR 654,200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gunder Valle, Bundefjorden Seilforening Konrad Nøkleby, Bundefjorden Seilforening Marte Haugen, Bundefjorden Seilforening Julian Madsø, Bundefjorden Seilforening Bjørn Gunnar Johansen, Bundefjorden Seilforening Lasse Karstensen, Bundefjorden Seilforening Søren Gussner, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-332
Måltall: 654,200
|
|
|
|
NOR 10180
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Paul Skrede
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LUCKY LADY II
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Paul Skrede
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Lycke, Bærum Seilforening Paul Skrede, Bærum Seilforening Magne Øverås, Drøbaksund Seilforening Frank Bruarøy, Bærum Seilforening Ole Lycke, Bærum Seilforening Bernt Halseide, Asker Seilforening Steinar Aagesen, Bærum Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,000
|
|
|
|
NOR 10185
PER BUTLER WANG
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Fri av Fjærholmen Båttype: DEHLER 36 JV Seilnummer: NOR 10185 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Harald Walle
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Fri av Fjærholmen Båttype: DEHLER 36 JV Seilnummer: NOR 10185 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRI AV FJæRHOLMEN
PER BUTLER WANG
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Fri av Fjærholmen Båttype: DEHLER 36 JV Seilnummer: NOR 10185 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Harald Walle
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Fri av Fjærholmen Båttype: DEHLER 36 JV Seilnummer: NOR 10185 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PER BUTLER WANG, Tønsberg Seilforening Harald Walle, Tønsberg Seilforening Kjell Rune Magdahl, Tønsberg Seilforening Henning Traalum, Tønsberg Seilforening Jan Erik Johansen, Tønsberg Seilforening Marny Melkild, Tønsberg Seilforening Jørn Osnes, Tønsberg Seilforening Georg Ellila, Tønsberg Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: DEHLER 36 JV
Måltall: 0,000
|
|
|
|
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,999
|
|
Geir Daleng
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
JAMBO
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,999
|
|
Geir Daleng
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torgeir Sten Askvig, Asker Seilforening Geir Daleng, Asker Seilforening Leif Arild Åsheim, Stavanger Seilforening Hans Martin Veding, Stavanger Seilforening Tore Volden, Oslo Seilforening Halvard Broch-Due, Bærum Seilforening Ole Aabel, Asker Seilforening Fredrik Backe, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: J/109
Måltall: 0,999
|
|
|
|
NOR 10910
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Andreas Daae
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ILLE MORO
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Andreas Daae
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LUDVIG DAAE, Bundefjorden Seilforening Andreas Daae, Bundefjorden Seilforening Anders Wergeland, Kongelig Norsk Seilforening Lars Tholstrup, Ulstein Seilforening Per Helgesen, Fredrikstad Seilforening Truls Olsen, Fredrikstad Seilforening Einar Plathe, Asker Seilforening John Hatch, Fredrikstad Seilforening Thomas K Ullstein, |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 42Match
Måltall: 1,047
|
|
|
|
NOR 11655
Joachim Amland
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TIDIG 3
Joachim Amland
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim Amland, Ullern Seilforening Henrik Terjesen, Bærum Seilforening Joar Styve, Nordhordland Seilforening Øyvind Rishoff, Asker Seilforening Julius Wilhelm biermann, Kongelig Norsk Seilforening Mathias Mollatt, Moss Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,000
|
|
|
|
NOR 12143
Claus Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,125
|
|
Klaes Nyløf
Seilforening: KSSS Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SANTA
Claus Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,125
|
|
Klaes Nyløf
Seilforening: KSSS Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Claus Landmark, Soon Seilforening Klaes Nyløf, KSSS Johan Ek, KSSS Henrik Dahl, Nacka Strand Erik Brunborg, Cristiansand SF Vegard Guttormsen, Soon Seilforening Calle Andersen, Asker Seilforening Lillan Agerup, Kongelig Norsk Seilforening Cathrine Andersson, Asker Seilforening Lars Landmark, Soon Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,125
|
|
|
|
NOR 12243
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Per M Kragholm
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KAROLINE
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Per M Kragholm
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Skarsgård, Asker Seilforening Per M Kragholm, Færder Seilforening Janne Blessing, Velamsunds Båtklubb Sven Ulrik Nielsen, Christiania Seilforening Nick Willets, Vågsbygd Seilforening Thomas Vogt Oxo, Kongelig Norsk Seilforening Vanja Dretriihson, Ullern Seilforening Aage Andersen, Soon Seilforening Kristine Andersen, Soon Seilforening Knut Erik Carlstedt, Asker Seilforening Kaj Vigeland, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 0,000
|
|
|
|
NOR 12343
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,126
|
|
Finn Landberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DESTIN
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,126
|
|
Finn Landberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TORE KANDAHL, Asker Seilforening Finn Landberg, Asker Seilforening Marius Bergsmark, Kongelig Norsk Seilforening Jørn Erik Toppe, Asker Seilforening Jesper Juel Christensen, Asker Seilforening Tine Simensen Oldereid, Kongelig Norsk Seilforening Catharina Frostad, Kongelig Norsk Seilforening Anders Pedersen, Drøbaksund Seilforening Marcus Davidson, GKSS Henrik Paulsen, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: LANDMARK 43
Måltall: 1,126
|
|
|
|
NOR 12443
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,133
|
|
Erik Rosenberg
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WHITE SHADOW
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,133
|
|
Erik Rosenberg
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torkjel Valland, Bergens Seilforening Erik Rosenberg, Bergens Seilforening Aage Hedegaard Larsen, Haugesund Seilforening Knut Einar Lie Wajbrekke, Haugesund Seilforening Håkon Sandvold, Haugesund Seilforening Thomas Kjennerud, Voss Siglarlaug Henny Wang, Voss Siglarlaug Paul Ringheim, Bergens Seilforening Stein Åge Blarstad, Bergens Seilforening Stian Østlund, Trondhjems Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,133
|
|
|
|
NOR 12545
Thomas Robberstad
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 543,000
|
|
Tor Grimstvedt
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 543,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ZORRO
Thomas Robberstad
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 543,000
|
|
Tor Grimstvedt
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 543,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Robberstad, Stavanger Seilforening Tor Grimstvedt, Gandsfjord Seilforening Trond Lunde, Stavanger Seilforening Svenung Tjessheim, Haugesund Seilforening Caspar Cappelen Smith, Stavanger Seilforening Andreas Dalesten, GKSS Knut Nygård, Fredrikstad Seilforening Thomas Oksmo, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Swan 45
Måltall: 543,000
|
|
|
|
NOR 13540
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 565,000
|
|
Ole Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 565,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MAGIC
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 565,000
|
|
Ole Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 565,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aasmund Drolsum, Soon Seilforening Ole Aabye, Kongelig Norsk Seilforening Kjetil Rekaa, Soon Seilforening Christian Lindeen, Kongelig Norsk Seilforening Jørgen Gundersen, Soon Seilforening Erik Kristiansen, Bundefjorden Seilforening Magnus Allroth, Soon Seilforening Sverre Tangerud, Tønsberg Seilforening Erik Folkeson, Kongelig Norsk Seilforening Jørgen Mørk, Soon Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: King40
Måltall: 565,000
|
|
|
|
NOR 14700
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700 NOR Rating: NOR 535,400
|
|
Pål Berntsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700 NOR Rating: NOR 535,400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TOO BONITA
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700 NOR Rating: NOR 535,400
|
|
Pål Berntsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700 NOR Rating: NOR 535,400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Spone, Kongelig Norsk Seilforening Pål Berntsen, Nesodden Seilforening Jan-Ole Huseby, Kongelig Norsk Seilforening Stig Andersen, Oppegård Seilforening Martin Devold Soknes, Kongelig Norsk Seilforening Stig Klausen Enerhart, Kongelig Norsk Seilforening Jonathan Hogg, Kongelig Norsk Seilforening Karmen Spone, Kongelig Norsk Seilforening Dagfinn Klausen, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Xp 44
Måltall: 535,400
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15183
Birger Lie
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Granville Express Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 15183 NOR Rating: NOR 1,046
|
|
Jørgen Lie
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Granville Express Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 15183 NOR Rating: NOR 1,046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GRANVILLE EXPRESS
Birger Lie
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Granville Express Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 15183 NOR Rating: NOR 1,046
|
|
Jørgen Lie
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Granville Express Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 15183 NOR Rating: NOR 1,046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Birger Lie, Bundefjorden Seilforening Jørgen Lie, Bundefjorden Seilforening Erik Bråkud, Ullern Seilforening Michael Holland, Soon Seilforening Svein Fiande, Tønsberg Seilforening Christophere Andersen, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Farr 30
Måltall: 1,046
|
|
|
|
NOR 15666
JON SVERRE HØIDEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 581,300
|
|
Kristian Skard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 581,300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SONS OF HURRICANES
JON SVERRE HØIDEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 581,300
|
|
Kristian Skard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 581,300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JON SVERRE HØIDEN, Bundefjorden Seilforening Kristian Skard, Bundefjorden Seilforening Jan Kielland, Skøyen Seilforening Kristoffer Fladmark, Skøyen Seilforening Iselin Kiksvik Dahl, Bundefjorden Seilforening Sarah Caldwell-Brooke, Kongelig Norsk Seilforening Matthew Humphries, NDW YC Bengt Falkenberg, GKSS Even Larsen, Soon Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Sinergia 40
Måltall: 581,300
|
|
|
|
NOR 16000
Christen With
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Magnus Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RAA GLEDE
Christen With
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Magnus Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000 NOR Rating: NOR 1,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christen With, Asker Seilforening Magnus Andersen, Nesodden Seilforening Silje With, Asker Seilforening Lars Reidulff, Asker Seilforening Henrik Andersen, Nesodden Seilforening Ane Gundersen, Kongelig Norsk Seilforening Maxime Brackmann, Celine Herud, Moss Seilforening Andreas Fisher, Alexander Ringstad, Sandefjord Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: HH42
Måltall: 1,000
|
|
|
|
SWE 11
lars aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Gunnar Johansen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FARRARI
lars aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Gunnar Johansen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
lars aarum, Sarpsborg Seilforening Gunnar Johansen, Sarpsborg Seilforening Simen Bø, Sarpsborg Seilforening Stian Martinsen, Sarpsborg Seilforening Børre Ørseng, Sarpsborg Seilforening Stian Aarum, Sarpsborg Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: Farr30
Måltall: 0,000
|
|
|
|
SWE 49
Sten Haeger
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Kwanza Båttype: X-41 Seilnummer: SWE 49 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Christian Haeger
Seilforening: GKSS Båtnavn: Kwanza Båttype: X-41 Seilnummer: SWE 49 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KWANZA
Sten Haeger
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Kwanza Båttype: X-41 Seilnummer: SWE 49 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Christian Haeger
Seilforening: GKSS Båtnavn: Kwanza Båttype: X-41 Seilnummer: SWE 49 NOR Rating: SWE 0,000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sten Haeger, Göteborgs Kungl Segel Sällskap Christian Haeger, GKSS Per Borgillen, GKSS Lars Sparrmark, GKSS Mattias Gunnarsson, GKSS Mattias Wilson, GKSS Per Säre, GKSS Gunnar Hemgren, GKSS Gustav Melander, GKSS Sam Victorin, GKSS |
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-41
Måltall: 0,000
|
|
|
|
SWE 8790
Per Asp
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790 NOR Rating: SWE 1,118
|
|
Øystein Oweser
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790 NOR Rating: SWE 1,118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
CARBONCAVE
Per Asp
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790 NOR Rating: SWE 1,118
|
|
Øystein Oweser
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790 NOR Rating: SWE 1,118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Asp, Nesodden Seilforening Øystein Oweser, Nesodden Seilforening Jan Erik Krohn, Nesodden Seilforening Erik Johannessen, Nesodden Seilforening Ulf Owesen, Nesodden Seilforening Erlend Haugland Næs, Nesodden Seilforening Erik Tiltestad, Nesodden Seilforening Peter Støvne, Nesodden Seilforening Henrik Kristiansen, Nesodden Seilforening Anders Ruesen, Nesodden Seilforening |
Klasse: NOR Rating
Båttype: ILC 40
Måltall: 1,118
|
|
|